15m Pistolturnering DGI-Sydvest 3. omgang (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening V1H3 209.0 209.0 Hovedskydning
127470 Torben Brandt Pedersen Varde Skytteforening V1H3 242.0 242.0 Hovedskydning
127468 Helle Bjørslev Papuga Varde Skytteforening V2H 240.0 240.0 Hovedskydning
130928 Oliver Keller Gårde Idræts- og Skytteforening BK 255.0 255.0 Hovedskydning
88819 Anni Thovtrup Helle Skytteforening U1H 264.0 264.0 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening S2H 246.0 246.0 Hovedskydning
97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening JUN 247.0 247.0 Hovedskydning
130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening V2H 244.0 244.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds V2H 281.0 281.0 Hovedskydning
33998 Allan Gejl Sdr. Omme Skytteforening V1H1 283.0 283.0 Hovedskydning
113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening V1H3 258.0 258.0 Hovedskydning
41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds V2H 266.0 266.0 Hovedskydning
33974 Jens Peter Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening V1H1 230.0 230.0 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening V2H 263.0 263.0 Hovedskydning
122705 Rune Knudsen Varde Skytteforening JUN 217.0 217.0 Hovedskydning
33961 Lars Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening V1H1 281.0 281.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds V2H 285.0 285.0 Hovedskydning
130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening V2H 210.0 210.0 Hovedskydning
130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening V2H 240.0 240.0 Hovedskydning
130619 Helle Borgen Andersen Alslev Skytteforening V2H 247.0 247.0 Hovedskydning
34163 Børge Bladsgård Grindsted Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening V2H 266.0 266.0 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK 254.0 254.0 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1H3 259.0 259.0 Hovedskydning
39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening V1H2 257.0 257.0 Hovedskydning
103871 Jørgen Pedersen Grindsted Skytteforening V1H2 246.0 246.0 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening V1H3 260.0 260.0 Hovedskydning
129371 Flemming Christian Nielsen Grindsted Skytteforening V2H 264.0 264.0 Hovedskydning
S2H 269.0 269.0 Hovedskydning
103870 Leo Larsen Grindsted Skytteforening S2H 266.0 266.0 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening V2H 263.0 263.0 Hovedskydning

Til toppen