Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DM 15 m Pistol 2018 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Allingåbro Skytteforening
Aulum Skytteforening
Ballerup Skytteforening
Billund Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Bullerup Skyttekreds
Djurslands PistolKlub
Esbjerg Skyttekreds
Faxe Skytteforening
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Grenå Skyttekreds
Greve Skytteforening
Gårde Idræts- og Skytteforening
Haderup Skytteforening
Helle Skytteforening
Hellerup Skyde Selskab
Hem Skytteforening
Herrested Skytteforening
Hesselager Forenede Sportsklubber
Hillerød Skytteforening
Hjørring Skytteforening
Hobro Egnens Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Holsted Skyttekreds
Horsens Skyttekreds
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Ikast Skytteforening
Karlslunde Skytteforening
Karup Skytteforening
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Knabstrup Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Korsør Skytteforening
Krarup/Espe Skytteforening
Københavns Amts Skyttelaug
Lind Skytteforening
Lunde Sg&I
Mou og Omegns Skytteforening
Mullerup Skytteforening
Nyborg Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Otterup Skytteforening
Paarup Skytteforening
RI 98 Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Ringsted Skytteforening
Roskilde Skytteforening
Ry-Emborg Skytteforening
Rønde Skytteforening
Sdr. Omme Skytteforening
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Skive Pistolklub
Skytteforeningen Krudttønden
Skytteforeningen Pilen af 1927
Slagelse Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Strøby Skytteforening
Sundeved Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Sæby og omegns skytteforening
Særslev Skytteforening
Tilst Skytteforening
Tryg Idrætsklub
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Ulsted Skytteforening
Varde Skytteforening
Vejle Skytteforening
Viborg Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Vordingborg Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Aalborg Skyttekreds
Århus Pistolklub
Års Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
106388
Peter Allan Reynolds
Københavns Amts Skyttelaug
S2H2
193.000
193.000
Mesterskab
92240
Rasmus Wrønding Elf
Københavns Amts Skyttelaug
U2H
264.000
264.000
Mesterskab
93718
Mads Wrønding
Københavns Amts Skyttelaug
V2H1
270.000
270.000
Mesterskab
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
V1H1
282.000
282.000
Hovedskydning
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
V1H1
277.000
277.000
Mesterskab
32164
Michael Brandt
Lind Skytteforening
FRI
284.000
284.000
Hovedskydning
32164
Michael Brandt
Lind Skytteforening
FRI
284.000
284.000
Mesterskab
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
V2H1
277.000
277.000
Hovedskydning
107555
Ina Frahm
Ribe Skyttekreds
V2H2
218.000
218.000
Hovedskydning
107292
Willy Friis
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
S2H1
250.000
250.000
Hovedskydning
108366
Elmer Emil Wagner
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
207.000
207.000
Hovedskydning
121017
Ella Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
271.000
271.000
Hovedskydning
110525
Astrid Dresler
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
292.000
292.000
Hovedskydning
57577
Gert Hansen
Nykøbing Sj. Skytteforening
S2H1
286.000
286.000
Hovedskydning
57749
Finn Hallø
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H1
269.000
269.000
Hovedskydning
57562
John Bønnicke Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H1
258.000
258.000
Hovedskydning
57562
John Bønnicke Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H1
277.000
277.000
Mesterskab
57359
Johnny Ole Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H1
278.000
278.000
Hovedskydning
57359
Johnny Ole Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H1
266.000
266.000
Mesterskab
120010
Melanie Bengtson
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
267.000
267.000
Hovedskydning
103840
Henrik Lerfeldt
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H1
283.000
283.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
V2H1
254.000
254.000
Hovedskydning
105938
Dan Christiansen
Karlslunde Skytteforening
V1H3
247.000
247.000
Hovedskydning
105938
Dan Christiansen
Karlslunde Skytteforening
V1H3
255.000
255.000
Mesterskab
68863
Jan Christiansen
Karlslunde Skytteforening
V1H4
242.000
242.000
Hovedskydning
68863
Jan Christiansen
Karlslunde Skytteforening
V1H4
257.000
257.000
Mesterskab
54709
Peter Nielsen
Nykøbing F. Skytteforening
S2H1
276.000
276.000
Hovedskydning
123152
Jesper Ørbæk
Nykøbing F. Skytteforening
V1H3
237.000
237.000
Hovedskydning
117090
Hejdi Røygaard
Vordingborg Skytteforening
V2H2
225.000
225.000
Hovedskydning
117090
Hejdi Røygaard
Vordingborg Skytteforening
V2H2
242.000
242.000
Mesterskab
61194
Ib Naumann
Vordingborg Skytteforening
S2H1
277.000
277.000
Hovedskydning
61194
Ib Naumann
Vordingborg Skytteforening
S2H1
277.000
277.000
Mesterskab
86998
Hasse Nielsen
Vordingborg Skytteforening
V2H1
278.000
278.000
Hovedskydning
86998
Hasse Nielsen
Vordingborg Skytteforening
V2H1
286.000
286.000
Mesterskab
56644
Leif Andersen
Strøby Skytteforening
S2H1
272.000
272.000
Hovedskydning
56644
Leif Andersen
Strøby Skytteforening
S2H1
271.000
271.000
Mesterskab
56737
Renè Kelberg
Holmegaard Skytteforening
S2H1
262.000
262.000
Hovedskydning
101390
Peter Nielsen
Strøby Skytteforening
V1H2
271.000
271.000
Hovedskydning
101390
Peter Nielsen
Strøby Skytteforening
V1H2
276.000
276.000
Mesterskab
116023
Tom Ottosen
Næstved Skytteforening
V1H3
259.000
259.000
Hovedskydning
116023
Tom Ottosen
Næstved Skytteforening
V1H3
253.000
253.000
Mesterskab
55920
Lars Jensen
Næstved Skytteforening
V1H1
276.000
276.000
Hovedskydning
96742
Morten Larsen
Holmegaard Skytteforening
U2H
218.000
218.000
Hovedskydning
114868
Victor Burnev
Holmegaard Skytteforening
V1H1
262.000
262.000
Hovedskydning
104108
Robert Torpe Meulengracht
Faxe Skytteforening
V2H1
265.000
265.000
Hovedskydning
56426
Simon Madsen
Kongsted Skytteforening
V1H2
266.000
266.000
Hovedskydning
53043
Simon Løje
Kongsted Skytteforening
U1H
260.000
260.000
Hovedskydning
53043
Simon Løje
Kongsted Skytteforening
U1H
260.000
260.000
Mesterskab
56463
Hans S. Madsen
Kongsted Skytteforening
S2H2
220.000
220.000
Hovedskydning
111684
Tom Fangel
Århus Pistolklub
S2H2
259.000
259.000
Hovedskydning
111684
Tom Fangel
Århus Pistolklub
S2H2
252.000
252.000
Mesterskab
24106
Henrik Kruse Pedersen
Århus Pistolklub
S2H1
275.000
275.000
Hovedskydning
24504
John Jørgensen
Århus Pistolklub
S2H1
266.000
266.000
Hovedskydning
103840
Henrik Lerfeldt
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H1
277.000
277.000
Mesterskab
120010
Melanie Bengtson
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
255.000
255.000
Mesterskab
57749
Finn Hallø
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H1
254.000
254.000
Mesterskab
57577
Gert Hansen
Nykøbing Sj. Skytteforening
S2H1
281.000
281.000
Mesterskab
110525
Astrid Dresler
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
292.000
292.000
Mesterskab
121017
Ella Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
269.000
269.000
Mesterskab
108366
Elmer Emil Wagner
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
230.000
230.000
Mesterskab
88770
Henrik Jeppesen
Ribe Skyttekreds
V2H1
265.000
265.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
V2H1
284.000
284.000
Mesterskab
93718
Mads Wrønding
Københavns Amts Skyttelaug
V2H1
268.000
268.000
Hovedskydning
92240
Rasmus Wrønding Elf
Københavns Amts Skyttelaug
U2H
268.000
268.000
Hovedskydning
106388
Peter Allan Reynolds
Københavns Amts Skyttelaug
S2H2
231.000
231.000
Hovedskydning
132551
Gitte Nysten Hansen
Århus Pistolklub
V2H2
246.000
246.000
Hovedskydning
76195
Keld Meyer Bojsen
Århus Pistolklub
V1H1
272.000
272.000
Hovedskydning
25773
Tim Bergfriedt Strange
Århus Pistolklub
V1H1
269.000
269.000
Hovedskydning
118790
Mads Strange
Århus Pistolklub
U1H
205.000
205.000
Hovedskydning
107857
Anders Kaa Bach
Århus Pistolklub
U1H
255.000
255.000
Hovedskydning
125486
Søren Kaa Bach
Århus Pistolklub
BK
253.000
253.000
Hovedskydning
125486
Søren Kaa Bach
Århus Pistolklub
BK
264.000
264.000
Mesterskab
120849
Christine Nedergaard Nielsen
Århus Pistolklub
BK
240.000
240.000
Hovedskydning
126491
Alana Uldal
Århus Pistolklub
BK
249.000
249.000
Hovedskydning
114506
Marius Funck Oddermose
Stege Ndr. Skytteforening
JUN
256.000
256.000
Hovedskydning
114506
Marius Funck Oddermose
Stege Ndr. Skytteforening
JUN
244.000
244.000
Mesterskab
55529
H. C. Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
S2H2
249.000
249.000
Hovedskydning
55529
H. C. Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
S2H2
241.000
241.000
Mesterskab
99785
Patrik Ipsen
Svinninge Skytteforening
JUN
273.000
273.000
Hovedskydning
99785
Patrik Ipsen
Svinninge Skytteforening
JUN
269.000
269.000
Mesterskab
124866
Tim Olsen
Strøby Skytteforening
V1H4
209.000
209.000
Hovedskydning
121625
Niklas Ipsen
Svinninge Skytteforening
BK
228.000
228.000
Hovedskydning
121625
Niklas Ipsen
Svinninge Skytteforening
BK
237.000
237.000
Mesterskab
105096
Emil Christensen
Svinninge Skytteforening
BK
281.000
281.000
Hovedskydning
105096
Emil Christensen
Svinninge Skytteforening
BK
272.000
272.000
Mesterskab
119737
Steen Weihe
Svinninge Skytteforening
V2H1
289.000
289.000
Hovedskydning
119737
Steen Weihe
Svinninge Skytteforening
V2H1
283.000
283.000
Mesterskab
42046
Arnold Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2H1
283.000
283.000
Hovedskydning
42046
Arnold Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2H1
284.000
284.000
Mesterskab
92266
Stefan Nielsen
Ribe Skyttekreds
V2H1
273.000
273.000
Hovedskydning
35103
Uffe Borch Hansen
Vejle Skytteforening
S2H1
252.000
252.000
Hovedskydning
35029
Gert Nielsen
Vejle Skytteforening
V1H2
276.000
276.000
Hovedskydning
35029
Gert Nielsen
Vejle Skytteforening
V1H2
277.000
277.000
Mesterskab
35195
Kirsten Meldgaard Hansen
Vejle Skytteforening
V1H3
249.000
249.000
Hovedskydning
34726
Knud Erik Müller
Vejle Skytteforening
S2H1
268.000
268.000
Hovedskydning
34726
Knud Erik Müller
Vejle Skytteforening
S2H1
275.000
275.000
Mesterskab
121612
Brian Holm
Vejle Skytteforening
V2H1
249.000
249.000
Hovedskydning
121612
Brian Holm
Vejle Skytteforening
V2H1
236.000
236.000
Mesterskab
121613
Carsten Jensen
Vejle Skytteforening
V2H2
252.000
252.000
Hovedskydning
118404
Allan Daugaard
Vejle Skytteforening
V2H2
229.000
229.000
Hovedskydning
118403
Nicklas Daugaard
Vejle Skytteforening
BK
264.000
264.000
Hovedskydning
118403
Nicklas Daugaard
Vejle Skytteforening
BK
267.000
267.000
Mesterskab
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
S2H2
213.000
213.000
Hovedskydning
35317
Søren Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2H1
283.000
283.000
Hovedskydning
35317
Søren Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2H1
282.000
282.000
Mesterskab
68245
Jim Poulsen
Ballerup Skytteforening
V2H1
241.000
241.000
Hovedskydning
118744
Tina Røbel
Ballerup Skytteforening
V2H1
256.000
256.000
Hovedskydning
118744
Tina Røbel
Ballerup Skytteforening
V2H1
245.000
245.000
Mesterskab
126026
Susanne Lund
Ballerup Skytteforening
V2H1
238.000
238.000
Hovedskydning
126026
Susanne Lund
Ballerup Skytteforening
V2H1
243.000
243.000
Mesterskab
122285
Izabela Duracova
Ballerup Skytteforening
BK
248.000
248.000
Hovedskydning
122285
Izabela Duracova
Ballerup Skytteforening
BK
280.000
280.000
Mesterskab
133538
Benjamin Hendrich Rice
Ballerup Skytteforening
V2H2
243.000
243.000
Hovedskydning
133538
Benjamin Hendrich Rice
Ballerup Skytteforening
V2H2
247.000
247.000
Mesterskab
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
U1H
263.000
263.000
Hovedskydning
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
U1H
266.000
266.000
Mesterskab
128748
Flemming Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V1H3
255.000
255.000
Hovedskydning
128748
Flemming Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V1H3
254.000
254.000
Mesterskab
133066
Christopher Yau
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2H2
216.000
216.000
Hovedskydning
133066
Christopher Yau
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2H2
192.000
192.000
Mesterskab
59362
Dennis Samuelsen
Korsør Skytteforening
V1H1
273.000
273.000
Hovedskydning
86053
Jimmy Larsen
Korsør Skytteforening
V1H1
274.000
274.000
Hovedskydning
88413
Rene Loholt
Korsør Skytteforening
V1H2
256.000
256.000
Hovedskydning
59467
Morten Petersen
Korsør Skytteforening
V1H1
258.000
258.000
Hovedskydning
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
S2H1
265.000
265.000
Hovedskydning
59263
Povl Nissen
Korsør Skytteforening
S2H1
276.000
276.000
Hovedskydning
81630
Hans-Jørgen Mortensen
Korsør Skytteforening
S2H1
261.000
261.000
Hovedskydning
114399
Poul Pedersen
Korsør Skytteforening
V2H1
255.000
255.000
Hovedskydning
125373
Jan Tonny Sørensen
Korsør Skytteforening
S2H2
230.000
230.000
Hovedskydning
55952
Karina Molich
Korsør Skytteforening
V2H1
258.000
258.000
Hovedskydning
32683
Erling Jørgensen
Lind Skytteforening
S2H1
284.000
284.000
Hovedskydning
32683
Erling Jørgensen
Lind Skytteforening
S2H1
279.000
279.000
Mesterskab
129094
Paw Berthelsen
Hem Skytteforening
BK
227.000
227.000
Hovedskydning
129094
Paw Berthelsen
Hem Skytteforening
BK
232.000
232.000
Mesterskab
27337
Mogens Berthelsen
Hem Skytteforening
V1H1
266.000
266.000
Hovedskydning
86797
Leif Ravn
Hem Skytteforening
S2H1
252.000
252.000
Hovedskydning
115517
Gerhard Wirenfeldt
Viborg Skytteforening
V1H1
276.000
276.000
Hovedskydning
115517
Gerhard Wirenfeldt
Viborg Skytteforening
V1H1
274.000
274.000
Mesterskab
120878
Rasmus Drejer
Slagelse Skytteforening
V2H1
262.000
262.000
Hovedskydning
120878
Rasmus Drejer
Slagelse Skytteforening
V2H1
259.000
259.000
Mesterskab
120879
Martin Drejer
Slagelse Skytteforening
V2H2
236.000
236.000
Hovedskydning
120879
Martin Drejer
Slagelse Skytteforening
V2H2
232.000
232.000
Mesterskab
126139
Tim Iversen
Slagelse Skytteforening
V2H1
266.000
266.000
Hovedskydning
126139
Tim Iversen
Slagelse Skytteforening
V2H1
275.000
275.000
Mesterskab
106049
Dennis Martlev
Slagelse Skytteforening
V2H1
271.000
271.000
Hovedskydning
106049
Dennis Martlev
Slagelse Skytteforening
V2H1
278.000
278.000
Mesterskab
133660
Michael Schou
Slagelse Skytteforening
V2H2
259.000
259.000
Hovedskydning
133660
Michael Schou
Slagelse Skytteforening
V2H2
258.000
258.000
Mesterskab
133658
Peter Geertsen
Slagelse Skytteforening
V2H2
251.000
251.000
Hovedskydning
133658
Peter Geertsen
Slagelse Skytteforening
V2H2
251.000
251.000
Mesterskab
130827
Brian Nordby-Andersen
Slagelse Skytteforening
V2H2
252.000
252.000
Hovedskydning
130827
Brian Nordby-Andersen
Slagelse Skytteforening
V2H2
243.000
243.000
Mesterskab
122278
Morten Danhøj Christiansen
Slagelse Skytteforening
V1H3
225.000
225.000
Hovedskydning
122278
Morten Danhøj Christiansen
Slagelse Skytteforening
V1H3
250.000
250.000
Mesterskab
126289
Mike Lyons Nielsen
Slagelse Skytteforening
V1H4
251.000
251.000
Hovedskydning
126289
Mike Lyons Nielsen
Slagelse Skytteforening
V1H4
246.000
246.000
Mesterskab
123347
Jens Per Johansen
Slagelse Skytteforening
V1H3
229.000
229.000
Hovedskydning
123347
Jens Per Johansen
Slagelse Skytteforening
V1H3
210.000
210.000
Mesterskab
91804
Morten Jensen
Slagelse Skytteforening
V1H2
262.000
262.000
Hovedskydning
91804
Morten Jensen
Slagelse Skytteforening
V1H2
275.000
275.000
Mesterskab
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
V2H1
242.000
242.000
Hovedskydning
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
V2H1
257.000
257.000
Mesterskab
129903
Allan Sørensen
Mullerup Skytteforening
V1H3
266.000
266.000
Hovedskydning
129903
Allan Sørensen
Mullerup Skytteforening
V1H3
257.000
257.000
Mesterskab
101992
Jacob Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H1
285.000
285.000
Hovedskydning
101992
Jacob Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H1
286.000
286.000
Mesterskab
103735
Magnus Nielsen
Knabstrup Skytteforening
U2H
257.000
257.000
Hovedskydning
103735
Magnus Nielsen
Knabstrup Skytteforening
U2H
258.000
258.000
Mesterskab
126230
Martin Lærke Christiansen
Knabstrup Skytteforening
U2H
268.000
268.000
Hovedskydning
126230
Martin Lærke Christiansen
Knabstrup Skytteforening
U2H
265.000
265.000
Mesterskab
120600
Kurt Petersen
Knabstrup Skytteforening
V2H2
236.000
236.000
Hovedskydning
120600
Kurt Petersen
Knabstrup Skytteforening
V2H2
251.000
251.000
Mesterskab
57723
Nerik Frandsen
Knabstrup Skytteforening
V2H1
261.000
261.000
Hovedskydning
133690
Micki Bang Jensen
Knabstrup Skytteforening
U2H
237.000
237.000
Hovedskydning
133690
Micki Bang Jensen
Knabstrup Skytteforening
U2H
218.000
218.000
Mesterskab
118273
Allan Riemer
Knabstrup Skytteforening
V1H4
229.000
229.000
Hovedskydning
118273
Allan Riemer
Knabstrup Skytteforening
V1H4
220.000
220.000
Mesterskab
71278
Peter Munck Eriksen
Århus Pistolklub
S2H1
277.000
277.000
Hovedskydning
71278
Peter Munck Eriksen
Århus Pistolklub
S2H1
280.000
280.000
Mesterskab
90854
Kim Laursen
Skive Pistolklub
V1H2
244.000
244.000
Hovedskydning
89684
Jes Spanggaard
Haderup Skytteforening
V1H2
268.000
268.000
Hovedskydning
119496
Ole Dejgaard
Aulum Skytteforening
V1H2
263.000
263.000
Hovedskydning
126244
Leif Thrysøe
Svinninge Skytteforening
V2H1
264.000
264.000
Hovedskydning
126244
Leif Thrysøe
Svinninge Skytteforening
V2H1
258.000
258.000
Mesterskab
83207
Tonny Nielsen
Svinninge Skytteforening
V2H1
233.000
233.000
Hovedskydning
57705
Jan Dietz
Svinninge Skytteforening
V2H1
267.000
267.000
Hovedskydning
57705
Jan Dietz
Svinninge Skytteforening
V2H1
257.000
257.000
Mesterskab
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
V1H3
229.000
229.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
V1H3
258.000
258.000
Mesterskab
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
V1H2
262.000
262.000
Hovedskydning
107400
Krzysztof Jurkowski
Greve Skytteforening
V1H3
255.000
255.000
Hovedskydning
104486
Eduardo Hansen
Greve Skytteforening
V1H3
242.000
242.000
Hovedskydning
104486
Eduardo Hansen
Greve Skytteforening
V1H3
246.000
246.000
Mesterskab
122578
Bjarne W. A. Obel
RI 98 Skytteforening
V2H2
218.000
218.000
Hovedskydning
129448
Kitty Holm Obel
Tryg Idrætsklub
V2H1
268.000
268.000
Hovedskydning
67769
Bo Carstensen
RI 98 Skytteforening
V1H4
211.000
211.000
Hovedskydning
111972
Ole Breum
Skytteforeningen Pilen af 1927
V2H2
268.000
268.000
Hovedskydning
111972
Ole Breum
Skytteforeningen Pilen af 1927
V2H2
270.000
270.000
Mesterskab
120301
Justin Vinther Breum
RI 98 Skytteforening
V2H2
250.000
250.000
Hovedskydning
120301
Justin Vinther Breum
RI 98 Skytteforening
V2H2
244.000
244.000
Mesterskab
93505
Helle Christoffersen
Vissenbjerg Skytteforening
V1H2
248.000
248.000
Hovedskydning
110912
Bjørn Madsen
Bullerup Skyttekreds
V1H4
236.000
236.000
Hovedskydning
49602
Karsten E. Hollesen
Særslev Skytteforening
V1H2
270.000
270.000
Hovedskydning
50528
Brian Madsen
Særslev Skytteforening
V1H1
272.000
272.000
Hovedskydning
50437
Kent Grantoft Madsen
Særslev Skytteforening
V1H2
256.000
256.000
Hovedskydning
99643
Rene Pedersen
Paarup Skytteforening
V1H2
271.000
271.000
Hovedskydning
99643
Rene Pedersen
Paarup Skytteforening
V1H2
272.000
272.000
Mesterskab
97223
Mads Dallerup
Vissenbjerg Skytteforening
V1H4
224.000
224.000
Hovedskydning
130273
Martin Tyllesen
Vissenbjerg Skytteforening
V1H4
219.000
219.000
Hovedskydning
49401
Asger Thomsen
Vissenbjerg Skytteforening
S2H1
275.000
275.000
Hovedskydning
49177
Therkel Madsen
Vissenbjerg Skytteforening
S2H1
270.000
270.000
Hovedskydning
49953
Poul Basse
Vissenbjerg Skytteforening
S2H1
264.000
264.000
Hovedskydning
119192
Anders Nielsen
Krarup/Espe Skytteforening
V2H1
248.000
248.000
Hovedskydning
121631
Kim Hansen
Krarup/Espe Skytteforening
V2H1
215.000
215.000
Hovedskydning
130955
Brian Berry Olsen
Krarup/Espe Skytteforening
V2H1
264.000
264.000
Hovedskydning
111850
Claus Rasmussen
Nyborg Skytteforening
V2H1
253.000
253.000
Hovedskydning
127780
Carl Christiansen
Nyborg Skytteforening
V2H2
243.000
243.000
Hovedskydning
105320
Daniel Broxgaard
Nyborg Skytteforening
V2H2
242.000
242.000
Hovedskydning
120582
Magnus Kastrup
Nyborg Skytteforening
V2H1
264.000
264.000
Hovedskydning
112920
Sif Gorm Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK
283.000
283.000
Hovedskydning
112920
Sif Gorm Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK
291.000
291.000
Mesterskab
126744
Nikolaj Pedersen
Bullerup Skyttekreds
BK
231.000
231.000
Hovedskydning
126744
Nikolaj Pedersen
Bullerup Skyttekreds
BK
250.000
250.000
Mesterskab
128322
Cim Ib Elmann
Lunde Sg&I
U2H
246.000
246.000
Hovedskydning
45404
Rene Vogn
Hesselager Forenede Sportsklubber
V1H1
287.000
287.000
Hovedskydning
45404
Rene Vogn
Hesselager Forenede Sportsklubber
V1H1
286.000
286.000
Mesterskab
49907
Max Kristensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
V1H2
272.000
272.000
Mesterskab
49907
Max Kristensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
V1H2
271.000
271.000
Hovedskydning
49981
Jan Hansen
Otterup Skytteforening
V1H3
248.000
248.000
Hovedskydning
50011
Søren Møller
Otterup Skytteforening
V1H3
241.000
241.000
Hovedskydning
50251
Erland Pedersen
Otterup Skytteforening
V1H3
246.000
246.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V1H2
264.000
264.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V1H2
260.000
260.000
Mesterskab
114354
Danni Lorentzen
Mullerup Skytteforening
V1H2
243.000
243.000
Hovedskydning
114354
Danni Lorentzen
Mullerup Skytteforening
V1H2
260.000
260.000
Mesterskab
132546
Selcuk Akyurek
Mullerup Skytteforening
V2H2
237.000
237.000
Hovedskydning
132546
Selcuk Akyurek
Mullerup Skytteforening
V2H2
253.000
253.000
Mesterskab
130195
Line Sørensen Haue
Lunde Sg&I
JUN
193.000
193.000
Hovedskydning
129928
Casper Husman
Lunde Sg&I
BK
215.000
215.000
Hovedskydning
119585
Anton Hvillum
Lunde Sg&I
BK
247.000
247.000
Hovedskydning
48111
Ketil D Carstensen
Lunde Sg&I
V1H2
271.000
271.000
Hovedskydning
45123
Klaus Elian
Lunde Sg&I
V1H2
272.000
272.000
Hovedskydning
45123
Klaus Elian
Lunde Sg&I
V1H2
272.000
272.000
Mesterskab
46446
Morten Gottwald
Lunde Sg&I
V1H1
282.000
282.000
Hovedskydning
46446
Morten Gottwald
Lunde Sg&I
V1H1
273.000
273.000
Mesterskab
77605
Helle Meier Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2H2
245.000
245.000
Hovedskydning
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
S2H1
265.000
265.000
Hovedskydning
33828
Jens Jørn Ravn
Vejle Skytteforening
S2H2
216.000
216.000
Hovedskydning
34970
Karen Hansen
Vejle Skytteforening
V1H2
247.000
247.000
Hovedskydning
20850
John Mikkelsen
Vejle Skytteforening
S2H1
270.000
