Divisionsskydning sommer 4. runde - riffel (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 141.000 141.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 133.000 133.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 139.000 139.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 149.000 149.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 149.000 149.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 147.000 147.000 Hovedskydning
SE2 103.000 103.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 138.000 138.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 139.000 139.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 147.000 147.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Tuse Skytteforening SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK 145.000 145.000 Hovedskydning
57857 Rud Ove Nielsen Værslev Skytteforening SE2 106.000 106.000 Hovedskydning
57868 Poul Boye Hansen Værslev Skytteforening SE2 108.000 108.000 Hovedskydning
57914 Lars Jensen Værslev Skytteforening VS3 110.000 110.000 Hovedskydning
106733 Kjeld T. Rasmussen Værslev Skytteforening SE2 142.000 142.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 141.000 141.000 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK 146.000 146.000 Hovedskydning
131270 Mikkel Egegaard Kjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK 139.000 139.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 137.000 137.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 141.000 141.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 148.000 148.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 150.000 150.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 142.000 142.000 Hovedskydning
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if VÅ1 146.000 146.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VÅ2 145.000 145.000 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland VS3 137.000 137.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland VS3 150.000 150.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 130.000 130.000 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 150.000 150.000 Hovedskydning

Til toppen