| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

GrovRevolver - Klasse GR

1 32035 Peter Davis Lind Skytteforening 62/28

GrovRevolver - Klasse GR

1 22786 Michael Strøm Århus Pistolklub 30/15
2 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening 28/13

GrovRevolver - Klasse GR

2 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening 59/28
3 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 59/27

GrovRevolver - Klasse GR

3 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds 24/12
4 111972 Ole Breum RI 98 Skytteforening 20/10

GrovRevolver - Klasse GR

4 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 59/26
5 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening 56/26

GrovRevolver - Klasse GR

5 122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd 20/08

GrovRevolver - Klasse GR

6 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub 53/26
7 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds 48/22
8 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening 47/23
9 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening 46/22
10 132156 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening 46/20
11 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening 45/22
12 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening 44/20
13 32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd 43/19
14 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening 42/19
15 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening 40/19
16 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening 39/16
17 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub 38/19
18 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling 38/18
19 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub 38/16
20 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening 37/18
21 91428 Frank Erik Kruhøffer Odder Skytteforening 37/18
22 110818 Peter Wallén Århus Pistolklub 37/16
23 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening 36/18
24 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening 35/17
25 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening 34/15
26 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening 33/14
27 111721 Joachim Juhl Jensen Odder Skytteforening 32/15
28 129448 Kitty Holm Obel RI 98 Skytteforening 32/14
29 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening 31/14
30 92715 Mikkel Grathe Hadsund Skytteforening 29/13
31 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening 28/14
32 122126 Kasper Sieker Vadum Skytteforening af 1970 28/14
33 13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening 26/13
34 120951 Nicolai Krogh Nielsen Odder Skytteforening 26/11
35 32510 Jesper Meyhoff Tørring Idrætsforening 25/12
36 27658 Karl Gustav Iversen Struer Skyttekreds 24/11
37 14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 22/10
38 118857 Erik Jakobsen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd 20/09
39 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening 20/08
40 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening 17/08
41 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening 17/07
42 88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tjørring IF Skytteafdeling 15/07
43 125348 Finn Stampe Olesen Odder Skytteforening 6/03

Til toppen