DM 15m Ungdom 2018 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 189.0 189.0 Hovedskydning
131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 173.0 173.0 Mesterskab
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
110303 Markus Bech Nykøbing Sj. Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
110303 Markus Bech Nykøbing Sj. Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
111622 Andreas Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 191.0 191.0 Mesterskab
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
128031 Tom Schjødt Jensen Gundsølille Sg&if BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Gundsølille Sg&if BK2 198.0 198.0 Mesterskab
130777 Elena Bro-Jørgensen Gundsølille Sg&if BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
130777 Elena Bro-Jørgensen Gundsølille Sg&if BK2 199.0 199.0 Mesterskab
117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127221 Silje Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
127221 Silje Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK2 198.0 198.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 199.0 199.0 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 199.0 199.0 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 193.0 193.0 Mesterskab
122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 196.0 196.0 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 187.0 187.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128742 Hannibal Kramer Thomsen Vojens Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128742 Hannibal Kramer Thomsen Vojens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 194.0 194.0 Mesterskab
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
110952 Nikoline Storm Ballerup Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
110952 Nikoline Storm Ballerup Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 197.0 197.0 Mesterskab
131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 196.0 196.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 199.0 199.0 Hovedskydning
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.0 198.0 Mesterskab
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.0 197.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.0 197.0 Mesterskab
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if BK2 198.0 198.0 Mesterskab
130774 Asger Larsen Kürstein Gundsølille Sg&if BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 198.0 198.0 Mesterskab
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening J1 187.0 187.0 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
127210 Lucas Mortensen Næstved Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
127210 Lucas Mortensen Næstved Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
131150 Matilde Hannibal Næstved Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
131150 Matilde Hannibal Næstved Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
111037 Palina Rasmussen Ravnsborg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
131140 Laura Heising Ravnsborg Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
131140 Laura Heising Ravnsborg Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
121077 Jonas D. Hansen Næstved Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
121077 Jonas D. Hansen Næstved Skytteforening J1 187.0 187.0 Mesterskab
132406 Mathias Strange Jørgensen Næstved Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
132406 Mathias Strange Jørgensen Næstved Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
126222 Simon K. Mortensen Næstved Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
126222 Simon K. Mortensen Næstved Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J2 200.0 200.0 Finale
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Finale
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
130621 Silas Krabbe Faxe Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 166.0 166.0 Hovedskydning
130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 174.0 174.0 Mesterskab
131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
131785 Ida H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
121288 Magnus Larsen Stege Ndr. Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
121288 Magnus Larsen Stege Ndr. Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
131827 Lui H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
131826 Lau H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
131826 Lau H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
121809 Malou Kragelund Vojens Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
121809 Malou Kragelund Vojens Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
112427 Louise Christensen Toftlund Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
112427 Louise Christensen Toftlund Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
116379 Marco Andersen Toftlund Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
116379 Marco Andersen Toftlund Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Mesterskab
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds J1 192.0 192.0 Hovedskydning
120517 Bjørn Raaby Værløse Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
120517 Bjørn Raaby Værløse Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
125305 Camilla Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
125305 Camilla Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening J2 197.0 197.0 Finale
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening J2 200.0 200.0 Finale
123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
114409 Sebastian Larsen Søborg SG&I J2 172.0 172.0 Hovedskydning
107577 Rico Skov Ølstykke Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
107577 Rico Skov Ølstykke Skytteforening J2 184.0 184.0 Mesterskab
108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I J2 187.0 187.0 Hovedskydning
116324 William Steinmann Søborg SG&I BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
116324 William Steinmann Søborg SG&I BK3 197.0 197.0 Mesterskab
113739 Frederik Hansen St. Lyngby If - 24. Kreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
113739 Frederik Hansen St. Lyngby If - 24. Kreds BK3 193.0 193.0 Mesterskab
108772 Christian Cubbin St. Lyngby If - 24. Kreds J2 188.0 188.0 Hovedskydning
108772 Christian Cubbin St. Lyngby If - 24. Kreds J2 196.0 196.0 Mesterskab
117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I J2 187.0 187.0 Hovedskydning
132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 196.0 196.0 Mesterskab
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.0 197.0 Mesterskab
129119 Liam Harrig Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
129119 Liam Harrig Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 197.0 197.0 Mesterskab
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.0 199.0 Mesterskab
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.0 197.0 Mesterskab
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Mesterskab
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.0 199.0 Mesterskab
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 191.0 191.0 Mesterskab
85137 Louise Skøtt Søborg SG&I J2 198.0 198.0 Hovedskydning
85137 Louise Skøtt Søborg SG&I J2 198.0 198.0 Mesterskab
121321 Malte Snedevig Søborg SG&I BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
121321 Malte Snedevig Søborg SG&I BK3 200.0 200.0 Mesterskab
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Mesterskab
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening BK3 200.0 200.0 Mesterskab
131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
122816 Simon Riske St. Lyngby If - 24. Kreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
122816 Simon Riske St. Lyngby If - 24. Kreds BK2 192.0 192.0 Mesterskab
123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I BK2 197.0 197.0 Mesterskab
99449 Puk Schnor Søborg SG&I J2 189.0 189.0 Hovedskydning
129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
124713 Luna Petersen Skive skytteforening BK1 191.0 191.0 Hovedskydning
124713 Luna Petersen Skive skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
126141 Laura Petersen Skive skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Finale
113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
131602 Kevin Possekel Karup Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
