Divisionsskydning sommer 4. runde - riffel (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 194.000 194.000 Hovedskydning
131270 Mikkel Egegaard Kjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 193.000 193.000 Mesterskab
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 196.000 196.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 194.000 194.000 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 199.000 199.000 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.000 198.000 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.000 198.000 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Reerslev Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE2 176.000 176.000 Mesterskab
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
131033 Frida Rasmussen Greve Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. UÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
60371 Mia Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. UÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
133885 Sebastian Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 191.000 191.000 Hovedskydning
133886 Peter Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 171.000 171.000 Hovedskydning
133883 Mogens Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE2 172.000 172.000 Hovedskydning
119751 Rasmus Vangsgaard Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
124157 Rasmus Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
59504 Lena Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
59509 Kurt Linhart Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
110577 Frederik Darré Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
110579 Tobias Rohde Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
124156 Mads Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
119769 Mikkel Andersen Høng Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
128353 Flicha Grum Jyderup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
57739 John Cunliffe Jyderup Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
129319 Christian Grum Jyderup Skytteforening VÅ1 193.000 193.000 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 182.000 182.000 Hovedskydning
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
132564 Steen Andersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 168.000 168.000 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 191.000 191.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 190.000 190.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 188.000 188.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 174.000 174.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 186.000 186.000 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 181.000 181.000 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 181.000 181.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds US2 192.000 192.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 196.000 196.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 193.000 193.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 194.000 194.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 185.000 185.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS1 194.000 194.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 192.000 192.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening VS2 190.000 190.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 194.000 194.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 192.000 192.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
60907 Bjarne Straarup Roskilde Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 178.000 178.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
129828 Henrik Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen