15m Pistolturnering DGI-Sydvest 3. omgang (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
103871 Jørgen Pedersen Grindsted Skyttekreds V1H2 246.000 246.000 Hovedskydning
39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening V1H2 257.000 257.000 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1H3 259.000 259.000 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK 254.000 254.000 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening V2H 266.000 266.000 Hovedskydning
34163 Børge Bladsgård Grindsted Skyttekreds V1H2 269.000 269.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening V1H3 260.000 260.000 Hovedskydning
127470 Torben Brandt Pedersen Varde Skytteforening V1H3 242.000 242.000 Hovedskydning
127468 Helle Bjørslev Papuga Varde Skytteforening V2H 240.000 240.000 Hovedskydning
130928 Oliver Keller Gårde Idræts- og Skytteforening BK 255.000 255.000 Hovedskydning
88819 Anni Thovtrup Helle Skytteforening U1H 264.000 264.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening S2H 246.000 246.000 Hovedskydning
130619 Helle Borgen Andersen Alslev Skytteforening V2H 247.000 247.000 Hovedskydning
97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening JUN 247.000 247.000 Hovedskydning
130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening V2H 244.000 244.000 Hovedskydning
130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening V2H 240.000 240.000 Hovedskydning
130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening V2H 210.000 210.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds V2H 281.000 281.000 Hovedskydning
33998 Allan Gejl Sdr. Omme Skytteforening V1H1 283.000 283.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds V2H 285.000 285.000 Hovedskydning
33961 Lars Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening V1H1 281.000 281.000 Hovedskydning
113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening V1H3 258.000 258.000 Hovedskydning
122705 Rune Knudsen Varde Skytteforening JUN 217.000 217.000 Hovedskydning
41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds V2H 266.000 266.000 Hovedskydning
33974 Jens Peter Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening V1H1 230.000 230.000 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening V2H 263.000 263.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening V2H 263.000 263.000 Hovedskydning
103870 Leo Larsen Grindsted Skyttekreds S2H 266.000 266.000 Hovedskydning
S2H 269.000 269.000 Hovedskydning
129371 Flemming Christian Nielsen Grindsted Skyttekreds V2H 264.000 264.000 Hovedskydning
39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening V1H3 209.000 209.000 Hovedskydning

Til toppen