Divisionsskydning runde 5 - Hjemmebane (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H2 265.0 265.0 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening V1H2 264.0 264.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H2 262.0 262.0 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H3 254.0 254.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 283.0 283.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 280.0 280.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 278.0 278.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 234.0 234.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 281.0 281.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 291.0 291.0 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening V2H1 256.0 256.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Svinninge Skytteforening S2H2 231.0 231.0 Hovedskydning
129927 Anette Søndergaard Svinninge Skytteforening V2H2 225.0 225.0 Hovedskydning
131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening V1H4 247.0 247.0 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening V1H3 263.0 263.0 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening V1H4 243.0 243.0 Hovedskydning
84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening U1H 250.0 250.0 Hovedskydning
72576 Sophia Stauning Karsholte Skytteforening U2H 261.0 261.0 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening V2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
101675 Thorkild B. Rasmussen Karsholte Skytteforening V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
58578 Claus Nielsen Karsholte Skytteforening S2H2 236.0 236.0 Hovedskydning
107450 Peter Aunskov Hansen Karsholte Skytteforening V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
127701 Peter Budal Jensen Karsholte Skytteforening V2H1 263.0 263.0 Hovedskydning
128893 Sebastian Budal Jensen Karsholte Skytteforening BK 222.0 222.0 Hovedskydning
100857 Marcin Godala Greve Skytteforening V2H2 252.0 252.0 Hovedskydning
126958 Tomasz Siewierkiewicz Greve Skytteforening V2H2 184.0 184.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 251.0 251.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 262.0 262.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 266.0 266.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 239.0 239.0 Hovedskydning
127226 Steen Engberg Reerslev Skytteforening V1H3 249.0 249.0 Hovedskydning
69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening V2H1 252.0 252.0 Hovedskydning
123347 Jens Per Johansen Slagelse Skytteforening V1H3 225.0 225.0 Hovedskydning
122278 Morten Danhøj Christiansen Slagelse Skytteforening V1H3 257.0 257.0 Hovedskydning
126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening V1H4 248.0 248.0 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening V1H2 270.0 270.0 Hovedskydning
93786 Thue Schlaikjær Slagelse Skytteforening V2H2 247.0 247.0 Hovedskydning
130934 Malene Michelle H. Schlaikjær Slagelse Skytteforening V2H2 236.0 236.0 Hovedskydning
117647 Ole Breiner Slagelse Skytteforening V2H2 260.0 260.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Slagelse Skytteforening V2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
120879 Martin Drejer Slagelse Skytteforening V2H2 207.0 207.0 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening V2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening V2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
130958 Bolette Søager Slagelse Skytteforening V2H2 257.0 257.0 Hovedskydning
105799 Jan Buchwald Slagelse Skytteforening S2H2 235.0 235.0 Hovedskydning
130935 Allan Kokholm Slagelse Skytteforening V2H2 164.0 164.0 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening V2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
129276 Ismail Alnoumeiri Slagelse Skytteforening V2H2 200.0 200.0 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening S2H2 235.0 235.0 Hovedskydning
122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening V1H4 224.0 224.0 Hovedskydning
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening V1H3 257.0 257.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H1 256.0 256.0 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V1H3 258.0 258.0 Hovedskydning
114354 Danni Lorentzen Mullerup Skytteforening V1H3 271.0 271.0 Hovedskydning
129904 Jørgen Kløker Olsen Mullerup Skytteforening V2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening V1H3 252.0 252.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening V1H4 231.0 231.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening V1H3 251.0 251.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 294.0 294.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 269.0 269.0 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 275.0 275.0 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK 247.0 247.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 283.0 283.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 277.0 277.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 284.0 284.0 Hovedskydning
103843 Bjarne Hågerup Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 286.0 286.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 273.0 273.0 Hovedskydning
71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening V2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening V2H2 246.0 246.0 Hovedskydning
92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening V2H1 264.0 264.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening S2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 259.0 259.0 Hovedskydning
68104 Kaj Withøft Ballerup Skytteforening S2H2 143.0 143.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening U1H 239.0 239.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 265.0 265.0 Hovedskydning
60148 Kurt Themsen Ringsted Skytteforening S2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
133546 Rune Petersen Kalundborg Skytteforening V1H4 205.0 205.0 Hovedskydning

Til toppen