| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 197/07 199/03 396/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/08 200/10 399/18
2 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 200/06 198/03 398/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 195/05 192/03 387/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 200/06 199/03 399/09
2 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 198/05 199/05 397/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 194/04 200/08 394/12

Luftriffel, 15m - Mesterskab US1

1 116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening 191/06 192/03 383/09
2 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 188/04 186/03 374/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab UÅ1

1 88866 Matias Juellund Aalborg Skyttekreds 199/06 199/07 398/13

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/03 198/02 395/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/08 200/07 400/15
2 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 200/10 199/07 399/17
3 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 199/07 197/06 396/13

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 195/06 194/05 389/11

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 200/08 199/05 399/13
2 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/02 199/07 399/09
3 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 199/03 198/09 397/12
4 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 200/07 196/08 396/15

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 197/04 199/03 396/07

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/09
2 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 197/07

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 200/06
2 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/08

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 195/05
2 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 194/06

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 200/06
2 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 198/05

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening 197/06
2 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse US1

1 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 192/05
2 116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening 191/06
3 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 188/04

Luftriffel, 15m - Klasse US2

1 103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds 188/02

Luftriffel, 15m - Klasse UÅ1

1 88866 Matias Juellund Aalborg Skyttekreds 199/06

Luftriffel, 15m - Klasse VS1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/03

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 200/10
2 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/08
2 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/08
4 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 199/07

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 195/06

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 200/08
2 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 200/07
3 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/02
4 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 199/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 197/04

Til toppen