Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Hold Mester-række | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Sydvest Petanque 2018 - 4 mands
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Bemærkninger
Pulje oversigt
Hold Mester-række
Pulje 1
Føvling - Søren
-
Næsbjerg - Ulla
-
Læborg - Bent
-
Agerbæk - Inge
Pulje 2
Føvling - Anders
-
Esbjerg - John
-
Læborg - Mikkel
-
Alslev - Mie
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=90986
Komplet kampprogram
Hold Mester-række
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
669436
Tirsdag
24-04-18
18:30
Næsbjerg - Ulla
-
Læborg - Bent
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
1 - 5
(39 - 76)
669450
Tirsdag
24-04-18
18:30
Føvling - Anders
-
Esbjerg - John
Spillested
Føvling Stadion
4 - 2
(58 - 43)
669451
Tirsdag
24-04-18
18:30
Læborg - Mikkel
-
Alslev - Mie
Spillested
Læborg stadion - ved skolen
5 - 1
(66 - 39)
669443
Tirsdag
24-04-18
18:30
Agerbæk - Inge
-
Føvling - Søren
Spillested
Agerbæk Sportsplads
3 - 3
(62 - 58)
669438
Tirsdag
08-05-18
18:30
Føvling - Søren
-
Næsbjerg - Ulla
Spillested
Føvling Stadion
4 - 2
(70 - 50)
669439
Tirsdag
08-05-18
18:30
Læborg - Bent
-
Agerbæk - Inge
Spillested
Læborg stadion - ved skolen
5 - 1
(75 - 51)
669452
Tirsdag
08-05-18
18:30
Føvling - Anders
-
Læborg - Mikkel
Spillested
Føvling Stadion
5 - 1
(73 - 38)
669453
Tirsdag
08-05-18
18:30
Esbjerg - John
-
Alslev - Mie
Spillested
Petanque Baner Ved Biblioteket
3 - 3
(51 - 63)
669434
Tirsdag
22-05-18
18:30
Læborg - Bent
-
Føvling - Søren
Spillested
Læborg stadion - ved skolen
2 - 4
(61 - 67)
669435
Tirsdag
22-05-18
18:30
Agerbæk - Inge
-
Næsbjerg - Ulla
Spillested
Agerbæk Sportsplads
3 - 3
(60 - 58)
669448
Tirsdag
22-05-18
18:30
Esbjerg - John
-
Læborg - Mikkel
Spillested
Petanque Baner Ved Biblioteket
3 - 3
(68 - 60)
669455
Tirsdag
22-05-18
18:30
Alslev - Mie
-
Føvling - Anders
Spillested
Alslev Petanque Bane
1 - 5
(24 - 71)
669437
Tirsdag
05-06-18
18:30
Føvling - Søren
-
Agerbæk - Inge
Spillested
Føvling Stadion
4 - 2
(60 - 50)
669442
Tirsdag
05-06-18
18:30
Læborg - Bent
-
Næsbjerg - Ulla
Spillested
Læborg stadion - ved skolen
4 - 2
(66 - 45)
669456
Tirsdag
05-06-18
18:30
Esbjerg - John
-
Føvling - Anders
Spillested
Petanque Baner Ved Biblioteket
3 - 3
(61 - 68)
669457
Tirsdag
05-06-18
18:30
Alslev - Mie
-
Læborg - Mikkel
Spillested
Alslev Petanque Bane
2 - 4
(55 - 71)
669446
Tirsdag
19-06-18
18:30
Læborg - Mikkel
-
Føvling - Anders
Spillested
Læborg stadion - ved skolen
1 - 5
(46 - 65)
669447
Tirsdag
19-06-18
18:30
Alslev - Mie
-
Esbjerg - John
Spillested
Alslev Petanque Bane
4 - 2
(69 - 48)
669444
Tirsdag
19-06-18
18:30
Næsbjerg - Ulla
-
Føvling - Søren
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
3 - 3
(61 - 60)
669445
Tirsdag
19-06-18
18:30
Agerbæk - Inge
-
Læborg - Bent
Spillested
Agerbæk Sportsplads
2 - 4
(55 - 63)
669449
Tirsdag
03-07-18
18:30
Føvling - Anders
-
Alslev - Mie
Spillested
Føvling Stadion
4 - 2
(68 - 36)
669440
Tirsdag
03-07-18
18:30
Føvling - Søren
-
Læborg - Bent
Spillested
Føvling Stadion
1 - 5
(33 - 70)
669441
Tirsdag
03-07-18
18:30
Næsbjerg - Ulla
-
Agerbæk - Inge
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
4 - 2
(70 - 57)
669454
Tirsdag
03-07-18
18:30
Læborg - Mikkel
-
Esbjerg - John
Spillested
Læborg stadion - ved skolen
6 - 0
(78 - 27)
Til toppen