| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Grovpistol cal. 32 - Klasse GP

1 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 73/34
2 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening 69/33
3 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening 69/32
4 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening 68/32
5 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 68/31
6 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening 67/31
7 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 67/31
8 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 66/32
9 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening 66/32
10 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening 66/31
11 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening 64/29
12 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening 61/29
13 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 61/29
14 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening 61/28
15 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds 60/28
16 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening 60/28
16 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening 60/28
18 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening 59/28
19 60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 59/28
20 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening 58/27
21 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 56/28
22 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 56/27
23 Ørnhøj Skytteforening 56/27
24 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 54/26
25 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening 54/25
26 100339 Lasse Møller Gregersen Århus Pistolklub 54/24
27 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 53/25
28 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening 53/25
29 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 52/25
30 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening 50/24
31 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds 50/24
32 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening 49/24
33 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening 48/23
34 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening 48/22
35 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening 48/21
36 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 47/22
37 72165 Thomas Kempe Vissenbjerg Skytteforening 46/17
38 112205 Jens V. Sigersted Dalum Skytteforening 45/20
39 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927 44/21
40 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening 44/20
41 32302 Laura Brandt Lind Skytteforening 44/19
42 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening 43/20
43 122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening 43/19
44 90306 Annette Winther Amager Team Target 43/19
45 122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening 40/18
46 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening 40/13
47 133950 Krzysztof Daleszak RI 98 Skytteforening 39/14
48 129448 Kitty Holm Obel RI 98 Skytteforening 37/17
49 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening 34/16
50 107555 Ina Frahm Ribe Skyttekreds 31/09
51 133690 Micki Bang Jensen Knabstrup Skytteforening 30/12
52 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 25/11
53 117163 Torben Vijitpanya RI 98 Skytteforening 17/07
54 55399 Peter R Hemmingsen Foxgaard Amager Team Target 8/04

Til toppen