Divisionsskydning sommer 2. runde - riffel (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
57857 Rud Ove Nielsen Værslev Skytteforening SE2 101.0 101.0 Hovedskydning
57868 Poul Boye Hansen Værslev Skytteforening SE2 108.0 108.0 Hovedskydning
57914 Lars Jensen Værslev Skytteforening VS3 111.0 111.0 Hovedskydning
106733 Kjeld T. Rasmussen Værslev Skytteforening SE2 132.0 132.0 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS1 144.0 144.0 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS1 144.0 144.0 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS2 141.0 141.0 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 146.0 146.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Tuse Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Tuse Skytteforening BK 139.0 139.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 145.0 145.0 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Tuse Skytteforening SE1 149.0 149.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening JUN 142.0 142.0 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 143.0 143.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 138.0 138.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 136.0 136.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 146.0 146.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 134.0 134.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 145.0 145.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 137.0 137.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 149.0 149.0 Hovedskydning
69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 150.0 150.0 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 139.0 139.0 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 143.0 143.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 138.0 138.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 136.0 136.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 123.0 123.0 Hovedskydning
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening SE2 117.0 117.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 142.0 142.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 134.0 134.0 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 119.0 119.0 Hovedskydning
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if VÅ1 140.0 140.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Gundsølille Sg&if VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VÅ2 144.0 144.0 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 136.0 136.0 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening VÅ2 133.0 133.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 140.0 140.0 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 146.0 146.0 Hovedskydning

Til toppen