Helle Skydning 15m 2018 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 198.0 198.0 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 195.0 195.0 Mesterskab
128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening UÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening US1 192.0 192.0 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening US1 192.0 192.0 Mesterskab
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds BK2 189.0 189.0 Mesterskab
127988 Kasper Linding Gørding/Vejrup Skyttekreds BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
127988 Kasper Linding Gørding/Vejrup Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Mesterskab
98104 Sofus Løbner Gørding/Vejrup Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding/Vejrup Skyttekreds J2 198.0 198.0 Mesterskab
112897 Simon Jæger Gørding/Vejrup Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
112897 Simon Jæger Gørding/Vejrup Skyttekreds BK1 194.0 194.0 Mesterskab
131029 Jeppe Toft Gørding/Vejrup Skyttekreds BK3 155.0 155.0 Hovedskydning
131029 Jeppe Toft Gørding/Vejrup Skyttekreds BK3 158.0 158.0 Mesterskab
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
131030 Julia Toft Sillasen Gørding/Vejrup Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
131030 Julia Toft Sillasen Gørding/Vejrup Skyttekreds BK3 180.0 180.0 Mesterskab
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding/Vejrup Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding/Vejrup Skyttekreds J1 199.0 199.0 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J1 200.0 200.0 Mesterskab
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE2 198.0 198.0 Mesterskab

Til toppen