Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
B - rækken | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Vestjylland Petanque 2018
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Holdkort
Bemærkninger
Pulje oversigt
B - rækken
Pulje 1
Velling UIF 1
-
Lem 1
-
Mejdal-Halgård 3
-
Mejdal-Halgård 4
-
Aadum I&U 1
-
Lyne 1
-
Bremdal 2
-
Lem BK 7
-
Ørnhøj OSK 2
-
Rofi 4
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=90570
Komplet kampprogram
B - rækken
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
658002
Mandag
09-04-18
18:30
Lem BK 7
-
Lem 1
Spillested
Lem Boldklub
1 - 3
(44 - 47)
658003
Mandag
09-04-18
18:30
Mejdal-Halgård 4
-
Mejdal-Halgård 3
Spillested
Mejdal Hallen
3 - 1
(49 - 37)
658004
Mandag
09-04-18
18:30
Bremdal 2
-
Aadum I&U 1
3 - 1
(48 - 37)
658005
Mandag
09-04-18
18:30
Velling UIF 1
-
Lyne 1
Spillested
Velling Uif's Klubhus
2 - 2
(44 - 36)
658006
Mandag
09-04-18
18:30
Ørnhøj OSK 2
-
Rofi 4
Spillested
Ørnhøj Hallen
- Hallen
3 - 1
(45 - 41)
658007
Mandag
23-04-18
18:30
Mejdal-Halgård 3
-
Lem BK 7
Spillested
Mejdal Hallen
1 - 3
(31 - 42)
658008
Mandag
23-04-18
18:30
Lem 1
-
Bremdal 2
Spillested
Lem Boldklub
2 - 2
(32 - 38)
658009
Mandag
23-04-18
18:30
Lyne 1
-
Aadum I&U 1
Spillested
Lyne Krocket- Og Petanqueklub
- Petanque Baner
3 - 1
(49 - 25)
658010
Mandag
23-04-18
18:30
Rofi 4
-
Mejdal-Halgård 4
Spillested
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
3 - 1
(43 - 24)
658011
Mandag
23-04-18
18:30
Ørnhøj OSK 2
-
Velling UIF 1
Spillested
Ørnhøj Hallen
- Hallen
3 - 1
(47 - 38)
658012
Mandag
07-05-18
18:30
Lem 1
-
Mejdal-Halgård 4
Spillested
Lem Boldklub
1 - 3
(41 - 49)
658013
Mandag
07-05-18
18:30
Rofi 4
-
Mejdal-Halgård 3
Spillested
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
3 - 1
(50 - 24)
658014
Mandag
07-05-18
18:30
Lyne 1
-
Lem BK 7
Spillested
Lyne Krocket- Og Petanqueklub
- Petanque Baner
2 - 2
(40 - 38)
658015
Mandag
07-05-18
18:30
Velling UIF 1
-
Bremdal 2
Spillested
Velling Uif's Klubhus
1 - 3
(26 - 43)
658016
Mandag
07-05-18
18:30
Aadum I&U 1
-
Ørnhøj OSK 2
Spillested
Aadum Petanquebane
- Petanque Baner
3 - 1
(47 - 38)
658017
Tirsdag
22-05-18
18:30
Aadum I&U 1
-
Mejdal-Halgård 3
Spillested
Aadum Petanquebane
- Petanque Baner
3 - 1
(45 - 27)
658018
Tirsdag
22-05-18
18:30
Rofi 4
-
Lem 1
Spillested
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
2 - 2
(42 - 34)
658019
Tirsdag
22-05-18
18:30
Mejdal-Halgård 4
-
Velling UIF 1
Spillested
Mejdal Hallen
4 - 0
(52 - 30)
658020
Tirsdag
22-05-18
18:30
Bremdal 2
-
Lyne 1
3 - 1
(43 - 33)
658021
Tirsdag
22-05-18
18:30
Lem BK 7
