Nordsjællandsmesterskab - Riffel LUFT 2018 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 197.000 197.000 Mesterskab
111899 Thomas Høvelskov Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
111899 Thomas Høvelskov Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
113650 André Hougesen Ølstykke Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
130345 David Bolt Svendsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
130345 David Bolt Svendsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 188.000 188.000 Mesterskab
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Ølstykke Skytteforening VS1 189.000 189.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Ølstykke Skytteforening VS1 195.000 195.000 Mesterskab
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.000 197.000 Mesterskab
121430 Rune Ørving Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 185.000 185.000 Hovedskydning
121430 Rune Ørving Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 177.000 177.000 Mesterskab
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 187.000 187.000 Mesterskab
119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 193.000 193.000 Hovedskydning
132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 192.000 192.000 Mesterskab
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Mesterskab
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
125473 David Bjørn Karlsson Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
125473 David Bjørn Karlsson Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 185.000 185.000 Mesterskab
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
125305 Camilla Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 200.000 200.000 Mesterskab
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
124369 Laura Bentien Ølstykke Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
124369 Laura Bentien Ølstykke Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
120269 David Bøgeskov Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 197.000 197.000 Hovedskydning
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening VS3 174.000 174.000 Mesterskab
123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
132434 Mie Pettersson Jørlunde Skytteforening VÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
132434 Mie Pettersson Jørlunde Skytteforening VÅ2 184.000 184.000 Mesterskab
126280 Nanna Bentien Ølstykke Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
126280 Nanna Bentien Ølstykke Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening US2 159.000 159.000 Hovedskydning
116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening US2 169.000 169.000 Mesterskab
80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
92962 Kristoffer Paulin Petersen Jørlunde Skytteforening US2 174.000 174.000 Hovedskydning
92962 Kristoffer Paulin Petersen Jørlunde Skytteforening US2 170.000 170.000 Mesterskab
122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
62311 John Carlsen Jørlunde Skytteforening VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
62311 John Carlsen Jørlunde Skytteforening VS3 192.000 192.000 Mesterskab
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening VS2 189.000 189.000 Mesterskab
101866 Peter Erholt Frederikssund Skytteforening, IF1864 UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
101866 Peter Erholt Frederikssund Skytteforening, IF1864 UÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Mesterskab
65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 196.000 196.000 Mesterskab
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
65934 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening VS3 175.000 175.000 Hovedskydning
65934 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening VS3 181.000 181.000 Mesterskab
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS3 170.000 170.000 Mesterskab
116644 Nelly Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
116644 Nelly Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 198.000 198.000 Mesterskab
112325 Dorthe Vanggaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
112325 Dorthe Vanggaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
101867 Jacob Erholt Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 196.000 196.000 Hovedskydning
101867 Jacob Erholt Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 194.000 194.000 Mesterskab
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Mesterskab
63955 Gitte Thomsen Ølstykke Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
63955 Gitte Thomsen Ølstykke Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
87465 Sebastian Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 US2 187.000 187.000 Hovedskydning
87465 Sebastian Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 US2 184.000 184.000 Mesterskab
61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening US1 198.000 198.000 Hovedskydning
61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening US1 194.000 194.000 Mesterskab
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
114598 Lucas Jensenius Skyttelauget Kgs. Lyngby BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
114598 Lucas Jensenius Skyttelauget Kgs. Lyngby BK2 196.000 196.000 Mesterskab
101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 195.000 195.000 Hovedskydning
121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 194.000 194.000 Mesterskab
60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS2 192.000 192.000 Mesterskab
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby UÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 200.000 200.000 Mesterskab
64304 Ingelise Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
64304 Ingelise Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 194.000 194.000 Mesterskab
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 197.000 197.000 Mesterskab
98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Mesterskab
80900 Kim Nørager Bay Ølstykke Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
80900 Kim Nørager Bay Ølstykke Skytteforening VS2 189.000 189.000 Mesterskab
106884 Sebastian Nielsen Ølstykke Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
106884 Sebastian Nielsen Ølstykke Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 192.000 192.000 Mesterskab
103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
120517 Bjørn Raaby Værløse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
120517 Bjørn Raaby Værløse Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
64228 Tommy Benn Melby Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
64228 Tommy Benn Melby Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
63972 Finn Jensen Melby Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
63972 Finn Jensen Melby Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
130744 Emil Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
130744 Emil Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 185.000 185.000 Mesterskab
131987 Niklas Tougaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
131987 Niklas Tougaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 171.000 171.000 Mesterskab
130364 Marcus Brandt Kristensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
130364 Marcus Brandt Kristensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 192.000 192.000 Mesterskab
130343 Anna Rose Frederiksen Frederikssund Skytteforening, IF1864 UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
130343 Anna Rose Frederiksen Frederikssund Skytteforening, IF1864 UÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
130591 Kenneth Winther Von Elling Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
130591 Kenneth Winther Von Elling Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 197.000 197.000 Mesterskab

Til toppen