Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Skallebjerg pistolterræn (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Bramming Skytteforening
Bullerup Skyttekreds
Dalum Skytteforening
Engesvang Skyttekreds
Faxe Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Grenå Skyttekreds
Hem Skytteforening
Historisk Riffelskytteforening Fyn
Holmegaard Skytteforening
Honum & Omegns Skytteforening
Hørsholm Pistolforening
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Knabstrup Skytteforening
Korsør Skytteforening
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lind Skytteforening
Lunde Sg&I
Nykøbing Mors Skyttekreds
Odder Skytteforening
Odense Garnisons Idrætsforening
Odense Pistol Skytte Forening
Postens Skytteforening Odense
Reerslev Skytteforening
RI 98 Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Skjern Skytteforening
Skytteforeningen Af 1949
Skytteforeningen Pilen af 1927
Skytteklubben DSB/ASF
Slagelse Skytteforening
Sorø Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Strøby Skytteforening
Støvring Skytteforening
Svendborg Skyttekreds
Tommerup Skytteforening
Vejle Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Vordingborg Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Aabenraa Skytteforening
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
81109
John Harry Nielsen
Ørnhøj Skytteforening
GPA
65.000
50.000
Hovedskydning
125573
Bent Henry Poulsen
Skytteforeningen Af 1949
GPA
18.000
14.000
Hovedskydning
77018
Jens Liebst Andersen
Skytteforeningen Af 1949
GPA
31.000
24.000
Hovedskydning
61650
Richard Thers
Stenløse Skytteforening
GPA
42.000
32.000
Hovedskydning
61745
Dorrit Thers
Stenløse Skytteforening
GPA
24.000
18.000
Hovedskydning
36252
Richard Davis
Lind Skytteforening
GPA
70.000
54.000
Hovedskydning
13216
Henrik Jensen
Støvring Skytteforening
GPA
54.000
42.000
Hovedskydning
123557
Klaus Andersen
Honum & Omegns Skytteforening
GPA
17.000
13.000
Hovedskydning
47017
Kurt Larsen
Lunde Sg&I
GPA
27.000
21.000
Hovedskydning
115501
Jens Mathiesen
Odense Pistol Skytte Forening
GPA
39.000
30.000
Hovedskydning
45373
Benny Bisserup
Lunde Sg&I
GPA
39.000
30.000
Hovedskydning
101847
Martin Nørregaard Nielsen
Lunde Sg&I
GPA
44.000
34.000
Hovedskydning
122103
Henrik Sjang Davidsen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
51.000
39.000
Hovedskydning
119518
Anders Lykke Christensen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
33.000
25.000
Hovedskydning
27071
Jørn Nordgaard Kristensen
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
55.000
42.000
Hovedskydning
96449
Niels Knudstrup
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
54.000
42.000
Hovedskydning
86797
Leif Ravn
Hem Skytteforening
GPA
39.000
30.000
Hovedskydning
121613
Carsten Jensen
Vejle Skytteforening
GPA
30.000
23.000
Hovedskydning
121612
Brian Holm
Vejle Skytteforening
GPA
32.000
25.000
Hovedskydning
111411
Ole Hoffensitz
Postens Skytteforening Odense
GPA
20.000
15.000
Hovedskydning
52804
Kim Sommer
Postens Skytteforening Odense
GPA
8.000
6.000
Hovedskydning
116555
Peter Agerskov
Postens Skytteforening Odense
GPA
28.000
22.000
Hovedskydning
26376
Kristian Leo Pedersen
Postens Skytteforening Odense
GPA
18.000
14.000
Hovedskydning
125049
René Roland
Postens Skytteforening Odense
GPA
16.000
12.000
Hovedskydning
125591
Benjamin Spangsberg
Postens Skytteforening Odense
