| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 199/11 199/16 398/27
2 121600 Victor Sindberg Ammitsbøl Sg&i 195/08 196/02 391/10

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 196/07 198/11 394/18
2 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/04 195/04 388/08
3 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 192/07 192/02 384/09
4 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 188/06 192/05 380/11
5 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 188/03 191/06 379/09

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05 191/04 386/09
2 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 186/04 192/03 378/07
3 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 192/04 182/03 374/07
4 134390 Signe Jahn Klinge Honum & Omegns Skytteforening 184/03 187/03 371/06
5 131203 Kristian Hansen Løsning-Hedensted Skytteforening 178/03 179/02 357/05

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 198/10 200/17 398/27
2 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/10 199/12 397/22

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening 198/07 197/06 395/13
2 123858 Ester Sindberg Ammitsbøl Sg&i 190/03 195/06 385/09
3 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 188/05 194/09 382/14
4 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 187/04 190/02 377/06

Riffel, 50m - Mesterskab US2

1 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 181/01 178/01 359/02

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15 199/14 399/29
2 91753 Peter Christiansen Samsø Skytteforening 200/14 197/13 397/27

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ2

1 108117 Martin Ingwersen Jelling fS 195/09 199/07 394/16

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/09 196/06 393/15
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 190/05 189/05 379/10

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 189/05 176/04 365/09

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 184/04 192/08 376/12
2 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 184/02 191/07 375/09

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 197/12 200/11 397/23
2 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 198/08 199/13 397/21
3 20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening 199/08 198/09 397/17
4 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 197/12 196/09 393/21
5 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 197/11 196/05 393/16
6 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 194/07 196/08 390/15
7 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/07 193/06 388/13
8 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 187/06 192/04 379/10

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 194/06 192/05 386/11
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/05 193/04 385/09
3 34671 Bent Jessen Tørring Idrætsforening 191/06 184/02 375/08
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/03 180/01 368/04

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/13 199/12 398/25
2 25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening 197/10 197/10 394/20
3 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/10 197/07 393/17

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 96548 Rasmus Vej Ry-Emborg Skytteforening 197/09 198/09 395/18
2 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 195/10 191/05 386/15
3 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/03 189/02 385/05

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 198/08 196/07 394/15

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/12
2 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 199/11
3 121600 Victor Sindberg Ammitsbøl Sg&i 195/08

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 196/07
2 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/04
3 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 192/07
4 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 188/06
5 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 188/03

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05
2 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 192/04
3 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 186/04
4 134390 Signe Jahn Klinge Honum & Omegns Skytteforening 184/03
5 134364 Simon Skovgård Honum & Omegns Skytteforening 182/03
6 131203 Kristian Hansen Løsning-Hedensted Skytteforening 178/03
7 129628 Niklas Pold Sejr Honum & Omegns Skytteforening 177/03
8 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening 177/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 198/10
1 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/10

Riffel, 50m - Klasse J2

1 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening 198/07
2 123858 Ester Sindberg Ammitsbøl Sg&i 190/03
3 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 188/05
4 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 187/04

Riffel, 50m - Klasse US2

1 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 181/01

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15
2 91753 Peter Christiansen Samsø Skytteforening 200/14

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 108117 Martin Ingwersen Jelling fS 195/09

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/09
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 190/05

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 189/05

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 184/04
2 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 184/02
3 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening 180/02

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening 199/08
2 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 198/08
3 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 197/12
3 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 197/12
5 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 197/11
6 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 195/08
7 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/07
8 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 194/07
9 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/05
10 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 187/06

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 194/06
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/05
3 34671 Bent Jessen Tørring Idrætsforening 191/06
4 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening 190/05
5 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/03

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/13
2 25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening 197/10
3 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/10

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 96548 Rasmus Vej Ry-Emborg Skytteforening 197/09
2 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/03
3 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 195/10
4 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening 185/01

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 198/08

Til toppen