Divisionsskydning runde 5 - Hjemmebane (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
131033 Frida Rasmussen Greve Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127851 Mikael Dahl Reerslev Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
117097 Erik Larsen Reerslev Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
58809 Hanne Hesselberg Korsør Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
58926 Mie Pedersen Korsør Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Gundsølille Sg&if BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
130777 Elena Bro-Jørgensen Gundsølille Sg&if BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
127221 Silje Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
60617 Jens Kristian Andreasen Gundsølille Sg&if VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
122692 Sidsel Bjerre Andersen Gundsølille Sg&if VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
113446 Morten Rasmussen Gundsølille Sg&if VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
119902 Lars Valdemar Bølling Gundsølille Sg&if VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VS2 158.0 158.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VS3 172.0 172.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VS3 175.0 175.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
57469 Kaj Egebro Jensen Svinninge Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
57698 Torben B Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening US1 198.0 198.0 Hovedskydning
90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening US2 191.0 191.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening US1 193.0 193.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening US1 200.0 200.0 Mesterskab
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening UÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 196.0 196.0 Mesterskab
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 173.0 173.0 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
132564 Steen Andersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 186.0 186.0 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
110303 Markus Bech Nykøbing Sj. Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
57593 Claus Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 192.0 192.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
110092 Janne Bagge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening US1 192.0 192.0 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 179.0 179.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 183.0 183.0 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 172.0 172.0 Hovedskydning
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 185.0 185.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 180.0 180.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS1 190.0 190.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. UÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.0 198.0 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
126615 Louise Jørgensen Ringsted Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning

Til toppen