Pulje 2 - Række A-2

Info

Turnering: DGI Sydvest Krocket 2018 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Christian Jacobsen Tlf: 61284186
Dokumenter
Reglement Holdkort

Stilling DGI Sydvest Krocket 2018 - Holdturnering
Række A-2
Pulje 2

Hold Kampe V U T Score Point + / - 20'ere
1. Askov/Vejen KK 1 10 9 1 0 35-5 743-276 467 35
2. Tjæreborg IF 2 10 4 3 3 22-18 599-495 104 22
3. Grindsted FFI 3 10 3 5 2 19-21 494-560 -66 19
4. Ølgod KK 5 10 1 6 3 17-23 494-596 -102 17
5. Skads Andrup 2 10 2 4 4 17-23 500-615 -115 17
6. NRUI Rousthøje 5 10 0 3 7 10-30 394-682 -288 10

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Sydvest Krocket 2018 - Holdturnering
Række A-2
Pulje 2

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Sydvest Krocket 2018 - Holdturnering
Række A-2
Pulje 2

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Sydvest Krocket 2018 - Holdturnering
Række A-2
Pulje 2

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
01-05-18 18:30 Ølgod KK 5 - Grindsted FFI 3 2 - 2
(61 - 53)
01-05-18 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Skads Andrup 2 4 - 0
(80 - 16)
01-05-18 18:30 NRUI Rousthøje 5 - Tjæreborg IF 2 1 - 3
(47 - 69)
07-05-18 18:30 Tjæreborg IF 2 - Skads Andrup 2 4 - 0
(80 - 24)
08-05-18 18:30 NRUI Rousthøje 5 - Ølgod KK 5 1 - 3
(49 - 64)
08-05-18 18:30 Grindsted FFI 3 - Askov/Vejen KK 1 0 - 4
15-05-18 18:30 Skads Andrup 2 - Grindsted FFI 3 2 - 2
(60 - 65)
15-05-18 18:30 Ølgod KK 5 - Tjæreborg IF 2 1 - 3
(40 - 64)
19-05-18 09:00 Askov/Vejen KK 1 - NRUI Rousthøje 5 4 - 0
(80 - 13)
22-05-18 18:30 NRUI Rousthøje 5 - Skads Andrup 2 0 - 4
(29 - 80)
22-05-18 18:30 Ølgod KK 5 - Askov/Vejen KK 1 1 - 3
(41 - 72)
22-05-18 18:30 Tjæreborg IF 2 - Grindsted FFI 3 2 - 2
(64 - 55)
29-05-18 18:30 Skads Andrup 2 - Ølgod KK 5 2 - 2
(60 - 68)
29-05-18 18:30 Grindsted FFI 3 - NRUI Rousthøje 5 3 - 1
(72 - 35)
29-05-18 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Tjæreborg IF 2 2 - 2
(49 - 48)
05-06-18 18:30 Grindsted FFI 3 - Ølgod KK 5 2 - 2
(46 - 42)
05-06-18 18:30 Skads Andrup 2 - Askov/Vejen KK 1 1 - 3
(35 - 76)
07-06-18 18:30 Tjæreborg IF 2 - NRUI Rousthøje 5 3 - 1
(72 - 31)
12-06-18 18:30 Ølgod KK 5 - NRUI Rousthøje 5 2 - 2
(58 - 53)
12-06-18 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Grindsted FFI 3 4 - 0
(80 - 31)
12-06-18 18:30 Skads Andrup 2 - Tjæreborg IF 2 3 - 1
(67 - 44)
19-06-18 18:30 NRUI Rousthøje 5 - Askov/Vejen KK 1 0 - 4
(23 - 80)
19-06-18 18:30 Grindsted FFI 3 - Skads Andrup 2 3 - 1
(67 - 33)
19-06-18 18:30 Tjæreborg IF 2 - Ølgod KK 5 2 - 2
(58 - 54)
24-07-18 18:30 Skads Andrup 2 - NRUI Rousthøje 5 2 - 2
(64 - 61)
24-07-18 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Ølgod KK 5 4 - 0
(80 - 21)
24-07-18 18:30 Grindsted FFI 3 - Tjæreborg IF 2 3 - 1
(62 - 52)
31-07-18 18:30 Ølgod KK 5 - Skads Andrup 2 2 - 2
(45 - 61)
31-07-18 18:30 NRUI Rousthøje 5 - Grindsted FFI 3 2 - 2
(53 - 43)
31-07-18 18:30 Tjæreborg IF 2 - Askov/Vejen KK 1 1 - 3
(48 - 66)

Til toppen