Old Boys | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Vestjylland Fodbold 11 mands 2018
Turneringsansvarlige

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=91337

Komplet kampprogram


Old Boys

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 24-04-18 19:00 Bremdal IK - Vinding/Vind 7 - 1
Onsdag 25-04-18 19:00 NSK-Fodbold - Lidenlund SOB 1 - 4
Torsdag 26-04-18 19:00 Nr. Felding OB - Nr. Felding SOB 1 - 2
Torsdag 26-04-18 19:00 RLK SOB - Ørnhøj/Abildå BK 3 - 0
Mandag 30-04-18 19:00 Lidenlund SOB - Nr. Felding OB 2 - 2
Mandag 30-04-18 19:00 Nr. Felding SOB - Bremdal IK 4 - 5
Onsdag 02-05-18 19:00 Feldborg Haderup - HB OB 2 2 - 4
Onsdag 02-05-18 19:00 Hjerm Fif - Lemvig GF 4 - 3
Onsdag 02-05-18 19:00 Mejdal-Halgård - Mejrup GU 2 - 2
Onsdag 02-05-18 19:00 Spjald IF 1 - Velling UIF 2 - 7
Onsdag 02-05-18 19:00 Ørnhøj/Abildå BK - Bøvling UF 0 - 0
Onsdag 02-05-18 19:00 Vinding/Vind - RLK SOB 0 - 6
Onsdag 02-05-18 19:15 Måbjerg IF - Tvis 1 - 3
Mandag 07-05-18 19:00 HB OB 2 - Hjerm Fif 7 - 2
Mandag 07-05-18 19:00 Mejrup GU - Måbjerg IF 3 - 4
Mandag 07-05-18 19:00 Nr. Felding SOB - Lidenlund SOB 8 - 1
Tirsdag 08-05-18 19:00 Bremdal IK - RLK SOB 3 - 2
Onsdag 09-05-18 19:00 Feldborg Haderup - Tvis 2 - 3
Onsdag 09-05-18 19:00 Rindum SU - Spjald IF 1 1 - 0
Onsdag 09-05-18 19:00 Velling UIF - Vemb 2 - 1
Onsdag 09-05-18 19:00 NSK-Fodbold - Ørnhøj/Abildå BK 5 - 2
Onsdag 09-05-18 19:00 Bøvling UF - Vinding/Vind 1 - 3
Mandag 14-05-18 19:00 Lidenlund SOB - Bremdal IK 8 - 3
Tirsdag 15-05-18 19:00 Rindum SU - BK Klitten 0 - 2
Onsdag 16-05-18 19:00 Spjald IF 1 - Vemb 4 - 1
Onsdag 16-05-18 19:00 Feldborg Haderup - Mejrup GU 0 - 4
Onsdag 16-05-18 19:00 Hjerm Fif - Mejdal-Halgård 2 - 4
Onsdag 16-05-18 19:00 Vinding/Vind - NSK-Fodbold 0 - 2
Onsdag 16-05-18 19:00 Ørnhøj/Abildå BK - Nr. Felding OB 2 - 5
Onsdag 16-05-18 19:15 Måbjerg IF - Lemvig GF 5 - 0
Torsdag 17-05-18 19:00 RLK SOB - Bøvling UF 4 - 1
Mandag 21-05-18 19:00 Nr. Felding SOB - Ørnhøj/Abildå BK 8 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 22-05-18 19:00 Lemvig GF - Mejdal-Halgård 3 - 0
Tirsdag 22-05-18 19:00 Bremdal IK - Bøvling UF 5 - 0
Onsdag 23-05-18 19:00 Velling UIF - BK Klitten 1 - 3
Onsdag 23-05-18 19:00 Vemb - Rindum SU 2 - 2
Onsdag 23-05-18 19:00 NSK-Fodbold - RLK SOB 1 - 1
Torsdag 24-05-18 19:00 HB OB 2 - Tvis 3 - 2
Torsdag 24-05-18 19:00 Nr. Felding OB - Vinding/Vind 4 - 2
Mandag 28-05-18 19:00 BK Klitten - Spjald IF 1 5 - 1
Tirsdag 29-05-18 19:00 Lemvig GF - Feldborg Haderup 4 - 0
Onsdag 30-05-18 19:00 BK Klitten - Vemb 5 - 2
Onsdag 30-05-18 19:00 Mejdal-Halgård - Måbjerg IF 1 - 5
Onsdag 30-05-18 19:00 Velling UIF - Rindum SU 4 - 0
Onsdag 30-05-18 19:00 Vinding/Vind - Nr. Felding SOB 2 - 2
Onsdag 30-05-18 19:00 Bøvling UF - NSK-Fodbold 1 - 6
Onsdag 30-05-18 19:00 Ørnhøj/Abildå BK - Lidenlund SOB 4 - 2
Torsdag 31-05-18 18:30 Nr. Felding OB - RLK SOB 5 - 1
Torsdag 31-05-18 19:00 Mejrup GU - HB OB 2 2 - 4
Fredag 01-06-18 19:00 Hjerm Fif - Tvis 4 - 1
Mandag 04-06-18 19:00 HB OB 2 - Lemvig GF 4 - 3
Mandag 04-06-18 19:00 Vemb - BK Klitten 2 - 3
Mandag 04-06-18 19:00 Lidenlund SOB - Vinding/Vind 14 - 0
Mandag 04-06-18 19:00 Nr. Felding SOB - RLK SOB 4 - 4
