| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 199/14
2 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 198/11

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 197/05

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 131175 Patrick S Poulsen Randers Skyttekreds 196/06
2 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 194/05
3 131176 Philip S Poulsen Randers Skyttekreds 193/04
4 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds 192/03
5 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 185/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 134313 Ruben Kramer Juulsgaard Randers Skyttekreds 182/00
2 134315 Rasmus dahl Hansen Randers Skyttekreds 165/00
3 134316 David Elias Egvang Randers Skyttekreds 19/02

Riffel, 15m - Klasse J1

1 110272 Anders Herman Laursen Randers Skyttekreds 197/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 128686 Frederik Nørgaard Randers Skyttekreds 196/07
2 127775 Jonas Neergaard Randers Skyttekreds 196/05
3 134314 Jonas Andersen Randers Skyttekreds 165/00

Riffel, 15m - Klasse US1

1 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 197/04

Riffel, 15m - Klasse US2

1 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 196/06
2 104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds 189/03

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds 183/02
2 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 181/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 200/10
2 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 200/06
3 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 199/13
4 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds 199/11
5 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds 194/05

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 127401 Marianne Sloth Sørensen Randers Skyttekreds 194/06

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 17704 Stig Lykke Andreasen Randers Skyttekreds 187/00
2 18464 Brian Kristensen Randers Skyttekreds 178/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 199/11
2 18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds 198/08
3 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 198/07
4 17344 Maja Hansen Randers Skyttekreds 196/11

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 196/04
2 98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds 195/06
3 17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds 193/05
4 18356 Erling B Jacobsen Randers Skyttekreds 187/01
4 97093 Leon Langberg Randers Skyttekreds 187/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds 189/02
2 18053 Leif Jensen Randers Skyttekreds 187/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds 200/12
2 18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds 199/10
3 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds 198/05
4 130238 Erik Møgelvang Rasmussen Randers Skyttekreds 197/07
5 18195 John Nicholaisen Randers Skyttekreds 196/04
6 130406 Teerth Sørensen Randers Skyttekreds 195/02
7 130405 Jonas Østerløv Andersen Randers Skyttekreds 194/05
8 134198 Vibeke Jensen Randers Skyttekreds 194/04
9 24149 Johnny Jensen Randers Skyttekreds 193/05
9 18420 Claus Lindberg Randers Skyttekreds 193/05
11 134197 Berit Petersen Randers Skyttekreds 191/02
12 17986 Marie Nørgaard Randers Skyttekreds 190/02
13 134249 Lars Søndergaard Nielsen Randers Skyttekreds 189/01
14 134199 Mikkel Svendsen Randers Skyttekreds 188/02
15 110301 Helle Hansen Randers Skyttekreds 188/01
16 80084 Bent Engstrøm Randers Skyttekreds 187/03
17 133555 Ole Støvring Randers Skyttekreds 187/02
18 24834 Gunner Holland Larsen Randers Skyttekreds 186/02
19 115973 Ruth bjørn Larsen Randers Skyttekreds 185/00

Til toppen