| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Foreningshold Luft Jun (FHLJ)

1 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 400 200 600
1 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 400 200 600
2 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 399 200 599
2 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 398 200 598
3 113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 398 199 597
3 109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening 398 200 598
4 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 399 199 598
4 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening 394 197 591
5 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 393 197 590
5 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 399 199 598
6 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 398 199 597
6 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 393 196 589
7 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 397 199 596
8 93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening 397 199 596
9 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 397 198 595
10 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 397 198 595
11 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 395 199 594
12 114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening 396 198 594
13 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 397 197 594
14 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 394 198 592

Luftriffel, 15m - Foreningshold Luft BK (FHLBK)

1 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 400 200 600
2 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 400 200 600
3 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 400 200 600
4 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 400 200 600
5 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 400 200 600
6 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 400 200 600
7 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 400 200 600
8 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 399 200 599
9 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 399 200 599
10 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 399 200 599
11 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 399 199 598
12 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 399 199 598
13 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 399 199 598
14 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 399 199 598
15 111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening 399 199 598
16 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 398 198 596

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11 200/12 400/23
2 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/10 200/12 400/22
3 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 200/08 200/12 400/20
3 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 200/08 200/12 400/20
5 118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening 200/10 200/10 400/20
5 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/10 200/10 400/20
7 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening 200/07 200/12 400/19
8 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 200/10 200/09 400/19
9 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening 200/11 200/08 400/19
10 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/10 200/08 400/18
11 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11 200/07 400/18
12 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 200/11 200/06 400/17
13 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening 200/06 200/10 400/16
14 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 200/09 200/07 400/16
15 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/05 200/10 400/15
16 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/11 200/04 400/15
17 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 200/04 200/11 400/15
18 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 200/09 200/06 400/15
19 122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening 200/06 200/08 400/14
20 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 200/07 200/07 400/14
21 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 200/07 200/07 400/14
22 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/05 200/08 400/13
23 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 200/06 200/07 400/13
24 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/06 200/06 400/12
24 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 200/06 200/06 400/12
26 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 200/07 200/05 400/12
27 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening 200/06 200/05 400/11
28 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/02 200/06 400/08
29 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 199/13 200/10 399/23
30 111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening 199/13 200/09 399/22
31 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/12 200/09 399/21
32 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 199/10 200/09 399/19
33 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 199/08 200/11 399/19
34 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 199/09 200/09 399/18
35 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 199/11 200/07 399/18
36 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 199/07 200/11 399/18
37 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/07 200/09 399/16
38 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 199/04 200/11 399/15
39 128742 Hannibal Kramer Thomsen Vojens Skytteforening 199/05 200/09 399/14
40 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 199/06 200/08 399/14
41 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 199/07 200/07 399/14
42 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 199/06 200/08 399/14
43 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 199/04 200/09 399/13
44 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub 199/04 200/08 399/12
45 121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening 199/05 200/07 399/12
46 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 199/07 200/04 399/11
47 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 199/04 200/06 399/10
48 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 199/04 200/05 399/09
49 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/08 199/12 399/20
50 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 200/09 199/10 399/19
51 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09 199/09 399/18
52 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/13 199/05 399/18
52 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/13 199/05 399/18
54 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 200/11 199/07 399/18
55 107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/06 199/10 399/16
56 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 200/08 199/07 399/15
57 110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening 200/06 199/08 399/14
58 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 200/06 199/07 399/13
59 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 200/05 199/07 399/12
60 111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening 200/09 199/03 399/12
61 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 200/06 199/05 399/11
62 118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 200/07 199/03 399/10
63 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/05 199/04 399/09
64 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 198/04 200/14 398/18
