DGI VEST HOLD (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
131304 Benedikte Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
127233 Frey Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
127230 Jeppe Mortensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
115338 Noah Toft Vedsted Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
131306 Emeli Hanie Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
127229 Gustav Morsing Krogsgaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
128065 Josefine Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
131302 Alfred Bruhn Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
131302 Alfred Bruhn Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 186.000 186.000 Mesterskab
131309 Malua Bøgel Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
131309 Malua Bøgel Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 181.000 181.000 Mesterskab
131312 Vilbert Danielsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
131312 Vilbert Danielsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 190.000 190.000 Mesterskab
131303 Andreas Nørgaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
131303 Andreas Nørgaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 173.000 173.000 Mesterskab
131308 Mads Skovlund Rasmussen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
131308 Mads Skovlund Rasmussen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 173.000 173.000 Mesterskab
131310 Max Kirkegaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
131310 Max Kirkegaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 177.000 177.000 Mesterskab
131311 Sean Faurholt Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
131311 Sean Faurholt Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 159.000 159.000 Mesterskab
114303 Ebbe Knudsen Bartholin Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
114303 Ebbe Knudsen Bartholin Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 184.000 184.000 Mesterskab
107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening VS3 176.000 176.000 Mesterskab
38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
37927 Gitte D. Eskildsen Skjern Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
37927 Gitte D. Eskildsen Skjern Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Mesterskab
38009 Birthe Vinther Skjern Skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
38009 Birthe Vinther Skjern Skytteforening SE3 174.000 174.000 Mesterskab
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE3 180.000 180.000 Mesterskab
37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening SE3 186.000 186.000 Mesterskab
37835 Karl Aage Iversen Skjern Skytteforening SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
37835 Karl Aage Iversen Skjern Skytteforening SE3 189.000 189.000 Mesterskab
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 189.000 189.000 Mesterskab
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
98806 Henry Nielsen Vinderup Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
109018 Tove Strunk Vinderup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
88138 Jørgen Strunk Vinderup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
98805 Jan Hein Vinderup Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
131911 Jan Mølgaard Vinderup Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
131912 Bent Poulsen Vinderup Skytteforening VÅ3 184.000 184.000 Hovedskydning
131913 Kristian Tanderup Vinderup Skytteforening VÅ3 181.000 181.000 Hovedskydning
131914 Frank Eg Vinderup Skytteforening VÅ3 181.000 181.000 Hovedskydning
123542 Natasja Zobbe Vinderup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
123545 Lucca Nørregård Boel Vinderup Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
131640 Kristoffer Volden Vinderup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
131642 Magnus Hulgård Vinderup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
131649 Maja Kristensen Vinderup Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
108180 Mads S Nielsen Vinderup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
131644 Viljam Gade Vinderup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening VS3 175.000 175.000 Mesterskab
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening VS3 169.000 169.000 Mesterskab
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening VS3 163.000 163.000 Mesterskab
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening VS3 173.000 173.000 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK3 192.000 192.000 Mesterskab
128065 Josefine Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK2 189.000 189.000 Mesterskab
127229 Gustav Morsing Krogsgaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK3 183.000 183.000 Mesterskab
131306 Emeli Hanie Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 191.000 191.000 Mesterskab
115338 Noah Toft Vedsted Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK2 185.000 185.000 Mesterskab
127230 Jeppe Mortensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK3 193.000 193.000 Mesterskab
127233 Frey Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK2 195.000 195.000 Mesterskab
131304 Benedikte Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK4 189.000 189.000 Mesterskab
131646 Frey Breiner Vinderup Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
131386 Mikkel Linddal Pedersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
131386 Mikkel Linddal Pedersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
123160 Freya Engel Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
123160 Freya Engel Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 200.000 200.000 Mesterskab
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
36616 Henry Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
36616 Henry Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
125207 Susan Andersen Trehøje Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
128886 Erna Christensen Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
30461 Ole Jensen Trehøje Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
125184 Ivar Dalsgaard Trehøje Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
125204 Per Jepsen Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
125188 Ingelise Clausen Trehøje Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
125186 Niels Peder Kragelund Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
30950 Bent Hansen Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
125206 Christian Andresen Trehøje Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
126861 Svend Jørgen Aagaard Trehøje Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
125183 Bent Kristiansen Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
125189 Arne Clemmensen Trehøje Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
126862 Morten Hvam Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
31748 Carsten H. Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
128252 Valdemar Holm Jessen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
131382 Victor Mechlenburg Bjerg Ulfborg Bys Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
131406 Tomas Pukenas Trehøje Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
125394 Mads Svennum Trehøje Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
131638 Magnus Rasmussen Trehøje Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening US2 186.000 186.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening US2 180.000 180.000 Hovedskydning
29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening US1 192.000 192.000 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening US1 189.000 189.000 Hovedskydning
114125 Alberte Thøgersen Klitten Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
120202 Rikke Steffensen Klitten Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
110945 Alexander Pirchert Klitten Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
104130 Nicklas Møller Klitten Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
105872 Magnus Hansen Klitten Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
126898 Caroline Thuensen Steffensen Klitten Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
124896 Frederik Juul Moustesgaard Klitten Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
119428 Annesofie Møller Klitten Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
126853 Benjamin Jensen Klitten Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
127888 Freja Mose Klitten Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
130927 Olivia Pacholczak Klitten Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
120204 Kevin Vilhelmsen Klitten Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
104131 Freja Thøgersen Klitten Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
114128 Christian Simonsen Klitten Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
104924 Thomas Hansen Klitten Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
110942 Henning Steffensen Klitten Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
36478 Martin Jensen Klitten Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
123387 Laurids Grosmann Højmark Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
123385 Lukas Schmidt Højmark Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
128243 Noah Lydersen Højmark Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
131238 Rasmus Black Olesen Højmark Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
131237 Jesper Black Olesen Højmark Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
131236 Niklas Schmidt Højmark Skytteforening BK4 150.000 150.000 Hovedskydning
127883 Rebekka Najbjerg Kjærgaard Højmark Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
117775 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
123292 Jeppe Gammeljord Aarup Skjern Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
128493 Elisabeth Jaedeke Skjern Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
128494 Daniel Jaedeke Skjern Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
128492 Pauline W. Lomborg Skjern Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
129135 Mathilde D.S. Dragsdal Skjern Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
131255 Noah Jensen Skjern Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
120848 Peter Møller Kristensen Skjern Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
131256 Alexander Hall Skjern Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
103080 Simon Hansen Mejrup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
103080 Simon Hansen Mejrup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
124129 Line Pejs Mejrup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
124129 Line Pejs Mejrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
129178 Theis Westeraa Mejrup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
129178 Theis Westeraa Mejrup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
131405 Tilde Nørfjand Bertelsen Mejrup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
131405 Tilde Nørfjand Bertelsen Mejrup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
126722 Søren Gade Nielsen Mejrup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
126722 Søren Gade Nielsen Mejrup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
129423 Aksel Wium-Andersen Mejrup Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
129423 Aksel Wium-Andersen Mejrup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
131004 Otto Faarkrog Svendsen Mejrup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
131004 Otto Faarkrog Svendsen Mejrup Skytteforening BK4 179.000 179.000 Mesterskab
130868 Jeppe Pedersen Mejrup Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
130868 Jeppe Pedersen Mejrup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
130633 Mads Elkjær Mejrup Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
130633 Mads Elkjær Mejrup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening SE3 185.000 185.000 Mesterskab
30274 Erling Jensen Mejrup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
30274 Erling Jensen Mejrup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
27649 Knud Madsen Mejrup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
27649 Knud Madsen Mejrup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning

Til toppen