Landsdelsturnering 3 runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
131443 Lasse Snejstrup Vilsted Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
132476 Mads Greth Vilsted Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
131437 Nicklas Nielsen Vilsted Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
131442 Jacob B. Frederiksen Vilsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
131434 Marcus Stenfeldt Vilsted Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
123973 Daniel Buchholtz Vilsted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
128707 Mie Mortensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
119418 Janus Bergmann Kelin Sindal Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
109760 Kristoffer Kold Sindal Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128995 Dennis Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
131361 Anna Sofie Bæk Sæby og omegns skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
127993 Emma Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
129156 Victor Bering Sæby og omegns skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
131363 Klara Sølvtoft Jensen Sæby og omegns skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
131362 Victoria Jensen Sæby og omegns skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
132324 Louise Ørebro Hjørring Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening US2 180.0 180.0 Hovedskydning
132325 Jakob Mariegaard Olesen Hjørring Skytteforening UÅ2 175.0 175.0 Hovedskydning
132413 Emil B. Mortensen Hjørring Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
126597 Mathias Lunden Andersen Hjørring Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
126598 Tobias Neustrup Nielsen Hjørring Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
126591 Lasse Guldhammer Hjørring Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
128832 Casper Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
128828 Mathias Gade Hjørring Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
132342 Jeppe Nielsen Hjørring Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
122449 Marcus Roursgaard Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
126879 Christoffer Hove Boddum-Ydby Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
115285 Nikolaj Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
118317 Magnus Høj Andreasen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128565 Caroline Østergaard Sjørring Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
122760 Maia Bloch Sjørring Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108063 Jonathan Kjeldsen Thorhauge Sjørring Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
117993 Valdemar Frøslev Bay Sjørring Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds BK2 173.0 173.0 Hovedskydning
127493 Anna Damsgaard Karby Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
132557 Kristian Sig Ager Karby Skyttekreds BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
127021 Ananya Nielsen Skytteforening Kimbrerne BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
131131 Thomas Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK4 199.0 199.0 Hovedskydning
131162 Oleg Lassen Skytteforening Kimbrerne BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
126806 Gustav Lund Skytteforening Kimbrerne BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
118000 Jesper Larsen Sjørring Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
103771 Nikolaj Sloth Jensen Østerild Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
119754 Sara Dissing Østerild Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
103768 Daniel Jørgensen Østerild Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
131036 Lukas Pedersen Thisted Skyttekreds J2 181.0 181.0 Hovedskydning
132629 Jacob Troelsen Vilsted Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub BK4 200.0 200.0 Hovedskydning
122054 Frederik Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning

Til toppen