65 112427 Louise Christensen Toftlund Skytteforening 198/06 200/10 398/16
66 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 198/05 200/08 398/13
67 124784 Patchoulie Højbo Beattie Samsø Skytteforening 198/07 200/05 398/12
68 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 198/06 200/04 398/10
69 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/09 199/10 398/19
70 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 199/07 199/09 398/16
71 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06 199/09 398/15
72 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199/07 199/06 398/13
73 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 199/08 199/04 398/12
74 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 199/03 199/08 398/11
75 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 199/06 199/05 398/11
76 127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening 200/13 198/07 398/20
77 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/07 198/07 398/14
78 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 200/07 198/04 398/11
79 128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening 197/07 200/08 397/15
80 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 198/07 199/09 397/16
81 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08 199/06 397/14
82 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 198/09 199/05 397/14
83 93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening 199/06 198/09 397/15
84 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 199/03 198/08 397/11
85 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/03 197/04 397/07
86 123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds 196/06 200/05 396/11
87 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 197/06 199/09 396/15
88 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 198/05 198/08 396/13
89 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/05 198/04 396/09
90 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 199/05 197/06 396/11
90 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 199/05 197/06 396/11
92 108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening 199/06 197/04 396/10
93 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 200/10 196/10 396/20
94 128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub 200/06 196/04 396/10
95 121809 Malou Kragelund Vojens Skytteforening 196/04 199/10 395/14
96 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05 199/02 395/07
97 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05 197/06 395/11
98 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 198/07 197/04 395/11
99 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/04 197/06 395/10
100 123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 198/04 197/05 395/09
101 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/08 196/08 395/16
102 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/04 196/05 395/09
103 117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if 195/06 199/06 394/12
104 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 195/05 199/06 394/11
105 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening 196/06 198/07 394/13
106 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05 196/05 394/10
107 117790 Johannes Gunge Jørgensen Hvidovre Skyttekreds 198/03 196/03 394/06
108 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland 195/07 198/06 393/13
109 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/04 198/05 393/09
110 113667 Frederik Olsen Viborg Skytteforening 196/04 197/07 393/11
111 123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening 197/07 196/05 393/12
112 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/04 195/03 393/07
113 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds 199/09 193/01 392/10
114 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 193/03 198/02 391/05
115 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 194/06 197/05 391/11
116 125305 Camilla Pettersson Jørlunde Skytteforening 197/07 194/04 391/11
117 122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/05 196/05 390/10
118 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/07 190/08 388/15
119 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 191/02 196/04 387/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 200/15 200/09 400/24
2 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/09 200/11 400/20
3 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 200/04 200/05 400/09
4 127210 Lucas Mortensen Næstved Skytteforening 200/04 200/04 400/08
5 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 199/10 200/11 399/21
6 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 199/10 200/10 399/20
7 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 199/08 200/09 399/17
8 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 199/11 200/06 399/17
9 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening 199/08 200/08 399/16
10 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/10 199/05 399/15
11 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 200/06 199/07 399/13
12 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 200/06 199/05 399/11
13 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 198/06 200/08 398/14
14 131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub 198/06 200/06 398/12
15 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening 199/07 199/09 398/16
16 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 199/05 199/08 398/13
17 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 199/08 199/05 398/13
18 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 199/05 199/07 398/12
19 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening 199/07 199/05 398/12
20 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08 199/03 398/11
21 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 200/11 198/10 398/21
22 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 200/08 198/09 398/17
23 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening 200/08 198/03 398/11
24 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 200/04 198/04 398/08
25 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 197/02 200/06 397/08
26 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 198/05 199/05 397/10
27 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 199/06 198/07 397/13
28 130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if 199/04 198/08 397/12
29 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/05 198/07 397/12
30 130777 Elena Bro-Jørgensen Gundsølille Sg&if 197/04 199/09 396/13
31 130869 Sarah Jensen Jelling fS 198/09 198/10 396/19
32 128031 Tom Schjødt Jensen Gundsølille Sg&if 198/06 198/06 396/12
33 131323 Alfred Bale Dutschhe Århus Riffelskytte klub 198/06 198/05 396/11
34 126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub 198/03 198/07 396/10
35 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/05 198/05 396/10
36 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds 198/06 198/03 396/09
37 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/09 197/08 396/17
38 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening 199/05 197/03 396/08
39 121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen 199/01 197/03 396/04
40 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 200/02 196/05 396/07
41 127221 Silje Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if 197/04 198/12 395/16
42 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/03 197/04 395/07
43 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 198/04 197/02 395/06
