A-Rækken 6mh - 2018 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: LDM for 6 mandshold 2018
Turneringsansvarlige
Tage Stenbæk-Larsen Tlf: 61605291
Lars Lau Tlf: 20517833 / 79404717
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Bemærkninger

Der er mulighed for at bytte spilledage frem til d. 9. april 2018. Husk at aftale eventuel flytning med det hold I skal spille imod.

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=90993

Komplet kampprogram


A-Rækken 6mh - 2018

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 16-04-18 19:00 Lynge-Uggeløse 1/6 - Helsingør 2/6 11 - 2
(128 - 97)
Onsdag 18-04-18 18:00 Farum PK 1/6 - Hornbæk 2/6 - Petanquebaner 5 - 8
(117 - 114)
Mandag 23-04-18 19:00 Stenløse 1/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 5 - 8
(110 - 131)
Tirsdag 24-04-18 19:00 Hornbæk 1/6 - Gribskov 1/6 11 - 2
(124 - 88)
Mandag 30-04-18 19:00 Frederikssund 2/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 2 - 11
(75 - 140)
Onsdag 02-05-18 19:00 Helsingør 2/6 - Farum PK 1/6 10 - 3
(126 - 89)
Mandag 07-05-18 18:30 Helsingør 1/6 - Hornbæk 1/6 5 - 8
(118 - 123)
Mandag 07-05-18 19:00 Hornbæk 2/6 - Frederikssund 2/6 9 - 4
(128 - 91)
Onsdag 09-05-18 18:00 Farum PK 1/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 - Petanquebaner 0 - 13
(83 - 143)
Tirsdag 15-05-18 19:00 Gribskov 1/6 - Stenløse 1/6 11 - 2
(132 - 78)
Mandag 28-05-18 19:00 Lynge-Uggeløse 2/6 - Helsingør 1/6 13 - 0
Mandag 28-05-18 19:00 Hornbæk 2/6 - Helsingør 2/6 8 - 5
(111 - 110)
Onsdag 30-05-18 18:00 Farum PK 1/6 - Frederikssund 2/6 8 - 5
(116 - 89)
Mandag 04-06-18 18:30 Helsingør 1/6 - Stenløse 1/6 13 - 0
(143 - 78)
Mandag 04-06-18 19:00 Lynge-Uggeløse 2/6 - Gribskov 1/6 7 - 6
(98 - 107)
Mandag 11-06-18 19:00 Stenløse 1/6 - Hornbæk 1/6 3 - 10
(77 - 135)
Mandag 18-06-18 19:00 Lynge-Uggeløse 1/6 - Hornbæk 2/6 8 - 5
(120 - 110)
Tirsdag 19-06-18 19:00 Hornbæk 1/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 9 - 4
(128 - 87)
Tirsdag 19-06-18 19:00 Gribskov 1/6 - Helsingør 1/6 8 - 5
(111 - 100)
Mandag 25-06-18 19:00 Hornbæk 2/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 3 - 10
(94 - 128)
Mandag 25-06-18 19:00 Frederikssund 2/6 - Farum PK 1/6 11 - 2
(134 - 63)
Tirsdag 26-06-18 17:00 Helsingør 2/6 - Frederikssund 2/6 8 - 5
(125 - 96)
Mandag 02-07-18 19:00 Lynge-Uggeløse 2/6 - Hornbæk 1/6 5 - 8
(103 - 113)
Mandag 02-07-18 19:00 Stenløse 1/6 - Helsingør 1/6 5 - 8
(89 - 108)
Tirsdag 10-07-18 19:00 Gribskov 1/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 8 - 5
(117 - 109)
Tirsdag 10-07-18 19:00 Hornbæk 1/6 - Stenløse 1/6 11 - 2
(133 - 74)
Mandag 16-07-18 19:00 Lynge-Uggeløse 1/6 - Farum PK 1/6 12 - 1
(138 - 76)
Mandag 30-07-18 18:30 Helsingør 1/6 - Gribskov 1/6 5 - 8
(92 - 110)
Mandag 30-07-18 19:00 Lynge-Uggeløse 2/6 - Stenløse 1/6 8 - 5
(122 - 100)
Onsdag 01-08-18 19:00 Helsingør 2/6 - Hornbæk 2/6 8 - 5
(130 - 89)
Mandag 13-08-18 19:00 Frederikssund 2/6 - Helsingør 2/6 5 - 8
(95 - 105)
Mandag 13-08-18 19:00 Stenløse 1/6 - Gribskov 1/6 4 - 9
(90 - 129)
Tirsdag 14-08-18 19:00 Hornbæk 2/6 - Farum PK 1/6 9 - 4
(120 - 87)
Tirsdag 14-08-18 19:00 Hornbæk 1/6 - Helsingør 1/6 11 - 2
(134 - 74)
Mandag 20-08-18 19:00 Lynge-Uggeløse 1/6 - Frederikssund 2/6 8 - 5
(125 - 70)
Onsdag 22-08-18 18:00 Farum PK 1/6 - Helsingør 2/6 - Petanquebaner 6 - 7
(111 - 114)
Mandag 27-08-18 18:30 Helsingør 1/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 8 - 5
(117 - 99)
Mandag 27-08-18 19:00 Frederikssund 2/6 - Hornbæk 2/6 8 - 5
(114 - 102)
Tirsdag 28-08-18 19:00 Gribskov 1/6 - Hornbæk 1/6 3 - 10
(93 - 116)
Onsdag 29-08-18 19:00 Helsingør 2/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 2 - 11
(82 - 136)

Til toppen