Divisionsskydning sommer 2. runde - riffel (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
133884 Carsten Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
133885 Sebastian Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 185.0 185.0 Hovedskydning
133886 Peter Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 181.0 181.0 Hovedskydning
133883 Mogens Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. UÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
60371 Mia Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. UÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
119751 Rasmus Vangsgaard Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
124156 Mads Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
110577 Frederik Darré Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J1 191.0 191.0 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 180.0 180.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.0 198.0 Mesterskab
58176 Otto Baltsersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 168.0 168.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.0 197.0 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 169.0 169.0 Hovedskydning
129828 Henrik Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 177.0 177.0 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 190.0 190.0 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 186.0 186.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 184.0 184.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 182.0 182.0 Hovedskydning
134625 Lucas Rosef Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
59509 Kurt Linhart Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE2 175.0 175.0 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
116461 Mikael Dahl Reerslev Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Reerslev Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
117097 Erik Larsen Reerslev Skytteforening VÅ2 185.0 185.0 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 188.0 188.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 182.0 182.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds US2 188.0 188.0 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS1 183.0 183.0 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 190.0 190.0 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 199.0 199.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 196.0 196.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.0 198.0 Hovedskydning
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.0 198.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 192.0 192.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.0 198.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK2 178.0 178.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
131270 Mikkel Egegaard Kjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 188.0 188.0 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
122000 Nicolaj Christensen Korsør Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening UÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
75517 Lennart Bo Winding Højby Skytteforening, Sjælland US2 189.0 189.0 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
132564 Steen Andersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 184.0 184.0 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 186.0 186.0 Hovedskydning
57555 Kathe Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
131033 Frida Rasmussen Greve Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
119242 Alexander Lorentzen Mullerup Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
57739 John Cunliffe Jyderup Skytteforening SE2 178.0 178.0 Hovedskydning
129319 Christian Grum Jyderup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
103561 Brian Tiedt Jyderup Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
129281 Peter Gøthche Jyderup Skytteforening VÅ2 186.0 186.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
119769 Mikkel Andersen Høng Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
114396 Nikolai Sandstød Larsen Høng Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
130424 Michael Mildahl Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
57593 Claus Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
103912 Malou E. M. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 177.0 177.0 Hovedskydning
122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 191.0 191.0 Hovedskydning
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 176.0 176.0 Hovedskydning
128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 168.0 168.0 Hovedskydning

Til toppen