Herresenior 7 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydøstjylland Fodbold Forår 2018
Turneringsansvarlige
Palle Uglebjerg Tlf: 40709444
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Kampene mod Ennermark kan af gode grunde ikke afvikles på udebane, og når i skal spille mod holdet fra Ennermark skal jeres spillere godkendes, og dette sker ved at i senest 2 dage før sende en liste med navne og cpr.nr til omar.ahmed.jomaa@kriminalforsorgen.dk

Komplet kampprogram


Herresenior 7 mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
09-04-18 19:00 Barrit GIF - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter - fodbold 7-mand bane 2 3 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
09-04-18 19:30 Vejlefjord IF - Hatting-Torsted 3 - 0
11-04-18 19:00 Enner Mark - Rårup GIF 7 - 4
NB!
Udehold taberdømt
13-04-18 19:00 Bjerre Millennium 2000 - Røde Kors Jelling Fodbold Club 3 - 0
16-04-18 19:00 Barrit GIF - Lund IF 8 - 1
16-04-18 19:00 Enner Mark - Røde Kors Jelling Fodbold Club 0 - 0
18-04-18 19:30 Vejlefjord IF - Bjerre Millennium 2000 2 - 2
19-04-18 19:00 Hatting-Torsted - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter 9 - 5
23-04-18 19:00 Rårup GIF - Egebjerg IF 1 - 4
23-04-18 19:00 Enner Mark - Vejlefjord IF 3 - 4
25-04-18 18:30 Lund IF - Røde Kors Jelling Fodbold Club 3 - 5
26-04-18 19:00 Hatting-Torsted - Barrit GIF 2 - 5
27-04-18 19:00 Bjerre Millennium 2000 - Rårup GIF 5 - 1
30-04-18 19:00 Lund IF - Vejlefjord IF 3 - 6
30-04-18 19:00 Enner Mark - Barrit GIF 2 - 4
30-04-18 19:00 Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter - Bjerre Millennium 2000 6 - 4
02-05-18 19:00 Rårup GIF - Røde Kors Jelling Fodbold Club 1 - 4
04-05-18 19:00 Bjerre Millennium 2000 - Egebjerg IF - fodbold 2 - 1
07-05-18 19:00 Lund IF - Rårup GIF 5 - 3
07-05-18 19:00 Barrit GIF - Bjerre Millennium 2000 - fodbold 7-mand bane 2 5 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
07-05-18 19:00 Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter - Røde Kors Jelling Fodbold Club 3 - 0
14-05-18 19:00 Enner Mark - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter 5 - 11
14-05-18 19:00 Lund IF - Bjerre Millennium 2000 2 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
16-05-18 19:00 Rårup GIF - Hatting-Torsted 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
17-05-18 18:30 Egebjerg IF - Røde Kors Jelling Fodbold Club 3 - 0
17-05-18 19:00 Egebjerg IF - Barrit GIF - Hal 1 2 - 4
21-05-18 18:30 Røde Kors Jelling Fodbold Club - Barrit GIF 2 - 8
21-05-18 19:00 Lund IF - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter 0 - 6
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
23-05-18 19:00 Enner Mark - Hatting-Torsted 3 - 0
23-05-18 19:30 Vejlefjord IF - Rårup GIF 5 - 1
24-05-18 19:00 Egebjerg IF - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter - Hal 1 1 - 10
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
25-05-18 19:00 Bjerre Millennium 2000 - Hatting-Torsted - fodbold 3 - 0
28-05-18 19:00 Egebjerg IF - Lund IF - Hal 1 0 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
29-05-18 18:30 Hatting-Torsted - Røde Kors Jelling Fodbold Club 0 - 3
30-05-18 19:00 Rårup GIF - Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter 0 - 8
31-05-18 19:00 Barrit GIF - Vejlefjord IF 3 - 2
31-05-18 19:00 Enner Mark - Lund IF 7 - 2
04-06-18 19:00 Enner Mark - Bjerre Millennium 2000 7 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
07-06-18 19:00 Hatting-Torsted - Lund IF 0 - 3
07-06-18 19:00 Rårup GIF - Barrit GIF 2 - 4
07-06-18 19:00 Bygholm Landbrugsskole og kursuscenter - Vejlefjord IF 2 - 4
11-06-18 19:30 Vejlefjord IF - Egebjerg IF 4 - 1
18-06-18 19:00 Enner Mark - Egebjerg IF 5 - 1
18-06-18 19:30 Vejlefjord IF - Røde Kors Jelling Fodbold Club 7 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
21-06-18 19:00 Hatting-Torsted - Egebjerg IF 0 - 3

Til toppen