Onsdag 06-06-18 19:00 Feldborg Haderup - Mejdal-Halgård 0 - 1
Onsdag 06-06-18 19:00 Hjerm Fif - Måbjerg IF 3 - 4
Onsdag 06-06-18 19:00 Velling UIF - Spjald IF 1 2 - 2
Onsdag 06-06-18 19:00 NSK-Fodbold - Bremdal IK 6 - 1
Torsdag 07-06-18 19:00 Tvis - Mejrup GU 1 - 4
Torsdag 07-06-18 19:00 Nr. Felding OB - Bøvling UF 4 - 1
Tirsdag 12-06-18 19:00 Lemvig GF - Tvis 3 - 1
Tirsdag 12-06-18 19:00 Bremdal IK - Ørnhøj/Abildå BK 3 - 3
Onsdag 13-06-18 19:00 Mejdal-Halgård - HB OB 2 2 - 2
Onsdag 13-06-18 19:00 Spjald IF 1 - Rindum SU 4 - 3
Onsdag 13-06-18 19:00 Vemb - Velling UIF 1 - 2
Onsdag 13-06-18 19:00 Bøvling UF - Nr. Felding SOB 3 - 0
Onsdag 13-06-18 19:00 NSK-Fodbold - Nr. Felding OB 1 - 1
Onsdag 13-06-18 19:15 Måbjerg IF - Feldborg Haderup 0 - 0
Torsdag 14-06-18 19:00 RLK SOB - Lidenlund SOB 0 - 2
Mandag 18-06-18 19:00 HB OB 2 - Måbjerg IF 1 - 1
Mandag 18-06-18 19:00 BK Klitten - Rindum SU 2 - 0
Mandag 18-06-18 19:00 Lidenlund SOB - Bøvling UF 6 - 1
Mandag 18-06-18 19:00 Nr. Felding SOB - NSK-Fodbold 3 - 3
Onsdag 20-06-18 19:00 Feldborg Haderup - Hjerm Fif 1 - 4
Onsdag 20-06-18 19:00 Ørnhøj/Abildå BK - Vinding/Vind 4 - 1
Torsdag 21-06-18 19:00 Mejrup GU - Lemvig GF 3 - 3
Torsdag 21-06-18 19:00 Tvis - Mejdal-Halgård 4 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Torsdag 21-06-18 19:00 Nr. Felding OB - Bremdal IK 3 - 0
Fredag 22-06-18 18:30 Vemb - Spjald IF 1 3 - 3
NB!
Kamp udsat
Mandag 25-06-18 19:00 Nr. Felding SOB - Nr. Felding OB
Mandag 25-06-18 19:00 Lidenlund SOB - NSK-Fodbold 1 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 27-06-18 19:00 Vinding/Vind - Bremdal IK 3 - 0
Onsdag 27-06-18 19:00 Ørnhøj/Abildå BK - RLK SOB 1 - 5
Torsdag 28-06-18 19:00 Mejrup GU - Hjerm Fif 4 - 2
Tirsdag 14-08-18 19:00 Bremdal IK - Nr. Felding SOB 3 - 6
Onsdag 15-08-18 19:00 Bøvling UF - Ørnhøj/Abildå BK 1 - 4
Torsdag 16-08-18 19:00 RLK SOB - Vinding/Vind 7 - 0
Torsdag 16-08-18 19:00 Nr. Felding OB - Lidenlund SOB 1 - 1
Mandag 20-08-18 19:00 HB OB 2 - Feldborg Haderup 4 - 1
Mandag 20-08-18 19:00 BK Klitten - Velling UIF 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Tirsdag 21-08-18 19:00 Lemvig GF - Hjerm Fif 3 - 0
Onsdag 22-08-18 19:00 Rindum SU - Vemb 6 - 3
Onsdag 22-08-18 19:00 Vinding/Vind - Bøvling UF 0 - 3
Onsdag 22-08-18 19:00 Ørnhøj/Abildå BK - NSK-Fodbold 2 - 0
Torsdag 23-08-18 19:00 Mejrup GU - Mejdal-Halgård 1 - 3
Torsdag 23-08-18 19:00 Tvis - Måbjerg IF 2 - 5
Torsdag 23-08-18 19:00 RLK SOB - Bremdal IK 4 - 6
Mandag 27-08-18 19:00 Hjerm Fif - HB OB 2 2 - 1
Mandag 27-08-18 19:00 Spjald IF 1 - BK Klitten 2 - 2
Tirsdag 28-08-18 18:30 Bremdal IK - Lidenlund SOB 0 - 1
Onsdag 29-08-18 18:30 Rindum SU - Velling UIF 1 - 1
Onsdag 29-08-18 18:30 Bøvling UF - RLK SOB 1 - 1
Onsdag 29-08-18 19:00 Tvis - Feldborg Haderup
Onsdag 29-08-18 19:00 Mejdal-Halgård - Lemvig GF 1 - 4
Onsdag 29-08-18 19:00 NSK-Fodbold - Vinding/Vind 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 30-08-18 19:00 Nr. Felding OB - Ørnhøj/Abildå BK 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 03-09-18 19:00 BK Klitten - Vemb 3 - 0
Tirsdag 04-09-18 19:00 Lemvig GF - Måbjerg IF 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 05-09-18 18:30 Bøvling UF - Bremdal IK 3 - 0
Onsdag 05-09-18 19:00 Mejdal-Halgård - Hjerm Fif 0 - 4