270.000
Hovedskydning
121089
Sven Kliese
Vejle Skytteforening
V2H1
277.000
277.000
Hovedskydning
121089
Sven Kliese
Vejle Skytteforening
V2H1
280.000
280.000
Mesterskab
125004
Victor R. Ehlers
Nykøbing F. Skytteforening
BK
232.000
232.000
Hovedskydning
121947
Oliver D. Boesen
Nykøbing F. Skytteforening
BK
220.000
220.000
Hovedskydning
34981
Jonas Kofoed Hansen
Vejle Skytteforening
V1H1
283.000
283.000
Hovedskydning
96343
Niels Bank Simonsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
U1H
242.000
242.000
Hovedskydning
92839
Kasper Ladegaard Nielsen
Ølgod Skytteforening
V1H2
270.000
270.000
Hovedskydning
90778
Simon Jørgensen
Ringsted Skytteforening
U1H
256.000
256.000
Hovedskydning
90778
Simon Jørgensen
Ringsted Skytteforening
U1H
252.000
252.000
Mesterskab
92122
Karina Hvid Jørgensen
Ringsted Skytteforening
V2H1
260.000
260.000
Hovedskydning
32302
Laura Brandt
Lind Skytteforening
U1H
186.000
186.000
Hovedskydning
31549
Per Jacobsen
Ikast Skytteforening
V2H1
269.000
269.000
Hovedskydning
24741
Henryk Tenenbaum
Tilst Skytteforening
S2H1
278.000
278.000
Hovedskydning
16135
Anni Sørensen
Mou og Omegns Skytteforening
S2H1
260.000
260.000
Hovedskydning
108109
Thomas Bøgh Jensen
Ulsted Skytteforening
BK
272.000
272.000
Hovedskydning
108109
Thomas Bøgh Jensen
Ulsted Skytteforening
BK
262.000
262.000
Mesterskab
105656
Henrik Jensen
Ulsted Skytteforening
V2H2
249.000
249.000
Hovedskydning
105656
Henrik Jensen
Ulsted Skytteforening
V2H2
239.000
239.000
Mesterskab
15458
Jesper Christiansen
Ulsted Skytteforening
V2H1
232.000
232.000
Hovedskydning
15548
Mads Jensen
Ulsted Skytteforening
V1H1
279.000
279.000
Hovedskydning
15548
Mads Jensen
Ulsted Skytteforening
V1H1
282.000
282.000
Mesterskab
121447
Tim Sloth Johansen
Aalborg Skyttekreds
V1H4
249.000
249.000
Hovedskydning
121447
Tim Sloth Johansen
Aalborg Skyttekreds
V1H4
237.000
237.000
Mesterskab
132179
Simonia Tjelum
Aalborg Skyttekreds
V2H2
230.000
230.000
Hovedskydning
121580
Ulrich Hedegaard
Aalborg Skyttekreds
V2H1
269.000
269.000
Hovedskydning
14860
Bo Lykholt Andreasen
Aalborg Skyttekreds
V1H1
273.000
273.000
Hovedskydning
14860
Bo Lykholt Andreasen
Aalborg Skyttekreds
V1H1
272.000
272.000
Mesterskab
27669
Jens Martin Sørensen
Aalborg Skyttekreds
U1H
267.000
267.000
Hovedskydning
27669
Jens Martin Sørensen
Aalborg Skyttekreds
U1H
272.000
272.000
Mesterskab
14851
Carsten Hansen
Vodskov Skytteforening
V1H1
278.000
278.000
Hovedskydning
14851
Carsten Hansen
Vodskov Skytteforening
V1H1
284.000
284.000
Mesterskab
15054
Bettina Seerup
Vodskov Skytteforening
V2H2
258.000
258.000
Hovedskydning
15054
Bettina Seerup
Vodskov Skytteforening
V2H2
270.000
270.000
Mesterskab
95234
Mikkel Bertelsen
Vodskov Skytteforening
U2H
251.000
251.000
Hovedskydning
95234
Mikkel Bertelsen
Vodskov Skytteforening
U2H
267.000
267.000
Mesterskab
105238
Mikkel Ranneberg
Års Skytteforening
V1H1
282.000
282.000
Hovedskydning
105238
Mikkel Ranneberg
Års Skytteforening
V1H1
278.000
278.000
Mesterskab
12415
Ernst Klysner Jensen
Års Skytteforening
S2H1
268.000
268.000
Hovedskydning
12415
Ernst Klysner Jensen
Års Skytteforening
S2H1
274.000
274.000
Mesterskab
12167
Kim Levisen
Års Skytteforening
V1H2
257.000
257.000
Hovedskydning
131850
Carina Marie Lassen
Års Skytteforening
FRI
272.000
272.000
Hovedskydning
131850
Carina Marie Lassen
Års Skytteforening
FRI
275.000
275.000
Mesterskab
118530
Mie Marie Lassen
Års Skytteforening
JUN
268.000
268.000
Hovedskydning
118530
Mie Marie Lassen
Års Skytteforening
JUN
272.000
272.000
Mesterskab
92714
Stig Stendrup
Hobro Egnens Skytteforening
S2H1
265.000
265.000
Hovedskydning
99370
Brian Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
V2H1
261.000
261.000
Hovedskydning
99838
Nicki R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
JUN
264.000
264.000
Hovedskydning
13489
Bent H. Christensen
Hobro Egnens Skytteforening
V2H1
265.000
265.000
Hovedskydning
105678
Kurt Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
S2H1
265.000
265.000
Hovedskydning
131611
Hans Erik Tjelum
Aalborg Skyttekreds
V2H1
279.000
279.000
Hovedskydning
131611
Hans Erik Tjelum
Aalborg Skyttekreds
V2H1
253.000
253.000
Mesterskab
115896
Emil Strandgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
JUN
251.000
251.000
Hovedskydning
115896
Emil Strandgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
JUN
264.000
264.000
Mesterskab
60041
Theodor Diener
Roskilde Skytteforening
S2H1
279.000
279.000
Hovedskydning
60041
Theodor Diener
Roskilde Skytteforening
S2H1
282.000
282.000
Mesterskab
34292
Klaus Engebæk
