Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Divisionsskydning Pistol 15m 6. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Blovstrød Pistolskytteforening
Espergærde Skytteforening
Farum Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Hillerød Skytteforening
Hørsholm Pistolforening
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Stenløse Skytteforening
Søborg SG&I
Værløse Skytteforening
Ølstykke Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
116609
Peter Leon Hansen
Blovstrød Pistolskytteforening
V1H4
219.000
219.000
Hovedskydning
63291
Palle Milton Jensen
Blovstrød Pistolskytteforening
S2H2
211.000
211.000
Hovedskydning
131899
Thomas Brask Jensen
Blovstrød Pistolskytteforening
S2H2
210.000
210.000
Hovedskydning
71270
Thomas Hintz
Blovstrød Pistolskytteforening
V2H2
238.000
238.000
Hovedskydning
64570
Toke Kjeldsen
Søborg SG&I
V1H4
238.000
238.000
Hovedskydning
130961
Søren Ellegård Skovbakke
Søborg SG&I
U1H
218.000
218.000
Hovedskydning
129558
Katrine Bjørnelund
Skyttelauget Kgs. Lyngby
JUN
197.000
197.000
Hovedskydning
129007
Sara Marthedal Jørgensen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
U2H
222.000
222.000
Hovedskydning
102336
Jakob Vels
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V2H2
205.000
205.000
Hovedskydning
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
U2H
232.000
232.000
Hovedskydning
130788
Mette Marthedal Jørgensen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V2H2
222.000
222.000
Hovedskydning
95813
Leif Rasmussen
Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
V2H1
272.000
272.000
Hovedskydning
128164
Morten Lensvold
Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
V2H1
242.000
242.000
Hovedskydning
127758
Christian Møller Danekilde
Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
V2H2
264.000
264.000
Hovedskydning
127757
Thomas Kliem
Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
V2H2
262.000
262.000
Hovedskydning
118546
Josva Søjbjerg
Ølstykke Skytteforening
V2H2
243.000
243.000
Hovedskydning
123555
Jesper Munch
Ølstykke Skytteforening
V2H2
243.000
243.000
Hovedskydning
118551
Torben Busgaard
Ølstykke Skytteforening
V2H2
250.000
250.000
Hovedskydning
128518
Leif Rene Gandløse
Ølstykke Skytteforening
V2H2
212.000
212.000
Hovedskydning
127147
Casper Sommer
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H3
266.000
266.000
Hovedskydning
129559
Thomas Bro Falkenberg
Skyttelauget Kgs. Lyngby
JUN
261.000
261.000
Hovedskydning
129369
Michael D. Jensen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V2H2
246.000
246.000
Hovedskydning
129368
Marcus D. Jensen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
U2H
196.000
196.000
Hovedskydning
88133
Pavel Ibenforth
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V2H2
237.000
237.000
Hovedskydning
81420
Michael Petersen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H3
256.000
256.000
Hovedskydning
66353
David Krobæk Grainger
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V2H1
271.000
271.000
Hovedskydning
61745
Dorrit Thers
Stenløse Skytteforening
S2H2
215.000
215.000
Hovedskydning
61650
Richard Thers
Stenløse Skytteforening
S2H2
245.000
245.000
Hovedskydning
61921
Bo Jacobsen
Stenløse Skytteforening
V1H3
246.000
246.000
Hovedskydning
68254
Henrik Furdal
Stenløse Skytteforening
V1H4
231.000
231.000
Hovedskydning
114010
Torben Espø
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
V1H3
247.000
247.000
Hovedskydning
64070
Peter L. Nielsen
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
V1H3
258.000
258.000
Hovedskydning
109606
Steffen Balslev
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
V1H4
211.000
211.000
Hovedskydning
129570
Claus Vesterskov Lyng
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
V2H2
163.000
163.000
Hovedskydning
65433
Peter Englev
Espergærde Skytteforening
S2H2
249.000
249.000
Hovedskydning
95129
Raymond Azzopardi
Espergærde Skytteforening
V1H4
231.000
231.000
Hovedskydning
125021
Kasper Leth Jensen
Espergærde Skytteforening
V1H3
245.000
245.000
Hovedskydning
127166
Katja Yoon Christensen
Espergærde Skytteforening
V2H2
167.000
167.000
Hovedskydning