GPA
22.000
17.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
GPA
73.000
56.000
Hovedskydning
62650
Niels W. Nielsen
Hørsholm Pistolforening
GPA
57.000
44.000
Hovedskydning
43974
Sten Aarestrup
Aabenraa Skytteforening
GPA
64.000
49.000
Hovedskydning
44032
Henning Dall
Aabenraa Skytteforening
GPA
54.000
42.000
Hovedskydning
43909
John Petersen
Aabenraa Skytteforening
GPA
33.000
25.000
Hovedskydning
59742
Henrik Korngaard
Strøby Skytteforening
GPA
16.000
12.000
Hovedskydning
GPA
45.000
35.000
Hovedskydning
80150
Dieter Meier
Skjern Skytteforening
GPA
57.000
44.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
GPA
40.000
31.000
Hovedskydning
68493
Henrik Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
GPA
42.000
32.000
Hovedskydning
56894
Hans-Henrik Hjort-Bak
Fløng-Hedehusene Skytteforening
GPA
39.000
30.000
Hovedskydning
79122
Bjarne Kristensen
Reerslev Skytteforening
GPA
46.000
35.000
Hovedskydning
69462
Henrik Pangel
Reerslev Skytteforening
GPA
18.000
14.000
Hovedskydning
76128
Kenneth Aagaard Bjørnsholm
Vissenbjerg Skytteforening
GPA
44.000
34.000
Hovedskydning
115209
Martin Carlsen
Tommerup Skytteforening
GPA
37.000
28.000
Hovedskydning
86998
Hasse Nielsen
Vordingborg Skytteforening
GPA
59.000
45.000
Hovedskydning
21521
Dan Hansen
Vejle Skytteforening
GPA
33.000
25.000
Hovedskydning
59376
Børge Christensen
Korsør Skytteforening
GPA
44.000
34.000
Hovedskydning
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
GPA
16.000
12.000
Hovedskydning
116246
Ole Gaml Jensen
Korsør Skytteforening
GPA
32.000
25.000
Hovedskydning
119248
Erik Larsen
Korsør Skytteforening
GPA
52.000
40.000
Hovedskydning
59476
Michael Frederiksen
Korsør Skytteforening
GPA
36.000
28.000
Hovedskydning
86749
Jesper Bech Løkza
Skytteforeningen Pilen af 1927
GPA
49.000
38.000
Hovedskydning
85660
Thomas Buades
Skytteforeningen Pilen af 1927
GPA
57.000
44.000
Hovedskydning
116233
Patrick Frey
Skytteforeningen Pilen af 1927
GPA
46.000
35.000
Hovedskydning
91102
Brian Lindquist
Skytteforeningen Pilen af 1927
GPA
34.000
26.000
Hovedskydning
128897
Torben Nielsen
Ølsted Skytteforening
GPA
47.000
36.000
Hovedskydning
128813
Sten Andersen
Ølsted Skytteforening
GPA
25.000
19.000
Hovedskydning
24801
Lars Gregersen
Århus Pistolklub
GPA
52.000
40.000
Hovedskydning
24717
Brian Therkildsen
Århus Pistolklub
GPA
45.000
35.000
Hovedskydning
110860
Jakob Jensen
Lunde Sg&I
GPA
24.000
18.000
Hovedskydning
130096
Otto Haue
Lunde Sg&I
GPA
45.000
35.000
Hovedskydning
129351
Henrik Andersen
Lunde Sg&I
GPA
42.000
32.000
Hovedskydning
129352
Tonni Phil Hansen
Lunde Sg&I
GPA
44.000
34.000
Hovedskydning
129354
Carsten Husman
Lunde Sg&I
GPA
37.000
28.000
Hovedskydning
126520
Peter Frimuth Hansen
Dalum Skytteforening
GPA
27.000
21.000
Hovedskydning
117404
Ken Kay
Dalum Skytteforening
GPA
42.000
32.000
Hovedskydning
117406
Magnus Juul Nordstrøm
Dalum Skytteforening
GPA
23.000
18.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
GPA
68.000
52.000
Hovedskydning
116109
Henrik Degn Hansen
Tommerup Skytteforening
GPA
47.000
36.000
Hovedskydning
122578
Bjarne W. A. Obel
RI 98 Skytteforening
GPA
36.000
28.000
Hovedskydning
101744
Nofil Nawaz Mulkana
RI 98 Skytteforening
GPA
62.000
48.000
Hovedskydning
52072
Benny Jensen
Dalum Skytteforening
GPA
20.000
15.000
Hovedskydning
GPA
58.000
45.000
Hovedskydning
121870
Hans Christian Steensen