44 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 194/05 200/02 394/07
45 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds 197/05 197/05 394/10
46 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 197/04 197/05 394/09
46 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I 197/04 197/05 394/09
48 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds 197/02 197/04 394/06
49 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 198/08 196/01 394/09
50 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 198/04 196/04 394/08
51 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup 198/05 196/02 394/07
52 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/02 197/03 393/05
53 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/07 196/04 393/11
54 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 197/03 196/04 393/07
55 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 197/02 196/02 393/04
56 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 198/06 195/07 393/13
57 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/06 194/04 393/10
58 129119 Liam Harrig Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/03 197/03 392/06
59 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/02 196/06 392/08
60 128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening 196/02 196/05 392/07
61 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 196/03 196/03 392/06
62 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 196/02 196/02 392/04
63 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 197/07 195/02 392/09
64 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/04 194/01 392/05
65 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 193/02 198/03 391/05
66 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 198/05 193/01 391/06
67 120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 198/04 193/01 391/05
68 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 199/07 192/01 391/08
69 122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening 194/04 196/02 390/06
70 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 196/05 194/04 390/09
71 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/04 191/01 390/05
72 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening 194/02 195/05 389/07
73 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 196/02 192/05 388/07
74 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening 192/01 195/03 387/04
75 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/04 193/05 387/09
76 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 194/05 192/01 386/06
77 122816 Simon Riske St. Lyngby If - 24. Kreds 194/02 192/04 386/06
78 125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening 190/01 191/02 381/03
79 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 192/02 189/04 381/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening 199/06 200/05 399/11
2 121321 Malte Snedevig Søborg SG&I 199/03 200/04 399/07
3 131887 Isabella Jensen Samsø Skytteforening 200/05 199/08 399/13
4 131671 Emma Bay Sundeved Skytteforening 198/07 200/05 398/12
5 133367 Liv Haugaard Petersen Samsø Skytteforening 199/06 199/06 398/12
6 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 199/09 198/04 397/13
7 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 198/06 198/05 396/11
8 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 199/05 197/06 396/11
9 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 200/05 196/05 396/10
10 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber 198/03 197/07 395/10
11 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 198/06 197/04 395/10
12 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 196/00 198/07 394/07
13 131602 Kevin Possekel Karup Skytteforening 197/02 197/06 394/08
14 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening 197/04 197/03 394/07
15 131327 Alma Gundelach Helsingør Salonskytte Forening 200/04 194/04 394/08
16 116324 William Steinmann Søborg SG&I 196/06 197/08 393/14
17 132692 Emil Graversen Midtdjurs skytteforening 196/04 197/06 393/10
18 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 196/08 196/06 392/14
19 132691 Mads Graversen Midtdjurs skytteforening 198/03 194/05 392/08
20 107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening 193/05 197/02 390/07
21 133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening 195/03 195/04 390/07
22 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening 196/09 194/02 390/11
23 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening 197/04 193/02 390/06
24 131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 193/04 196/06 389/10
25 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 194/03 195/03 389/06
26 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 195/02 193/02 388/04
27 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 196/01 192/05 388/06
28 113739 Frederik Hansen St. Lyngby If - 24. Kreds 193/00 193/03 386/03
29 130576 Olivia Bekker Højby Skytteforening 188/00 196/06 384/06
30 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 192/02 191/02 383/04
31 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 195/02 188/01 383/03
32 133104 Julius Duch VBF's Skyttelaug Hinnerup 196/06 187/05 383/11
33 131826 Lau H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 195/03 185/01 380/04
34 121288 Magnus Larsen Stege Ndr. Skytteforening 186/00 193/04 379/04
35 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 189/03 188/00 377/03
36 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 183/00 190/00 373/00
37 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 183/00 189/01 372/01
38 128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 181/01 182/01 363/02
39 132626 Christian Mørch Andersen Hvidovre Skyttekreds 173/03 185/02 358/05
40 130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening 166/01 174/02 340/03
41 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 165/02 173/02 338/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 200/11 200/07 400/18
2 110303 Markus Bech Nykøbing Sj. Skytteforening 200/08 200/09 400/17
3 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/08 200/08 400/16
4 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 200/09 200/07 400/16
5 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/05 200/08 400/13
6 105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening 200/07 200/05 400/12
7 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 199/05 200/07 399/12
8 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 200/11 199/06 399/17
9 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 200/06 199/06 399/12
10 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening 200/02 199/02 399/04
11 109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening 198/10 200/10 398/20
12 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 199/09 199/09 398/18
13 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 199/09 199/08 398/17
14 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 199/06 199/06 398/12
15 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 198/13 199/07 397/20
16 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 198/09 199/08 397/17
17 93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening 198/05 199/05 397/10
18 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 199/06 198/08 397/14
19 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/07 198/06 397/13
20 101691 Mads Esager Høgh Ulfborg Bys Skytteforening 199/06 198/06 397/12
21 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 200/06 197/03 397/09
