| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 194/04 198/05 392/09

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 131406 Tomas Pukenas Trehøje Skytteforening 188/02 187/04 375/06
2 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 192/04 176/00 368/04

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening 196/10 194/05 390/15
2 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 190/04 193/06 383/10
3 131408 Lasse Kærgaard Trehøje Skytteforening 190/02 186/04 376/06
4 120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening 174/00 194/09 368/00
5 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening 190/02 173/02 363/04
6 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 182/02 180/01 362/03
7 118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening 172/00 181/01 353/00
8 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 180/04 169/01 349/05
9 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening 162/02 170/00 332/02
10 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening 162/00 169/00 331/00
11 134329 Valentin Klaustrup Trehøje Skytteforening 164/00 161/00 325/00
12 127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening 172/00 148/00 320/00
13 121786 Noah Holse Trehøje Skytteforening 158/00 148/01 306/00
14 132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening 140/02 149/00 289/02
15 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening 126/01 154/02 280/03
16 131888 Adam Holse Trehøje Skytteforening 104/00 138/01 242/00
17 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening 128/01 90/01 218/02

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 194/05 197/09 391/14
2 114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening 197/08 192/04 389/12

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 180/05 182/06 362/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening 193/07 196/05 389/12

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening 188/05 192/02 380/07

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening 195/07 194/08 389/15

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening 188/00 196/08 384/00
2 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 186/03 196/06 382/09

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 194/04

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 192/04
2 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 190/00
3 131406 Tomas Pukenas Trehøje Skytteforening 188/02
4 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening 185/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening 196/10
2 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening 196/08
3 130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening 190/05
4 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 190/04
5 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening 190/02
5 131408 Lasse Kærgaard Trehøje Skytteforening 190/02
7 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 182/02
8 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 180/04
9 120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening 174/00
10 127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening 172/00
10 118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening 172/00
12 134329 Valentin Klaustrup Trehøje Skytteforening 164/00
13 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening 162/02
14 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening 162/00
15 121786 Noah Holse Trehøje Skytteforening 158/00
16 132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening 140/02
17 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening 128/01
18 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening 126/01
19 132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening 123/00
19 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening 123/00
21 131888 Adam Holse Trehøje Skytteforening 104/00

Riffel, 50m - Klasse J2

1 114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening 197/08
2 118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening 196/06
3 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 194/05
4 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening 193/10
5 128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening 193/07
6 116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening 188/03

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening 193/09
2 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening 189/05

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 180/05

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening 193/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening 193/06
2 29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening 188/05

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening 195/07

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening 188/00
2 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 186/03

Til toppen