Billund Skytteforening
V1H1
280.000
280.000
Hovedskydning
34292
Klaus Engebæk
Billund Skytteforening
V1H1
268.000
268.000
Mesterskab
34351
Brian Venø
Billund Skytteforening
V1H4
215.000
215.000
Hovedskydning
20881
Thomas Nør
Horsens Skyttekreds
V1H3
266.000
266.000
Hovedskydning
20881
Thomas Nør
Horsens Skyttekreds
V1H3
271.000
271.000
Mesterskab
52144
Kenneth Nielsen
Bullerup Skyttekreds
V1H2
266.000
266.000
Hovedskydning
121881
Peter Søgaard
Bullerup Skyttekreds
V1H2
261.000
261.000
Hovedskydning
122680
Ulla Larsen
Bullerup Skyttekreds
V1H2
246.000
246.000
Hovedskydning
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
V1H2
280.000
280.000
Hovedskydning
81265
Torben Breiner
Hem Skytteforening
V1H1
286.000
286.000
Hovedskydning
39501
Allan E. Christensen
Varde Skytteforening
U2H
241.000
241.000
Hovedskydning
24801
Lars Gregersen
Århus Pistolklub
V1H1
257.000
257.000
Hovedskydning
100339
Lasse Møller Gregersen
Århus Pistolklub
U1H
225.000
225.000
Hovedskydning
100339
Lasse Møller Gregersen
Århus Pistolklub
U1H
244.000
244.000
Mesterskab
122815
Matis Helbo
Knabstrup Skytteforening
BK
221.000
221.000
Hovedskydning
128901
Sisse Sofie M. Mark
Hillerød Skytteforening
U2H
269.000
269.000
Hovedskydning
128901
Sisse Sofie M. Mark
Hillerød Skytteforening
U2H
265.000
265.000
Mesterskab
24838
Frank Lahn Nielsen Bossow
Djurslands PistolKlub
V1H3
252.000
252.000
Hovedskydning
24270
Morten Sepstrup
Rønde Skytteforening
V1H4
249.000
249.000
Hovedskydning
18542
Allan Andersen
Djurslands PistolKlub
V1H3
246.000
246.000
Hovedskydning
88819
Anni Thovtrup
Helle Skytteforening
U1H
236.000
236.000
Hovedskydning
39048
Bjarne Fahnøe
Helle Skytteforening
V1H1
267.000
267.000
Hovedskydning
38223
Martin Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1H3
258.000
258.000
Hovedskydning
41446
Henning Lauridsen
Holsted Skyttekreds
V1H2
266.000
266.000
Hovedskydning
41452
Freddy Holdensen
Holsted Skyttekreds
S2H2
238.000
238.000
Hovedskydning
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Skyttekreds
S2H2
246.000
246.000
Hovedskydning
70267
Kim Nielsen
Hellerup Skyde Selskab
V1H4
241.000
241.000
Hovedskydning
121907
Elin Bækdal Jensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
V2H1
267.000
267.000
Hovedskydning
116825
Søren Kaster
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
V2H1
260.000
260.000
Hovedskydning
18474
Bjarne Skibild
Djurslands PistolKlub
S2H1
273.000
273.000
Hovedskydning
18474
Bjarne Skibild
Djurslands PistolKlub
S2H1
277.000
277.000
Mesterskab
19371
Bjarne Visgård
Viborg Skytteforening
S2H1
259.000
259.000
Hovedskydning
91721
Carsten Weinreich
Djurslands PistolKlub
V1H2
270.000
270.000
Hovedskydning
91721
Carsten Weinreich
Djurslands PistolKlub
V1H2
269.000
269.000
Mesterskab
132408
Johnny Birkelund Madsen
Karup Skytteforening
V1H4
254.000
254.000
Hovedskydning
132408
Johnny Birkelund Madsen
Karup Skytteforening
V1H4
235.000
235.000
Mesterskab
132944
Christian Jacobsen
Viborg Skytteforening
V1H4
209.000
209.000
Hovedskydning
33961
Lars Bindesbøll
Sdr. Omme Skytteforening
V1H1
284.000
284.000
Hovedskydning
33998
Allan Gejl
Sdr. Omme Skytteforening
V1H1
285.000
285.000
Hovedskydning
33998
Allan Gejl
Sdr. Omme Skytteforening
V1H1
285.000
285.000
Mesterskab
113422
Helge Bertelsen
Sdr. Omme Skytteforening
V1H2
273.000
273.000
Hovedskydning
98595
Rasmus Haue Heesgaard
Sdr. Omme Skytteforening
V1H3
254.000
254.000
Hovedskydning
35758
Bent Thorvald Knudsen
Bullerup Skyttekreds
S2H1
256.000
256.000
Hovedskydning
41464
Carsten Qvist
Holsted Skyttekreds
S2H1
260.000
260.000
Hovedskydning
109668
Lena Thyssen Vestermark
Esbjerg Skyttekreds
V2H1
282.000
282.000
Hovedskydning
109668
Lena Thyssen Vestermark
Esbjerg Skyttekreds
V2H1
276.000
276.000
Mesterskab
125238
Caroline Bøgelund Dars Riis
Grenå Skyttekreds
JUN
234.000
234.000
Hovedskydning
129738
Henriette Andersen
Grenå Skyttekreds
JUN
165.000
165.000
Hovedskydning
125868
Michelle Boserup
Grenå Skyttekreds
U2H
251.000
251.000
Hovedskydning
126808
Michael Rasmussen
Grenå Skyttekreds
V2H1
279.000
279.000
Hovedskydning
17560
Janni Staack Thygesen
Allingåbro Skytteforening
V2H1
278.000
278.000
Hovedskydning
17560
Janni Staack Thygesen
Allingåbro Skytteforening
V2H1
273.000
273.000
Mesterskab
17598
Per Olesen
Allingåbro Skytteforening
S2H1
268.000
268.000
Hovedskydning
93542
Lone Krarup Hede
Haderup Skytteforening
V2H2
233.000
233.000
Hovedskydning
95373
Matilde Hede
Haderup Skytteforening
JUN
231.000
231.000
Hovedskydning
19541
Robert Nielsen
Viborg Skytteforening
S2H2
263.000
263.000
