| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/07 200/09 399/16
2 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 198/03 194/05 392/08
3 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 198/07 192/02 390/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 193/01 197/05 390/06
2 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 190/03 190/01 380/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 131081 Mathilda L. Evald Ribe Skyttekreds 199/04 196/09 395/13
2 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 186/03 197/06 383/09
3 132652 Kathrine Koldby Jensen Ribe Skyttekreds 189/00 194/03 383/00
4 131030 Julia Toft Sillasen Gørding/Vejrup Skyttekreds 182/01 190/02 372/03
5 122474 Emil Holm Gørding/Vejrup Skyttekreds 171/01 182/01 353/02
6 131029 Jeppe Toft Gørding/Vejrup Skyttekreds 173/00 161/00 334/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 200/10 200/13 400/23
2 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 194/04 198/05 392/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 117254 Sofie Rose Svendsen Gørding/Vejrup Skyttekreds 197/03 200/11 397/14
2 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 198/08 199/05 397/13
3 98104 Sofus Løbner Gørding/Vejrup Skyttekreds 200/08 197/08 397/16
4 117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 197/05 196/06 393/11
5 113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening 196/04 195/03 391/07
6 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 192/05 198/06 390/11

Luftriffel, 15m - Mesterskab US1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 198/05 196/03 394/08
2 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 195/05 195/02 390/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab US2

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 186/00 180/00 366/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab UÅ1

1 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 198/03 196/04 394/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS1

1 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds 196/03 199/07 395/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS2

1 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 196/03 194/03 390/06
2 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 188/01 188/01 376/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds 199/05 199/07 398/12
2 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 200/07 198/06 398/13
3 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 199/07 197/04 396/11
4 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 198/01 197/06 395/07
5 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/08 195/03 395/11
6 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 198/03 196/05 394/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 199/09 199/06 398/15
2 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 198/00 198/04 396/00
3 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 198/05 194/04 392/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 196/06 198/01 394/07
2 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Marineforenings Skyttelav 193/04 196/04 389/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 199/05 198/03 397/08
2 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 196/01 197/04 393/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/07
2 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 198/07
3 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 198/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 193/01
2 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 190/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 131081 Mathilda L. Evald Ribe Skyttekreds 199/04
2 132652 Kathrine Koldby Jensen Ribe Skyttekreds 189/00
3 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 186/03
4 131030 Julia Toft Sillasen Gørding/Vejrup Skyttekreds 182/01
5 131029 Jeppe Toft Gørding/Vejrup Skyttekreds 173/00
6 122474 Emil Holm Gørding/Vejrup Skyttekreds 171/01

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 200/10
2 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 98104 Sofus Løbner Gørding/Vejrup Skyttekreds 200/08
2 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 198/08
3 117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 197/05
4 117254 Sofie Rose Svendsen Gørding/Vejrup Skyttekreds 197/03
5 113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening 196/04
6 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 192/05

Luftriffel, 15m - Klasse US1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 198/05
2 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 195/05

Luftriffel, 15m - Klasse US2

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 186/00
2 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 176/01

Luftriffel, 15m - Klasse UÅ1

1 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 198/03

Luftriffel, 15m - Klasse VS1

1 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 196/03
2 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 188/01

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/08
2 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 200/07
3 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 199/07
4 41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds 199/05
5 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 198/03
6 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 198/01

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 199/09
2 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 198/05
3 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 198/00
4 92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening 197/06

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 196/06
2 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Marineforenings Skyttelav 193/04
3 40927 John Skovgaard Esbjerg Skyttekreds 191/05

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 199/05
2 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 196/01
3 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 187/04

Til toppen