131602 Kevin Possekel Karup Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
131603 Theis Possekel Karup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
129387 Christoph Viller Karup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
129387 Christoph Viller Karup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
122871 Anders Smedegaard Marquart Knudstrup Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
130262 Laura Smedegaard Marquart Knudstrup Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J1 193.0 193.0 Mesterskab
114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127596 Freja Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
127597 Loke Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
131669 Nicolai Due Møller Sundeved Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
132279 Freja Lindegaard Sundeved Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
131671 Emma Bay Sundeved Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
131671 Emma Bay Sundeved Skytteforening BK3 200.0 200.0 Mesterskab
133697 Christoffer Kjeldal Sundeved Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
131668 Mikkel C. Hansen Sundeved Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
116490 Katrine Gade Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
116490 Katrine Gade Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Finale
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J2 196.0 196.0 Finale
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Mesterskab
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 196.0 196.0 Mesterskab
86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Mesterskab
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
131442 Jacob B. Frederiksen Vilsted Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
131437 Nicklas Nielsen Vilsted Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
132476 Mads Greth Vilsted Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
117906 Simone Heidmann Møldrup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
117906 Simone Heidmann Møldrup Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds BK1 193.0 193.0 Mesterskab
117790 Johannes Gunge Jørgensen Hvidovre Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
117790 Johannes Gunge Jørgensen Hvidovre Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Mesterskab
132626 Christian Mørch Andersen Hvidovre Skyttekreds BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
132626 Christian Mørch Andersen Hvidovre Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
124266 Nikolaj Gatten Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.0 196.0 Mesterskab
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub BK2 200.0 200.0 Mesterskab
108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
113667 Frederik Olsen Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
113667 Frederik Olsen Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
109288 Lea Hansen Horne Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
109288 Lea Hansen Horne Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen BK2 197.0 197.0 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
101691 Mads Esager Høgh Ulfborg Bys Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
101691 Mads Esager Høgh Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
131327 Alma Gundelach Helsingør Salonskytte Forening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
131327 Alma Gundelach Helsingør Salonskytte Forening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
133903 Molly Josephine Mandrup Meyer Helsingør Salonskytte Forening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 197.0 197.0 Hovedskydning
129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
122920 Maja Madsen Glud Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
127676 Nicolai Mindstruplund Glud Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
124743 Kasper Lund Glud Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS BK2 198.0 198.0 Mesterskab
110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
106786 Christoffer Damgaard Larsen Gadbjerg Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS J1 198.0 198.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS J1 199.0 199.0 Mesterskab
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i BK3 188.0 188.0 Mesterskab
127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
119174 Johannes Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
130899 Esben Larsen Ølgod Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
131557 Christian Larsen Ølgod Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
128658 Nicklas Hirtz Christensen Ølgod Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
130994 Mads Gjøl Christensen Ølgod Skytteforening BK3 161.0 161.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds J1 197.0 197.0 Mesterskab
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
128115 Lykke Nielsen Ølgod Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127463 Julius S. Jensen Ølgod Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J1 200.0 200.0 Mesterskab
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Mesterskab
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
130576 Olivia Bekker Højby Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
130576 Olivia Bekker Højby Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber BK3 197.0 197.0 Mesterskab
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub BK2 198.0 198.0 Mesterskab
131323 Alfred Bale Dutschhe Århus Riffelskytte klub BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
131323 Alfred Bale Dutschhe Århus Riffelskytte klub BK2 198.0 198.0 Mesterskab
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 192.0 192.0 Hovedskydning
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 194.0 194.0 Mesterskab
119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 196.0 196.0 Mesterskab
133104 Julius Duch VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
133104 Julius Duch VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 187.0 187.0 Mesterskab
133367 Liv Haugaard Petersen Samsø Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
133367 Liv Haugaard Petersen Samsø Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
120342 Pelle Bøgh Andersson Randers Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
120342 Pelle Bøgh Andersson Randers Skyttekreds J2 199.0 199.0 Mesterskab
127775 Jonas Neergaard Randers Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
127775 Jonas Neergaard Randers Skyttekreds J2 197.0 197.0 Mesterskab
110272 Anders Herman Laursen Randers Skyttekreds J1 196.0 196.0 Hovedskydning
128686 Frederik Nørgaard Randers Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
113292 Maja K Christensen Lyngby Skyttekreds J2 200.0 200.0 Hovedskydning
113292 Maja K Christensen Lyngby Skyttekreds J2 197.0 197.0 Mesterskab
102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds J2 197.0 197.0 Mesterskab
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds J2 200.0 200.0 Hovedskydning
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds J2 200.0 200.0 Mesterskab
115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
124784 Patchoulie Højbo Beattie Samsø Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
124784 Patchoulie Højbo Beattie Samsø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
132692 Emil Graversen Midtdjurs skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
132692 Emil Graversen Midtdjurs skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
132691 Mads Graversen Midtdjurs skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
132691 Mads Graversen Midtdjurs skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
130736 Silas Lund Jelling fS BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby J2 198.0 198.0 Hovedskydning
105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby J2 199.0 199.0 Mesterskab
121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 190.0 190.0 Mesterskab
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
131887 Isabella Jensen Samsø Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
131887 Isabella Jensen Samsø Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds BK3 195.0 195.0 Mesterskab
129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds BK3 179.0 179.0 Hovedskydning

Til toppen