Hovedskydning
21400
Preben Rasmussen
Ry-Emborg Skytteforening
S2H1
275.000
275.000
Hovedskydning
21400
Preben Rasmussen
Ry-Emborg Skytteforening
S2H1
276.000
276.000
Mesterskab
22459
Kjeld Poulsen
Ry-Emborg Skytteforening
S2H2
240.000
240.000
Hovedskydning
22459
Kjeld Poulsen
Ry-Emborg Skytteforening
S2H2
253.000
253.000
Mesterskab
116292
Bjarne Sidelmann
Tilst Skytteforening
V1H3
222.000
222.000
Hovedskydning
132796
Per Jakobsen
Viborg Skytteforening
V1H4
227.000
227.000
Hovedskydning
93721
Morten Furholt Hansen
Ringsted Skytteforening
V1H2
41.000
41.000
Hovedskydning
106729
Kristina Agerbæk Hansen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H2
265.000
265.000
Hovedskydning
106729
Kristina Agerbæk Hansen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H2
267.000
267.000
Mesterskab
57538
Maja Gadeberg
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H1
264.000
264.000
Hovedskydning
57538
Maja Gadeberg
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H1
272.000
272.000
Mesterskab
51010
Egon Nielsen
Bullerup Skyttekreds
S2H2
261.000
261.000
Hovedskydning
124755
Claus Lindegaard
Sundeved Skytteforening
V1H4
223.000
223.000
Hovedskydning
43067
Anders Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
V1H3
257.000
257.000
Hovedskydning
17871
Niklas Elmose Andersen
Djurslands PistolKlub
U1H
272.000
272.000
Hovedskydning
17871
Niklas Elmose Andersen
Djurslands PistolKlub
U1H
262.000
262.000
Mesterskab
88581
Lukas Asbjørn Møller
Djurslands PistolKlub
U1H
267.000
267.000
Hovedskydning
88581
Lukas Asbjørn Møller
Djurslands PistolKlub
U1H
270.000
270.000
Mesterskab
82972
Carsten Tang-Petersen
Skytteforeningen Krudttønden
S2H1
221.000
221.000
Hovedskydning
117866
Henrik Rommel
Skytteforeningen Krudttønden
V2H1
222.000
222.000
Hovedskydning
120486
Selina Runge Erichsen
Skytteforeningen Krudttønden
U2H
260.000
260.000
Hovedskydning
71496
Rasmus Helbo
Skytteforeningen Krudttønden
V2H1
266.000
266.000
Hovedskydning
19102
Kirsten Malene Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
V1H3
261.000
261.000
Hovedskydning
19102
Kirsten Malene Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
V1H3
264.000
264.000
Mesterskab
19104
Kim Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
V1H2
238.000
238.000
Hovedskydning
19104
Kim Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
V1H2
232.000
232.000
Mesterskab
132183
Morten M. R. Jensen
Aalborg Skyttekreds
V1H3
225.000
225.000
Hovedskydning
133873
Kristoffer Haue
Lunde Sg&I
BK
188.000
188.000
Hovedskydning
50210
Jan Hansen
Særslev Skytteforening
V1H1
274.000
274.000
Hovedskydning
35678
Frans M. Sørensen
Særslev Skytteforening
V1H1
276.000
276.000
Hovedskydning
35678
Frans M. Sørensen
Særslev Skytteforening
V1H1
275.000
275.000
Mesterskab
51823
Benny Jensen
Vissenbjerg Skytteforening
V1H2
244.000
244.000
Hovedskydning
46624
Niels Erik Hansen
Krarup/Espe Skytteforening
V1H2
279.000
279.000
Hovedskydning
109163
René Mosegaard
Østbirk Pistol Skytter
V2H1
275.000
275.000
Hovedskydning
109163
René Mosegaard
Østbirk Pistol Skytter
V2H1
268.000
268.000
Mesterskab
108726
Louise Scharff Rasmussen
Herrested Skytteforening
U1H
261.000
261.000
Hovedskydning
108726
Louise Scharff Rasmussen
Herrested Skytteforening
U1H
258.000
258.000
Mesterskab
11094
Lars Peter Høgh
Hjørring Skytteforening
V1H2
249.000
249.000
Hovedskydning
129863
Dinna Guldborg
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H2
223.000
223.000
Hovedskydning
129863
Dinna Guldborg
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H2
260.000
260.000
Mesterskab
133986
Charlotte Hamburger Hjorthede
Ballerup Skytteforening
FRI
247.000
247.000
Hovedskydning
133986
Charlotte Hamburger Hjorthede
Ballerup Skytteforening
FRI
237.000
237.000
Mesterskab
132795
Henrik Thomsen
Viborg Skytteforening
V1H4
249.000
249.000
Hovedskydning
125882
Mille Marie Frederiksen
Sæby og omegns skytteforening
JUN
249.000
249.000
Hovedskydning
125882
Mille Marie Frederiksen
Sæby og omegns skytteforening
JUN
228.000
228.000
Mesterskab
88608
Svend Peter Larsen
Sæby og omegns skytteforening
FRI
242.000
242.000
Hovedskydning
88608
Svend Peter Larsen
Sæby og omegns skytteforening
FRI
278.000
278.000
Mesterskab
113272
Thorvald Jakobsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1H3
245.000
245.000
Hovedskydning
39145
Preben Duus Hermansen
Helle Skytteforening
V1H4
177.000
177.000
Hovedskydning
133364
Alexander Angel
Århus Pistolklub
U1H
240.000
240.000
Hovedskydning
133364
Alexander Angel
Århus Pistolklub
U1H
241.000
241.000
Mesterskab
Til toppen