22 108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening 197/05 199/07 396/12
23 114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening 198/09 198/08 396/17
24 104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/06 197/03 396/09
25 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 196/07 199/07 395/14
26 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 196/03 199/05 395/08
27 90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening 197/01 198/05 395/06
28 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 196/06 198/04 394/10
29 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening 198/09 196/07 394/16
30 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/04 196/08 394/12
31 120517 Bjørn Raaby Værløse Skytteforening 198/06 196/04 394/10
32 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 197/05 196/03 393/08
33 119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/05 194/04 390/09
34 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 196/03 193/05 389/08
35 111622 Andreas Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 196/03 191/01 387/04
36 121077 Jonas D. Hansen Næstved Skytteforening 195/03 187/05 382/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 200/09 200/07 400/16
2 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 200/08 200/07 400/15
3 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/08 200/06 400/14
4 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/08 200/05 400/13
5 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/05 200/07 400/12
6 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 200/05 200/05 400/10
7 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 199/08 200/06 399/14
8 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/15 199/08 399/23
9 109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening 200/06 199/08 399/14
10 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 198/08 200/08 398/16
11 114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening 199/09 199/07 398/16
12 113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 199/06 199/09 398/15
13 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/02 199/06 398/08
14 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/05 198/08 398/13
15 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/06 199/05 397/11
15 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/06 199/05 397/11
17 108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/02 199/05 397/07
18 119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/03 198/06 397/09
19 113292 Maja K Christensen Lyngby Skyttekreds 200/08 197/04 397/12
20 116379 Marco Andersen Toftlund Skytteforening 197/06 199/07 396/13
21 110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 198/06 198/06 396/12
22 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 198/04 198/07 396/11
23 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 198/04 198/06 396/10
24 113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening 198/06 198/03 396/09
25 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 198/05 198/02 396/07
26 110952 Nikoline Storm Ballerup Skytteforening 199/09 197/09 396/18
27 120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening 199/08 197/08 396/16
28 102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening 199/07 197/05 396/12
29 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 199/04 197/06 396/10
30 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening 199/05 197/03 396/08
31 118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening 199/05 197/00 396/05
32 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 195/05 200/03 395/08
33 120342 Pelle Bøgh Andersson Randers Skyttekreds 196/05 199/02 395/07
34 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening 198/06 197/07 395/13
35 107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening 198/07 197/06 395/13
36 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 198/02 197/05 395/07
36 102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds 198/02 197/05 395/07
38 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 199/03 196/08 395/11
39 108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening 199/03 196/06 395/09
40 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 195/08 199/07 394/15
41 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 195/03 199/03 394/06
42 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening 197/07 197/05 394/12
43 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening 197/05 197/06 394/11
44 118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/04 197/06 394/10
45 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 197/05 197/05 394/10
46 117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 198/05 196/03 394/08
47 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 199/06 195/06 394/12
48 114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening 199/06 195/04 394/10
49 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 199/03 195/05 394/08
50 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 195/06 198/08 393/14
51 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 196/03 197/11 393/14
52 127775 Jonas Neergaard Randers Skyttekreds 196/03 197/09 393/12
53 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 196/05 197/07 393/12
54 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 196/04 197/06 393/10
55 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 197/03 196/07 393/10
56 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening 198/05 195/06 393/11
57 126222 Simon K. Mortensen Næstved Skytteforening 198/06 195/03 393/09
58 121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 195/06 197/03 392/09
59 125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening 195/03 197/05 392/08
60 122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening 195/04 197/03 392/07
61 117906 Simone Heidmann Møldrup Skytteforening 196/05 196/03 392/08
62 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 196/02 196/02 392/04
63 131150 Matilde Hannibal Næstved Skytteforening 197/05 195/06 392/11
64 113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening 197/06 195/03 392/09
65 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/06 196/02 391/08
66 131140 Laura Heising Ravnsborg Skytteforening 197/09 194/03 391/12
67 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 193/03 197/05 390/08
68 109288 Lea Hansen Horne Skytteforening 193/02 197/04 390/06
69 132406 Mathias Strange Jørgensen Næstved Skytteforening 198/08 192/02 390/10
70 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 195/05 194/04 389/09
71 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 200/06 188/02 388/08
72 99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening 196/02 191/01 387/03
73 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 192/02 194/03 386/05
74 116490 Katrine Gade Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/01 192/01 386/02
75 108772 Christian Cubbin St. Lyngby If - 24. Kreds 188/00 196/06 384/06
76 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 188/02 195/03 383/05
77 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 192/03 191/04 383/07
78 121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening 191/03 191/02 382/05
79 125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening 192/02 189/01 381/03
80 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 190/04 190/01 380/05
81 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/01 188/02 379/03
82 93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening 189/03 188/00 377/03
