Sakskøbing Jubilæumsstævne 15m riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
SE2 195.000 195.000 Mesterskab
113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
133353 Emilia G. Larsen Damsholte Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
133353 Emilia G. Larsen Damsholte Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening VS1 184.000 184.000 Hovedskydning
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening VS1 195.000 195.000 Mesterskab
53431 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
53431 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS2 177.000 177.000 Mesterskab
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US1 190.000 190.000 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US1 195.000 195.000 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
111037 Palina Rasmussen Ravnsborg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
111037 Palina Rasmussen Ravnsborg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS2 187.000 187.000 Mesterskab
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening US2 191.000 191.000 Hovedskydning
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening US2 183.000 183.000 Mesterskab
124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening UÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening US2 185.000 185.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening US2 190.000 190.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
119890 Nicolas Johansson Maribo Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
119890 Nicolas Johansson Maribo Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
53134 Hans Helge Løje Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
53134 Hans Helge Løje Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 186.000 186.000 Mesterskab
129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening BK4 198.000 198.000 Mesterskab
130621 Silas Krabbe Faxe Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
130621 Silas Krabbe Faxe Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
106124 Mia Coermann Damsholte Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
106124 Mia Coermann Damsholte Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
112871 Anton Ebsen Nykøbing F. Skytteforening J1 189.000 189.000 Mesterskab
132568 Gry Engelhaed Vestfalster Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
132568 Gry Engelhaed Vestfalster Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening UÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
132148 Laura Larsen Vestfalster Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening UÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ1 189.000 189.000 Hovedskydning
130342 Marius Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 182.000 182.000 Mesterskab
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 189.000 189.000 Mesterskab
120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
132322 Niklas Grøn Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
132322 Niklas Grøn Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
133705 Kaj Lykke Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
133705 Kaj Lykke Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE3 188.000 188.000 Mesterskab
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
132148 Laura Larsen Vestfalster Skytteforening BK4 200.000 200.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
130342 Marius Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
53141 Gert Hansen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
53141 Gert Hansen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE3 192.000 192.000 Mesterskab
112871 Anton Ebsen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening BK4 170.000 170.000 Mesterskab
130430 Freja Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
130430 Freja Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
131630 Selin Yandim Damsholte Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
131630 Selin Yandim Damsholte Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
131633 Jasmin Burghoff Damsholte Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
131633 Jasmin Burghoff Damsholte Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
131632 Frederikke Andersen Damsholte Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
131632 Frederikke Andersen Damsholte Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
121883 Mads W. Hansen Damsholte Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
121883 Mads W. Hansen Damsholte Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
121000 Matthias W. Hansen Damsholte Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
121000 Matthias W. Hansen Damsholte Skytteforening J2 186.000 186.000 Mesterskab
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening US2 185.000 185.000 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening US2 186.000 186.000 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK4 175.000 175.000 Mesterskab
132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
120159 Stefanie Hansen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
120159 Stefanie Hansen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
131124 Laurits Mogensen Ornebjerg Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
131124 Laurits Mogensen Ornebjerg Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening VS2 187.000 187.000 Mesterskab
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab

Til toppen