66161
Knud Winther Knudsen
Hørsholm Pistolforening
S2H1
251.000
251.000
Hovedskydning
66135
Niels Kjær
Hørsholm Pistolforening
S2H1
256.000
256.000
Hovedskydning
110393
Johan Mastrell
Hørsholm Pistolforening
V2H1
263.000
263.000
Hovedskydning
125491
Steen Bagger
Hørsholm Pistolforening
S2H2
251.000
251.000
Hovedskydning
129926
Maiken Heje Nielsen
Hillerød Skytteforening
V2H1
259.000
259.000
Hovedskydning
128903
Jens Winkler
Hillerød Skytteforening
V2H2
274.000
274.000
Hovedskydning
129925
Christina Lund
Hillerød Skytteforening
V2H1
247.000
247.000
Hovedskydning
87732
Thomas Dyregaard
Hillerød Skytteforening
V1H1
261.000
261.000
Hovedskydning
132496
Kim Brøndmark
Værløse Skytteforening
V2H2
180.000
180.000
Hovedskydning
111847
Morten Jørgensen
Værløse Skytteforening
V2H2
250.000
250.000
Hovedskydning
129836
Henrik Frank Laursen
Værløse Skytteforening
V2H2
248.000
248.000
Hovedskydning
125830
Jan Henrik Johannes Hougaard
Værløse Skytteforening
U2H
264.000
264.000
Hovedskydning
110298
Lars Bilø
Hillerød Skytteforening
V2H1
278.000
278.000
Hovedskydning
127348
Lars Hedegaard Larsen
Hillerød Skytteforening
V2H1
270.000
270.000
Hovedskydning
122823
Signe Glejborg Nielsen
Hillerød Skytteforening
U2H
259.000
259.000
Hovedskydning
128901
Sisse Sofie M. Mark
Hillerød Skytteforening
U2H
169.000
169.000
Hovedskydning
63336
Gert Roland Havstreym
Farum Skytteforening
V2H1
255.000
255.000
Hovedskydning
62763
Jens Christiansen
Farum Skytteforening
V2H1
270.000
270.000
Hovedskydning
81166
Henning Kamp
Farum Skytteforening
S2H2
246.000
246.000
Hovedskydning
90024
Renè Krog
Farum Skytteforening
V2H1
272.000
272.000
Hovedskydning
71207
Erkki Søndergaard
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V2H1
273.000
273.000
Hovedskydning
128011
Chris Jørgensen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V2H1
276.000
276.000
Hovedskydning
121421
Carl Nielsen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
S2H1
264.000
264.000
Hovedskydning
61720
Jens Hartwig
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H1
280.000
280.000
Hovedskydning
65060
Per C. Madsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
V1H2
259.000
259.000
Hovedskydning
62420
Carsten Bech-Jensen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
V1H2
263.000
263.000
Hovedskydning
126182
Anders Nichum
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
V1H4
251.000
251.000
Hovedskydning
91950
Mogens Bering Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
S2H1
265.000
265.000
Hovedskydning
62156
Svend Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
S2H2
237.000
237.000
Hovedskydning
62242
Magnus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
S2H1
265.000
265.000
Hovedskydning
62166
Steen Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1H3
228.000
228.000
Hovedskydning
62335
Ivan Olesen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
S2H2
254.000
254.000
Hovedskydning
63419
Steen Pico Nielsen
Hillerød Skytteforening
S2H1
271.000
271.000
Hovedskydning
63546
Kaare O. Nielsen
Hillerød Skytteforening
V2H1
270.000
270.000
Hovedskydning
64322
Dennis Sten Bagge
Hillerød Skytteforening
V2H1
285.000
285.000
Hovedskydning
97037
Poul Christiansen
Hillerød Skytteforening
V2H1
279.000
279.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
S2H1
279.000
279.000
Hovedskydning
66060
Lars Holte
Hørsholm Pistolforening
V1H2
272.000
272.000
Hovedskydning
116074
Erik Thørup
Hørsholm Pistolforening
V2H1
280.000
280.000
Hovedskydning
61851
Lars Grønlund Ottesen
Farum Skytteforening
V1H3
258.000
258.000
Hovedskydning
62815
Aleksander Olinger
Farum Skytteforening
S2H1
263.000
263.000
Hovedskydning
62729
Peter Holde Hansen
Farum Skytteforening
V2H1
242.000
242.000
Hovedskydning
62739
Michael Mosbæk Witte
Farum Skytteforening
V2H2
242.000
242.000
Hovedskydning
117925
Kim Stæhr
Hillerød Skytteforening
V2H1
253.000
253.000
Hovedskydning
111223
Michael Bodenhoff
Hillerød Skytteforening
V2H1
263.000
263.000
Hovedskydning
62091
Dorthe Overgaard
Hillerød Skytteforening
V2H1
263.000
263.000
Hovedskydning
80646
Peter Vester-Fabrin
Hillerød Skytteforening
V2H2
256.000
256.000
Hovedskydning
Til toppen