83 107577 Rico Skov Ølstykke Skytteforening 187/05 184/03 371/08

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/13
1 127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening 200/13
1 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/13
4 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening 200/11
4 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 200/11
4 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11
4 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 200/11
4 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
4 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/11
10 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 200/10
10 118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening 200/10
10 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/10
10 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/10
10 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/10
10 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 200/10
16 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09
16 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 200/09
16 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 200/09
16 111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening 200/09
16 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 200/09
21 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/08
21 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 200/08
21 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 200/08
21 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 200/08
25 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/07
25 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 200/07
25 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening 200/07
25 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 200/07
25 118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 200/07
25 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 200/07
25 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 200/07
32 107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/06
32 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/06
32 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 200/06
32 122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening 200/06
32 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 200/06
32 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 200/06
32 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening 200/06
32 128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub 200/06
32 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 200/06
32 110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening 200/06
32 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening 200/06
43 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/05
43 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 200/05
43 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/05
43 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/05
47 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 200/04
48 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/03
49 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/02
50 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 199/13
51 111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening 199/13
52 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/12
53 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 199/11
54 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 199/10
55 121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening 199/09
56 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/09
57 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds 199/09
58 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 199/09
59 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 199/08
60 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/08
61 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 199/08
62 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 199/07
63 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/07
64 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 199/07
65 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199/07
66 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 199/07
67 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 199/07
68 108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening 199/06
69 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 199/06
69 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06
71 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 199/06
72 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 199/06
72 93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening 199/06
74 121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening 199/05
75 128742 Hannibal Kramer Thomsen Vojens Skytteforening 199/05
76 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 199/05
76 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 199/05
78 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 199/04
79 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 199/04
80 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 199/04
81 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub 199/04
82 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/04
83 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 199/04
84 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 199/03
85 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 199/03
86 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 198/09
87 115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub 198/09
88 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 198/08
89 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08
90 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 198/08
91 128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening 198/07
92 124784 Patchoulie Højbo Beattie Samsø Skytteforening 198/07
93 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/07
94 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 198/07
95 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 198/07
96 112427 Louise Christensen Toftlund Skytteforening 198/06
97 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 198/06
98 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening 198/06
99 124266 Nikolaj Gatten Løgstør Sportsskytteklub 198/05
100 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/05
101 128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening 198/05
102 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 198/05
103 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 198/05
104 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05
105 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05
106 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/04
107 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/04
108 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 198/04
109 123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 198/04
110 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 198/04
111 117790 Johannes Gunge Jørgensen Hvidovre Skyttekreds 198/03
112 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 198/02
113 128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening 197/07
114 125305 Camilla Pettersson Jørlunde Skytteforening 197/07
115 128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub 197/07
116 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 197/07
117 123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening 197/07
