Herresenior 7 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydøstjylland Fodbold Forår 2018
Turneringsansvarlige
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Kampene mod Ennermark kan af gode grunde ikke afvikles på udebane, og når i skal spille mod holdet fra Ennermark skal jeres spillere godkendes, og dette sker ved at i senest 2 dage før sende en liste med navne og cpr.nr til omar.ahmed.jomaa@kriminalforsorgen.dk

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=91122

Komplet kampprogram


Herresenior 7 mands

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 09-04-18 19:00 Barrit GIF - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter - fodbold 7-mand bane 2 3 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 09-04-18 19:30 Vejlefjord IF - Hatting-Torsted 3 - 0
Onsdag 11-04-18 19:00 Enner Mark - Rårup GIF 7 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Fredag 13-04-18 19:00 Bjerre Millennium 2000 - Røde Kors Jelling Fodbold Club 3 - 0
Mandag 16-04-18 19:00 Barrit GIF - Lund IF 8 - 1
Mandag 16-04-18 19:00 Enner Mark - Røde Kors Jelling Fodbold Club 0 - 0
Onsdag 18-04-18 19:30 Vejlefjord IF - Bjerre Millennium 2000 2 - 2
Torsdag 19-04-18 19:00 Hatting-Torsted - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter 9 - 5
Mandag 23-04-18 19:00 Rårup GIF - Egebjerg IF 1 - 4
Mandag 23-04-18 19:00 Enner Mark - Vejlefjord IF 3 - 4
Onsdag 25-04-18 18:30 Lund IF - Røde Kors Jelling Fodbold Club 3 - 5
Torsdag 26-04-18 19:00 Hatting-Torsted - Barrit GIF 2 - 5
Fredag 27-04-18 19:00 Bjerre Millennium 2000 - Rårup GIF 5 - 1
Mandag 30-04-18 19:00 Lund IF - Vejlefjord IF 3 - 6
Mandag 30-04-18 19:00 Enner Mark - Barrit GIF 2 - 4
Mandag 30-04-18 19:00 Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter - Bjerre Millennium 2000 6 - 4
Onsdag 02-05-18 19:00 Rårup GIF - Røde Kors Jelling Fodbold Club 1 - 4
Fredag 04-05-18 19:00 Bjerre Millennium 2000 - Egebjerg IF - fodbold 2 - 1
Mandag 07-05-18 19:00 Lund IF - Rårup GIF 5 - 3
Mandag 07-05-18 19:00 Barrit GIF - Bjerre Millennium 2000 - fodbold 7-mand bane 2 5 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Mandag 07-05-18 19:00 Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter - Røde Kors Jelling Fodbold Club 3 - 0
Mandag 14-05-18 19:00 Enner Mark - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter 5 - 11
Mandag 14-05-18 19:00 Lund IF - Bjerre Millennium 2000 2 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 16-05-18 19:00 Rårup GIF - Hatting-Torsted 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 17-05-18 18:30 Egebjerg IF - Røde Kors Jelling Fodbold Club 3 - 0
Torsdag 17-05-18 19:00 Egebjerg IF - Barrit GIF - Hal 1 2 - 4
Mandag 21-05-18 18:30 Røde Kors Jelling Fodbold Club - Barrit GIF 2 - 8
Mandag 21-05-18 19:00 Lund IF - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter 0 - 6
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 23-05-18 19:00 Enner Mark - Hatting-Torsted 3 - 0
Onsdag 23-05-18 19:30 Vejlefjord IF - Rårup GIF 5 - 1
Torsdag 24-05-18 19:00 Egebjerg IF - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter - Hal 1 1 - 10
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Fredag 25-05-18 19:00 Bjerre Millennium 2000 - Hatting-Torsted - fodbold 3 - 0
Mandag 28-05-18 19:00 Egebjerg IF - Lund IF - Hal 1 0 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 29-05-18 18:30 Hatting-Torsted - Røde Kors Jelling Fodbold Club 0 - 3
Onsdag 30-05-18 19:00 Rårup GIF - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter 0 - 8
Torsdag 31-05-18 19:00 Barrit GIF - Vejlefjord IF 3 - 2
Torsdag 31-05-18 19:00 Enner Mark - Lund IF 7 - 2
Mandag 04-06-18 19:00 Enner Mark - Bjerre Millennium 2000 7 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 07-06-18 19:00 Hatting-Torsted - Lund IF 0 - 3
Torsdag 07-06-18 19:00 Rårup GIF - Barrit GIF 2 - 4
Torsdag 07-06-18 19:00 Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter - Vejlefjord IF 2 - 4
Mandag 11-06-18 19:30 Vejlefjord IF - Egebjerg IF 4 - 1
Mandag 18-06-18 19:00 Enner Mark - Egebjerg IF 5 - 1
Mandag 18-06-18 19:30 Vejlefjord IF - Røde Kors Jelling Fodbold Club 7 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 21-06-18 19:00 Hatting-Torsted - Egebjerg IF 0 - 3

Til toppen