Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
4-Omgang Puljeskydning (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydøstjylland
Alle foreninger
Ammitsbøl Sg&i
Billund Skytteforening
Blåhøj Skytteforening
Brande Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Fredericia Skytteforening
Gadbjerg Skytteforening
Glud Skytteforening
Honum & Omegns Skytteforening
Jelling fS
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Ullerup Skytteforening, Give
Vejle Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
34879
Peter Tørslev
Vejle Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
125317
Emilie Thode
Fredericia Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
125195
Anne Marie Christensen
Fredericia Skytteforening
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
35665
Gert Rasmussen
Fredericia Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
98041
Anne-Sophie Ibsen
Fredericia Skytteforening
UÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
75687
Lars S. Pedersen
Vejle Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
35264
Anette G. Salvesen
Vejle Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
111577
Niels Ladegaard
Vejle Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
35001
Jan Ryholl
Vejle Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
34764
Olaf Kurth Jensen
Vejle Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
96841
Tim Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
VS3
192.000
192.000
Hovedskydning
127551
Frederikke Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
126407
Anton Nexus
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
122390
Frederik Rose Ladegaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
129784
Annebell Chen Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
129785
Valther Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
131896
Asger G. Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
200.000
200.000
Hovedskydning
131895
Freja Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
200.000
200.000
Hovedskydning
131897
Markus G. Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
20964
Ole Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
96415
Karl K. Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
93584
Anders Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
107832
Jacob Bendixen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
100603
Jens Sten Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
127552
Kalle Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
112419
Carsten Højen Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
US2
189.000
189.000
Hovedskydning
126346
Jakop Frimer
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
126149
Mads Friedrichsen
Vejle Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
126150
Magnus Holm Rodding
Vejle Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
127856
Benjamin Bangsggaard
Vejle Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
129838
Danni Berthelsen
Vejle Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Hovedskydning
120649
August Lund Bramming
Vejle Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
126148
Kristoffer No Grønning
Vejle Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
113173
Kasper Høi
Vejle Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
108681
Niels Christian Svendsen
Vejle Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
98238
Kasper Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
35795
Aksel Ebbesen
Fredericia Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
101490
Christoffer Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
101491
Gustav Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
125877
Frederik Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
120513
Michael Jens Gram Jakobsen
Vejle Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
122920
Maja Madsen
Glud Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
130690
Jonas Schockert
Glud Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
128052
Katrine Lund Jørgensen
Glud Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
127676
Nicolai Mindstruplund
Glud Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
20954
Per Foght Christiansen
Glud Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
20681
Hans O. Hansen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
20603
Mona Hansen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
VS3
174.000
174.000
Hovedskydning
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
US2
171.000
171.000
Hovedskydning
34575
Nicolai Beier
Honum & Omegns Skytteforening
VS3
172.000
172.000
Hovedskydning
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
VS2
188.000
188.000
Hovedskydning
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
US2
187.000
187.000
Hovedskydning
112421
Niclas Hejslet
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
US2
187.000
187.000
Hovedskydning
113174
Liva H. Svendsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
US2
188.000
188.000
Hovedskydning
106786
Christoffer Damgaard Larsen
Gadbjerg Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
106905
Martin Larsen
Gadbjerg Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
110291
Henriette Larsen
Gadbjerg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
126980
Anni Damgaard Larsen
Gadbjerg Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
119174
Johannes Brask-Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
VS2
187.000
187.000
Hovedskydning
130484
Kim Rosenlund Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ2
179.000
179.000
Hovedskydning
111862
Petri Brask-Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
34354
Betinna Flyvholm Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
39755
Peter Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
UÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
33790
Ove Laursen
Jelling fS
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
33812
Lis Andersen
Jelling fS
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
33816
Knud Andersen
Jelling fS
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
80547
Jens Peter Ladegaard
Jelling fS
SE2
198.000
198.000
Hovedskydning
33621
Henrik Lund
Jelling fS
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
95179
Tomas Møller
Jelling fS
UÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
86901
Frederik Kay
Jelling fS
UÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Jelling fS
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
SE2
198.000
198.000
Hovedskydning
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
35796
Aksel Ibsen
Fredericia Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
93498
Betty Guldbrandt
Blåhøj Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
33139
Peter Frandsen
Blåhøj Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
123849
Patrik Gaulshøj
Jelling fS
FRI
197.000
197.000
Hovedskydning
33743
knud bonde
Jelling fS
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
130736
Silas Lund
Jelling fS
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
122801
Ida Kronlykke Frederiksen
Brande Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
123924
Lærke de Boer Lybker
Brande Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
121887
Malene Nørgaard
Brande Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
121624
Simon Høgh Kristoffersen
Brande Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123925
Christina Lybker
Brande Skytteforening
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
SE2
198.000
198.000
Hovedskydning
33295
Jens Nygård
Brande Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
33147
Peder Johansen
Brande Skytteforening
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
111599
Jesper Dam Nielsen
Gadbjerg Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
20732
Anders Kildehøj
Vejle Skytteforening
VS2
194.000
194.000
Hovedskydning
Til toppen