118 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 197/06
119 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 197/05
120 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 197/04
121 123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds 196/06
122 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening 196/06
123 122920 Maja Madsen Glud Skytteforening 196/05
124 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05
125 113667 Frederik Olsen Viborg Skytteforening 196/04
126 121809 Malou Kragelund Vojens Skytteforening 196/04
127 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 196/03
128 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland 195/07
129 117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if 195/06
130 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 195/05
131 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/04
132 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 195/02
133 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 194/06
134 122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/05
135 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening 194/03
136 113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening 194/02
137 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening 193/06
138 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 193/03
139 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 191/02
140 110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 187/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 200/15
2 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 200/11
3 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/10
4 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/09
5 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 200/08
5 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening 200/08
7 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 200/06
7 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 200/06
9 127210 Lucas Mortensen Næstved Skytteforening 200/04
9 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 200/04
9 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 200/04
12 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 200/02
13 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 199/11
14 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 199/10
15 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 199/10
16 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/09
17 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening 199/08
18 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 199/08
19 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
20 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 199/08
21 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening 199/07
22 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 199/07
22 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening 199/07
24 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 199/06
25 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/06
26 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/05
27 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 199/05
28 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 199/05
29 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening 199/05
30 130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if 199/04
31 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/04
32 129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening 199/02
33 121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen 199/01
34 130869 Sarah Jensen Jelling fS 198/09
35 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 198/08
36 131323 Alfred Bale Dutschhe Århus Riffelskytte klub 198/06
37 131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub 198/06
38 132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening 198/06
39 128031 Tom Schjødt Jensen Gundsølille Sg&if 198/06
40 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds 198/06
41 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 198/06
42 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 198/06
43 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 198/05
44 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/05
45 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup 198/05
46 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 198/05
47 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/04
48 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 198/04
49 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 198/04
50 120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 198/04
51 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/03
52 126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub 198/03
53 128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening 198/00
54 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/07
55 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 197/07
56 122871 Anders Smedegaard Marquart Knudstrup Skyttekreds 197/06
57 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds 197/05
58 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 197/04
59 130777 Elena Bro-Jørgensen Gundsølille Sg&if 197/04
60 127221 Silje Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if 197/04
61 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I 197/04
62 130621 Silas Krabbe Faxe Skytteforening 197/03
63 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 197/03
64 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 197/02
65 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds 197/02
66 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 197/02
67 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 196/07
68 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 196/05
69 127676 Nicolai Mindstruplund Glud Skytteforening 196/04
70 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 196/03
71 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 196/03
72 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 196/02
73 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/02
74 128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening 196/02
75 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 196/02
76 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/02
77 117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening 195/06
78 104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 195/05
79 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 195/04
80 129119 Liam Harrig Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/03
81 127463 Julius S. Jensen Ølgod Skytteforening 195/03
82 128115 Lykke Nielsen Ølgod Skytteforening 194/06
83 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 194/05
84 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 194/05
85 122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening 194/04
86 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/04
87 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/04
88 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening 194/02
89 122816 Simon Riske St. Lyngby If - 24. Kreds 194/02
90 131442 Jacob B. Frederiksen Vilsted Skytteforening 193/06
91 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 193/02
92 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 192/07
93 127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/05
94 127596 Freja Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening 192/02
95 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 192/02
96 130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening 192/02
