| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 126238 Mads Thomsen Viborg Skytteforening 196/07 200/04 396/11

Riffel, 15m - Mesterskab US1

1 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 198/09 199/06 397/15
2 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/09 198/06 397/15
3 116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening 196/08 199/09 395/17
4 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 197/07 198/08 395/15
5 109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening 198/09 195/05 393/14

Riffel, 15m - Mesterskab UÅ1

1 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/10 199/14 399/24

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 195/09 192/04 387/13
2 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 195/04 192/04 387/08
3 31140 Jette Faurbye Andersen Viborg Skytteforening 195/03 192/03 387/06
4 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 190/03 190/03 380/06
5 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 188/01 186/01 374/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 189/03 185/01 374/04

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 200/11 200/15 400/26
2 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening 200/11 199/07 399/18
3 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening 199/08 199/09 398/17
4 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 200/07 198/10 398/17
5 90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening 200/09 197/05 397/14

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 195/03 194/06 389/09
2 19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening 194/05 190/03 384/08

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 199/10 200/10 399/20
2 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 199/12 200/06 399/18
3 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/15 199/11 399/26
4 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 200/10 196/12 396/22
5 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 197/05 198/04 395/09
6 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 197/04 195/06 392/10

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 195/06 198/07 393/13

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/17
1 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200/17
3 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 200/16
4 123231 Esben Bjerg Primdal Viborg Skytteforening 200/14
5 107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening 200/07
6 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 198/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 131019 Sebastian Villumsen Viborg Skytteforening 200/07
2 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening 199/07
3 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 197/07
3 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 197/07
5 126238 Mads Thomsen Viborg Skytteforening 196/07
6 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 196/04
7 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening 195/09
7 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 195/09
9 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 195/03
10 117859 Christian Kvist Viborg Skytteforening 193/03
11 130106 Mads Bergmann Wulff Viborg Skytteforening 192/04
12 126237 Simon Greve Viborg Skytteforening 191/04
13 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 132469 Jonas Frank-Christensen Viborg Skytteforening 198/04
2 132471 Christian Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 193/06
3 130256 Simon Stenshøj Rasmussen Viborg Skytteforening 192/02
4 131014 Kalle Riis Dissing Viborg Skytteforening 191/05
5 131011 Andreas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 190/01
6 131016 Magnus Holmgaard Jørgensen Viborg Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 132815 Lucas Staal Viborg Skytteforening 197/04
2 132816 Magnus Staal Viborg Skytteforening 191/03
3 132818 Viktor Brøndum Laursen Viborg Skytteforening 187/00
4 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 185/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 200/14
2 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 200/12
3 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 200/11
4 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 200/09
5 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 197/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 199/06
2 117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening 198/04
3 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 193/02
4 133137 Jacob Frank-Christensen Viborg Skytteforening 185/02

Riffel, 15m - Klasse US1

1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/09
2 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 198/09
2 109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening 198/09
4 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 197/07
5 116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening 196/08

Riffel, 15m - Klasse UÅ1

1 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/10

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 195/09
2 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 195/04
3 31140 Jette Faurbye Andersen Viborg Skytteforening 195/03
4 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 190/03
5 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 188/01

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 189/03

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 200/11
1 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening 200/11
3 90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening 200/09
4 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 200/07
5 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening 199/08

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 195/03
2 19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 130471 Steen Elkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 193/06

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/15
2 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 200/10
3 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 199/12
4 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 199/10
5 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 197/05
6 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 197/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 195/06

Til toppen