-
Ørnhøj OSK 2
Spillested
Lem Boldklub
1 - 3
(35 - 44)
658022
Mandag
04-06-18
18:30
Mejdal-Halgård 4
-
Lyne 1
Spillested
Mejdal Hallen
3 - 1
(51 - 28)
658023
Mandag
04-06-18
18:30
Lem BK 7
-
Bremdal 2
Spillested
Lem Boldklub
0 - 4
(33 - 52)
658024
Mandag
04-06-18
18:30
Aadum I&U 1
-
Rofi 4
Spillested
Aadum Petanquebane
- Petanque Baner
2 - 2
(43 - 46)
658025
Mandag
04-06-18
18:30
Mejdal-Halgård 3
-
Velling UIF 1
Spillested
Mejdal Hallen
1 - 3
(30 - 48)
658026
Mandag
04-06-18
18:30
Lem 1
-
Ørnhøj OSK 2
Spillested
Lem Boldklub
3 - 1
(44 - 26)
658027
Mandag
18-06-18
18:30
Aadum I&U 1
-
Mejdal-Halgård 4
Spillested
Aadum Petanquebane
- Petanque Baner
2 - 2
(41 - 43)
658028
Mandag
18-06-18
18:30
Mejdal-Halgård 3
-
Lem 1
Spillested
Mejdal Hallen
2 - 2
(38 - 43)
658029
Mandag
18-06-18
18:30
Bremdal 2
-
Rofi 4
3 - 1
(41 - 30)
658030
Mandag
18-06-18
18:30
Lem BK 7
-
Velling UIF 1
Spillested
Lem Boldklub
2 - 2
(43 - 34)
658031
Mandag
18-06-18
18:30
Ørnhøj OSK 2
-
Lyne 1
Spillested
Ørnhøj Hallen
- Hallen
4 - 0
(52 - 27)
658032
Mandag
06-08-18
18:30
Lyne 1
-
Mejdal-Halgård 3
Spillested
Lyne Krocket- Og Petanqueklub
- Petanque Baner
2 - 2
(44 - 42)
658033
Mandag
06-08-18
18:30
Mejdal-Halgård 4
-
Lem BK 7
Spillested
Mejdal Hallen
2 - 2
(39 - 35)
658034
Mandag
06-08-18
18:30
Aadum I&U 1
-
Lem 1
Spillested
Aadum Petanquebane
- Petanque Baner
3 - 1
(49 - 34)
658035
Mandag
06-08-18
18:30
Velling UIF 1
-
Rofi 4
Spillested
Velling Uif's Klubhus
1 - 3
(26 - 43)
658036
Mandag
06-08-18
18:30
Ørnhøj OSK 2
-
Bremdal 2
Spillested
Ørnhøj Hallen
- Hallen
3 - 1
(46 - 37)
658037
Mandag
20-08-18
18:30
Lyne 1
-
Rofi 4
Spillested
Lyne Krocket- Og Petanqueklub
- Petanque Baner
3 - 1
(47 - 34)
658038
Mandag
20-08-18
18:30
Lem BK 7
-
Aadum I&U 1
Spillested
Lem Boldklub
2 - 2
(38 - 47)
658039
Mandag
20-08-18
18:30
Bremdal 2
-
Mejdal-Halgård 4
3 - 1
(51 - 30)
658040
Mandag
20-08-18
18:30
Lem 1
-
Velling UIF 1
Spillested
Lem Boldklub
3 - 1
(48 - 31)
658041
Mandag
20-08-18
18:30
Mejdal-Halgård 3
-
Ørnhøj OSK 2
Spillested
Mejdal Hallen
1 - 3
(38 - 41)
658042
Mandag
03-09-18
18:30
Rofi 4
-
Lem BK 7
Spillested
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
1 - 3
(43 - 45)
658043
Mandag
03-09-18
18:30
Mejdal-Halgård 3
-
Bremdal 2
Spillested
Mejdal Hallen
2 - 2
(28 - 40)
658044
Mandag
03-09-18
18:30
Lem 1
-
Lyne 1
Spillested
Lem Boldklub
3 - 1
(50 - 32)
658045
Mandag
03-09-18
18:30
Velling UIF 1
-
Aadum I&U 1
Spillested
Velling Uif's Klubhus
2 - 2
(44 - 34)
658046
Mandag
03-09-18
18:30
Mejdal-Halgård 4
-
Ørnhøj OSK 2
Spillested
Mejdal Hallen
2 - 2
(47 - 33)
Til toppen