97 130262 Laura Smedegaard Marquart Knudstrup Skyttekreds 192/01
98 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening 192/01
99 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 191/03
100 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 191/03
101 111037 Palina Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 191/03
102 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 191/02
103 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening 191/01
104 130736 Silas Lund Jelling fS 191/00
105 127597 Loke Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening 190/04
106 125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening 190/01
107 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 189/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 200/05
1 131887 Isabella Jensen Samsø Skytteforening 200/05
3 131327 Alma Gundelach Helsingør Salonskytte Forening 200/04
4 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 199/09
5 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening 199/06
6 133367 Liv Haugaard Petersen Samsø Skytteforening 199/06
7 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 199/05
8 121321 Malte Snedevig Søborg SG&I 199/03
9 131671 Emma Bay Sundeved Skytteforening 198/07
10 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 198/06
11 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 198/06
12 132691 Mads Graversen Midtdjurs skytteforening 198/03
13 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber 198/03
14 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds 197/05
15 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening 197/04
16 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening 197/04
17 131602 Kevin Possekel Karup Skytteforening 197/02
18 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 197/01
19 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening 196/09
20 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 196/08
21 133104 Julius Duch VBF's Skyttelaug Hinnerup 196/06
22 116324 William Steinmann Søborg SG&I 196/06
23 128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening 196/04
24 132692 Emil Graversen Midtdjurs skytteforening 196/04
25 131785 Ida H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 196/04
26 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 196/01
27 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 196/00
28 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/07
29 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 195/03
30 133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening 195/03
31 131826 Lau H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 195/03
32 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 195/02
33 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 195/02
34 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 194/03
35 131437 Nicklas Nielsen Vilsted Skytteforening 194/03
36 107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening 193/05
37 131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 193/04
38 123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening 193/01
39 132476 Mads Greth Vilsted Skytteforening 193/01
40 113739 Frederik Hansen St. Lyngby If - 24. Kreds 193/00
41 131827 Lui H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 192/03
42 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/02
43 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 192/02
44 131669 Nicolai Due Møller Sundeved Skytteforening 192/01
45 128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening 191/03
46 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening 191/03
47 133697 Christoffer Kjeldal Sundeved Skytteforening 191/02
48 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 191/02
49 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening 190/02
50 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 189/03
51 132279 Freja Lindegaard Sundeved Skytteforening 189/02
52 131557 Christian Larsen Ølgod Skytteforening 189/00
53 130576 Olivia Bekker Højby Skytteforening 188/00
54 130774 Asger Larsen Kürstein Gundsølille Sg&if 188/00
55 130899 Esben Larsen Ølgod Skytteforening 187/03
56 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 187/02
57 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 187/01
58 121288 Magnus Larsen Stege Ndr. Skytteforening 186/00
59 133903 Molly Josephine Mandrup Meyer Helsingør Salonskytte Forening 185/03
60 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 184/04
61 128658 Nicklas Hirtz Christensen Ølgod Skytteforening 184/01
62 131668 Mikkel C. Hansen Sundeved Skytteforening 183/02
63 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 183/00
64 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 183/00
65 128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 181/01
66 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds 179/01
67 119174 Johannes Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 179/00
68 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 177/00
69 130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening 176/03
70 132626 Christian Mørch Andersen Hvidovre Skyttekreds 173/03
71 130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening 166/01
72 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 165/02
73 130994 Mads Gjøl Christensen Ølgod Skytteforening 161/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 200/11
1 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 200/11
3 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 200/09
4 110303 Markus Bech Nykøbing Sj. Skytteforening 200/08
4 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/08
6 105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening 200/07
7 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 200/06
7 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 200/06
9 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/05
10 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening 200/02
11 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 199/09
12 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 199/09
13 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/07
14 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 199/06
15 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 199/06
16 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 199/06
17 104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/06
18 101691 Mads Esager Høgh Ulfborg Bys Skytteforening 199/06
19 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 199/05
20 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 199/04
21 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 198/13
22 109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening 198/10
23 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening 198/09
24 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 198/09
25 114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening 198/09
26 120517 Bjørn Raaby Værløse Skytteforening 198/06
27 93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening 198/05
28 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/04
29 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 198/03
30 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 197/05
31 108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening 197/05
32 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 197/05
33 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 197/04
34 90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening 197/01
35 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 196/07
