| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 196/11 197/10 393/21

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 194/07 189/04 383/11

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 194/07 189/04 383/11

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 131447 Gustav Lynghede Frederikshavn Skyttekreds 181/04 178/05 359/09

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 131447 Gustav Lynghede Frederikshavn Skyttekreds 181/04 178/05 359/09
2 134337 Malthe Marx Møller Jensen Frederikshavn Skyttekreds 181/05 178/01 359/06

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 190/06 197/08 387/14

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 190/06 197/08 387/14
2 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 193/08 190/04 383/12

Riffel, 50m - Mesterskab J2

2 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 193/08 190/04 383/12
3 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds 183/08 171/00 354/08

Riffel, 50m - Mesterskab J2

3 130184 Otto Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 190/05 190/05 380/10
4 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds 183/08 171/00 354/08

Riffel, 50m - Mesterskab US1

1 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/07 198/10 392/17

Riffel, 50m - Mesterskab US1

1 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/07 198/10 392/17

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ2

1 129905 Annika Andersen Frederikshavn Skyttekreds 193/06 192/06 385/12

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 191/08 194/04 385/12

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 199/09 196/12 395/21
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 199/09 196/08 395/17
3 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 191/03 193/04 384/07

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 10514 Lars Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds 186/01 186/05 372/06
2 10623 Anders L. Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds 182/01 180/03 362/04

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 198/11 199/12 397/23
2 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 198/11 198/09 396/20

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 197/07 190/05 387/12
2 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 196/08 185/03 381/11

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 196/11

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 194/07

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 194/07

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 134337 Malthe Marx Møller Jensen Frederikshavn Skyttekreds 181/05

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 131447 Gustav Lynghede Frederikshavn Skyttekreds 181/04

Riffel, 50m - Klasse BK3

2 131447 Gustav Lynghede Frederikshavn Skyttekreds 181/04

Riffel, 50m - Klasse J2

1 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 193/08

Riffel, 50m - Klasse J2

1 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 193/08
2 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 190/06

Riffel, 50m - Klasse J2

2 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 190/06
3 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds 183/08

Riffel, 50m - Klasse J2

3 130184 Otto Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 190/05
4 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds 183/08

Riffel, 50m - Klasse US1

1 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/07

Riffel, 50m - Klasse US1

1 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/07

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 129905 Annika Andersen Frederikshavn Skyttekreds 193/06

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 191/08

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 199/09
1 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 199/09
3 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 191/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 10514 Lars Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds 186/01
2 10623 Anders L. Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds 182/01

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 198/11
1 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 198/11

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 197/07
2 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 196/08

Til toppen