Divisionsskydning runde 5 - Udebane (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 175.000 175.000 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS1 189.000 189.000 Hovedskydning
VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 189.000 189.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 183.000 183.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 181.000 181.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if VS1 185.000 185.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VS2 179.000 179.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 192.000 192.000 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 184.000 184.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 182.000 182.000 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 171.000 171.000 Hovedskydning
123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS3 165.000 165.000 Hovedskydning
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS3 174.000 174.000 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 184.000 184.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 166.000 166.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 161.000 161.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
113446 Morten Rasmussen Gundsølille Sg&if VÅ3 183.000 183.000 Hovedskydning
59061 Lars Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS3 192.000 192.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening UÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
119587 Birgit Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
127907 Lars Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VÅ3 190.000 190.000 Hovedskydning
108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VÅ3 182.000 182.000 Hovedskydning
108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VÅ3 184.000 184.000 Hovedskydning
122692 Sidsel Bjerre Andersen Gundsølille Sg&if VÅ3 196.000 196.000 Hovedskydning
131024 Mia Nordstrøm Gundsølille Sg&if VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
119902 Lars Valdemar Bølling Gundsølille Sg&if VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 194.000 194.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.000 198.000 Hovedskydning
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 199.000 199.000 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.000 198.000 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
129039 Hannah Schreiber Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
131601 Sofie Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
131921 Gustav Axel Smith Larsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Gundsølille Sg&if BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Gundsølille Sg&if BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128096 Vanessa Bautista Milling-Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
131272 Magnus Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
131270 Mikkel Egegaard Kjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning

Til toppen