36 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 196/06
37 119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/05
38 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 196/03
39 111622 Andreas Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 196/03
40 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 196/03
41 110272 Anders Herman Laursen Randers Skyttekreds 196/01
42 121077 Jonas D. Hansen Næstved Skytteforening 195/03
43 118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening 195/01
44 114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening 194/05
45 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 192/02
46 112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening 187/01

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/15
2 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 200/09
3 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/08
3 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 200/08
3 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/08
3 113292 Maja K Christensen Lyngby Skyttekreds 200/08
7 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 200/06
7 109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening 200/06
9 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/05
9 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/05
9 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 200/05
12 114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening 199/09
13 110952 Nikoline Storm Ballerup Skytteforening 199/09
14 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 199/08
15 120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening 199/08
16 102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening 199/07
17 113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 199/06
18 114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening 199/06
19 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 199/06
20 118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening 199/05
21 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening 199/05
22 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 199/04
23 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 199/03
24 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 199/03
25 119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/03
26 108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening 199/03
27 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/02
28 132406 Mathias Strange Jørgensen Næstved Skytteforening 198/08
29 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 198/08
30 107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening 198/07
31 110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 198/06
32 126222 Simon K. Mortensen Næstved Skytteforening 198/06
33 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/06
34 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening 198/06
35 113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening 198/06
36 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/06
37 117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 198/05
38 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 198/05
39 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening 198/05
40 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 198/04
41 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 198/04
42 108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/02
43 102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds 198/02
44 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 198/02
45 131140 Laura Heising Ravnsborg Skytteforening 197/09
46 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening 197/07
47 116379 Marco Andersen Toftlund Skytteforening 197/06
48 113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening 197/06
49 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 197/05
50 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening 197/05
51 131150 Matilde Hannibal Næstved Skytteforening 197/05
52 118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/04
53 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/04
54 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 197/03
55 117906 Simone Heidmann Møldrup Skytteforening 196/05
56 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 196/05
57 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 196/05
58 120342 Pelle Bøgh Andersson Randers Skyttekreds 196/05
59 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 196/04
60 127775 Jonas Neergaard Randers Skyttekreds 196/03
61 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 196/03
62 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 196/02
63 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 196/02
64 99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening 196/02
65 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 195/08
66 121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 195/06
67 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 195/06
68 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/06
69 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 195/05
70 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 195/05
71 122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening 195/04
72 128686 Frederik Nørgaard Randers Skyttekreds 195/04
73 125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening 195/03
74 118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening 195/03
75 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 195/03
76 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 195/01
77 116490 Katrine Gade Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/01
78 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 193/05
79 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 193/03
80 109288 Lea Hansen Horne Skytteforening 193/02
81 122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening 192/04
82 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 192/03
83 125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening 192/02
84 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 192/02
85 126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening 192/02
86 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 192/02
87 111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/01
88 121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening 191/03
89 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening 191/02
90 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/01
91 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 190/04
92 106786 Christoffer Damgaard Larsen Gadbjerg Skytteforening 190/02
93 113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00
94 93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening 189/03
95 88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening 189/03
96 111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening 189/03
97 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 189/01
98 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 189/01
99 119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening 189/01
100 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 188/03
101 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 188/02
102 108772 Christian Cubbin St. Lyngby If - 24. Kreds 188/00
103 107577 Rico Skov Ølstykke Skytteforening 187/05
104 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 187/03
105 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 187/02
106 114409 Sebastian Larsen Søborg SG&I 172/00

Til toppen