DGI landsdelsstævne 2018 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening BK3 200.000 200.000 Mesterskab
128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
125207 Susan Andersen Trehøje Skytteforening FRI 195.000 195.000 Mesterskab
125207 Susan Andersen Trehøje Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
125184 Ivar Dalsgaard Trehøje Skytteforening FRI 188.000 188.000 Mesterskab
125184 Ivar Dalsgaard Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
128886 Erna Christensen Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 200.000 200.000 Mesterskab
128886 Erna Christensen Trehøje Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
125204 Per Jepsen Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
131790 Victor Elmholt Trehøje Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
131790 Victor Elmholt Trehøje Skytteforening BK3 173.000 173.000 Mesterskab
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
125204 Per Jepsen Trehøje Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
101691 Mads Esager Høgh Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
101691 Mads Esager Høgh Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
128252 Valdemar Holm Jessen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128252 Valdemar Holm Jessen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 182.000 182.000 Hovedskydning
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Mesterskab
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK3 156.000 156.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK3 171.000 171.000 Mesterskab
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 109.000 109.000 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 163.000 163.000 Mesterskab
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 179.000 179.000 Mesterskab
35895 Lene F. Høegsberg Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
35895 Lene F. Høegsberg Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
131888 Adam Holse Trehøje Skytteforening BK3 132.000 132.000 Hovedskydning
131888 Adam Holse Trehøje Skytteforening BK3 159.000 159.000 Mesterskab
127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
125394 Mads Svennum Trehøje Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
125394 Mads Svennum Trehøje Skytteforening BK3 176.000 176.000 Mesterskab
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening BK1 190.000 190.000 Mesterskab

Til toppen