Onsdag 05-09-18 19:00 Spjald IF 1 - Velling UIF 0 - 5
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 05-09-18 19:00 Vinding/Vind - Nr. Felding OB 3 - 0
Onsdag 05-09-18 19:00 Ørnhøj/Abildå BK - Nr. Felding SOB 1 - 4
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 06-09-18 19:00 Tvis - HB OB 2 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 06-09-18 19:00 Mejrup GU - Feldborg Haderup 3 - 0
Torsdag 06-09-18 19:00 RLK SOB - NSK-Fodbold 1 - 3
Mandag 10-09-18 19:00 HB OB 2 - Mejrup GU 2 - 2
Mandag 10-09-18 19:00 Nr. Felding SOB - Vinding/Vind 9 - 4
Mandag 10-09-18 19:00 Lidenlund SOB - Ørnhøj/Abildå BK 5 - 2
Tirsdag 11-09-18 19:00 NSK-Fodbold - Bøvling UF 2 - 4
Onsdag 12-09-18 18:15 Rindum SU - Spjald IF 1 1 - 2
Onsdag 12-09-18 19:00 Feldborg Haderup - Lemvig GF 3 - 2
Onsdag 12-09-18 19:00 Velling UIF - Vemb 7 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 12-09-18 19:15 Måbjerg IF - Mejdal-Halgård 3 - 0
Torsdag 13-09-18 18:30 RLK SOB - Nr. Felding OB 0 - 2
Torsdag 13-09-18 19:00 Tvis - Hjerm Fif 3 - 2
Mandag 17-09-18 18:15 Rindum SU - BK Klitten 1 - 2
Mandag 17-09-18 18:45 Lidenlund SOB - Nr. Felding SOB 4 - 4
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
Tirsdag 18-09-18 18:00 Bremdal IK - NSK-Fodbold 0 - 3
Tirsdag 18-09-18 18:45 Lemvig GF - HB OB 2 1 - 1
Onsdag 19-09-18 18:15 Bøvling UF - Nr. Felding OB 0 - 3
Onsdag 19-09-18 19:00 Mejdal-Halgård - Feldborg Haderup 3 - 0
Onsdag 19-09-18 19:00 Spjald IF 1 - Vemb 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Onsdag 19-09-18 19:00 Vinding/Vind - Lidenlund SOB 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 19-09-18 19:15 Måbjerg IF - Hjerm Fif 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 20-09-18 18:30 RLK SOB - Nr. Felding SOB 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 20-09-18 19:00 Mejrup GU - Tvis 3 - 0
Mandag 24-09-18 18:00 Nr. Felding SOB - Bøvling UF 9 - 4
Mandag 24-09-18 18:30 HB OB 2 - Mejdal-Halgård 0 - 3
Mandag 24-09-18 18:30 Lidenlund SOB - RLK SOB 1 - 3
Onsdag 26-09-18 18:00 Velling UIF - BK Klitten 2 - 9
Onsdag 26-09-18 19:00 Feldborg Haderup - Måbjerg IF 0 - 5
Onsdag 26-09-18 19:00 Vemb - Rindum SU 1 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Onsdag 26-09-18 19:00 Ørnhøj/Abildå BK - Bremdal IK 3 - 0
Torsdag 27-09-18 17:45 Nr. Felding OB - NSK-Fodbold 2 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 27-09-18 19:00 Tvis - Lemvig GF 0 - 3
Tirsdag 02-10-18 18:00 Lemvig GF - Mejrup GU
Onsdag 03-10-18 17:30 Bøvling UF - Lidenlund SOB 2 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 03-10-18 17:45 Hjerm Fif - Feldborg Haderup 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 03-10-18 19:00 Mejdal-Halgård - Tvis 3 - 0
Onsdag 03-10-18 19:00 NSK-Fodbold - Nr. Felding SOB 1 - 2
Onsdag 03-10-18 19:00 Vinding/Vind - Ørnhøj/Abildå BK 1 - 5
Fredag 05-10-18 17:30 BK Klitten - Spjald IF 1 3 - 3
Fredag 05-10-18 17:30 Velling UIF - Rindum SU 3 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
Fredag 05-10-18 17:30 Bremdal IK - Nr. Felding OB 0 - 3
Onsdag 10-10-18 19:00 Måbjerg IF - Mejrup GU 1 - 0
Torsdag 18-10-18 17:00 Hjerm Fif - Mejrup GU 2 - 4
Onsdag 24-10-18 19:00 Måbjerg IF - HB OB 2

Til toppen