Skytteforeningen Af 1949
GPA
30.000
23.000
Hovedskydning
120600
Kurt Petersen
Knabstrup Skytteforening
GPA
35.000
27.000
Hovedskydning
118273
Allan Riemer
Knabstrup Skytteforening
GPA
51.000
39.000
Hovedskydning
129490
Mads Frederiksen
Grenå Skyttekreds
GPA
47.000
36.000
Hovedskydning
105603
Emil Jørgensen
Grenå Skyttekreds
GPA
21.000
16.000
Hovedskydning
129739
Ricco Andersen
Grenå Skyttekreds
GPA
40.000
31.000
Hovedskydning
102480
Per Fjord Carlsen
Skjern Skytteforening
GPA
52.000
40.000
Hovedskydning
31423
Erik A. Christensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
42.000
32.000
Hovedskydning
31381
Poul Arne Sørensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
46.000
35.000
Hovedskydning
31414
Ivan Kristensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
37.000
28.000
Hovedskydning
104108
Robert Torpe Meulengracht
Faxe Skytteforening
GPA
56.000
43.000
Hovedskydning
91428
Frank Erik Kruhøffer
Odder Skytteforening
GPA
36.000
28.000
Hovedskydning
120951
Nicolai Krogh Nielsen
Odder Skytteforening
GPA
30.000
23.000
Hovedskydning
125348
Finn Stampe Olesen
Odder Skytteforening
GPA
23.000
18.000
Hovedskydning
111721
Joachim Juhl Jensen
Odder Skytteforening
GPA
37.000
28.000
Hovedskydning
94652
Kaare Grønvold
Strøby Skytteforening
GPA
38.000
29.000
Hovedskydning
58173
Peter Strandgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
GPA
53.000
41.000
Hovedskydning
122043
Katrine Wolter
Sorø Skytteforening
GPA
28.000
22.000
Hovedskydning
121115
Kasper Udengaard Kristoffersen
Sorø Skytteforening
GPA
66.000
51.000
Hovedskydning
51584
Palle Rosthøj
Vissenbjerg Skytteforening
GPA
24.000
18.000
Hovedskydning
51581
Per Michael Elmose
Dalum Skytteforening
GPA
47.000
36.000
Hovedskydning
105816
Kenneth Andersen
Vissenbjerg Skytteforening
GPA
53.000
41.000
Hovedskydning
51664
Lars Mengel
Vissenbjerg Skytteforening
GPA
63.000
48.000
Hovedskydning
51246
Klaus Mørkeberg
Bullerup Skyttekreds
GPA
45.000
35.000
Hovedskydning
45770
John Amdi Rasmussen
Vissenbjerg Skytteforening
GPA
28.000
22.000
Hovedskydning
101171
Per Wiemann
Skytteforeningen Pilen af 1927
GPA
37.000
28.000
Hovedskydning
119193
Steffen Schmidt
Historisk Riffelskytteforening Fyn
GPA
34.000
26.000
Hovedskydning
134217
Michael Handwerk
Odense Pistol Skytte Forening
GPA
32.000
25.000
Hovedskydning
46357
Jesper Christensen
Lunde Sg&I
GPA
35.000
27.000
Hovedskydning
45957
Lasse Pedersen
Svendborg Skyttekreds
GPA
14.000
11.000
Hovedskydning
85773
Erik Dyhr
Østbirk Pistol Skytter
GPA
60.000
46.000
Hovedskydning
109163
René Mosegaard
Østbirk Pistol Skytter
GPA
68.000
52.000
Hovedskydning
55982
Jens Peter Jensen
Holmegaard Skytteforening
GPA
35.000
27.000
Hovedskydning
129448
Kitty Holm Obel
RI 98 Skytteforening
GPA
34.000
26.000
Hovedskydning
126139
Tim Iversen
Slagelse Skytteforening
GPA
45.000
35.000
Hovedskydning
120878
Rasmus Drejer
Slagelse Skytteforening
GPA
44.000
34.000
Hovedskydning
133690
Micki Bang Jensen
Knabstrup Skytteforening
GPA
9.000
7.000
Hovedskydning
106963
Kristoffer Egebro Bertelsen
Odense Garnisons Idrætsforening
GPA
38.000
29.000
Hovedskydning
51662
Lars Beck
Odense Pistol Skytte Forening
GPA
59.000
45.000
Hovedskydning
13406
Jens Grundvad
Skjern Skytteforening
GPA
40.000
31.000
Hovedskydning
127070
Eva Hviid Christensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
28.000
22.000
Hovedskydning
Til toppen