Divisionsskydning sommer 2. runde - pistol (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134573 Mai Jansen Svinninge Skytteforening V2H1 461.000 461.000 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 528.000 528.000 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 502.000 502.000 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 555.000 555.000 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 538.000 538.000 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 492.000 492.000 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H1 486.000 486.000 Mesterskab
60744 Morten K. Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 526.000 526.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2H1 454.000 454.000 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 514.000 514.000 Hovedskydning
68140 Henning Lippert Ballerup Skytteforening S2H1 491.000 491.000 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 505.000 505.000 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 518.000 518.000 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 502.000 502.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H1 492.000 492.000 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 517.000 517.000 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H1 480.000 480.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H1 520.000 520.000 Hovedskydning
97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening V2H1 497.000 497.000 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 545.000 545.000 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 530.000 530.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1H2 508.000 508.000 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H3 520.000 520.000 Hovedskydning
57634 Jesper Buch Hvidebæk Skytteforening V1H3 518.000 518.000 Hovedskydning
57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening V1H1 527.000 527.000 Hovedskydning
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening V1H2 480.000 480.000 Hovedskydning
126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening V1H2 530.000 530.000 Hovedskydning
132956 Oliver Brix Knabstrup Skytteforening BK 474.000 474.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 501.000 501.000 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 549.000 549.000 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 535.000 535.000 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 552.000 552.000 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H3 507.000 507.000 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 451.000 451.000 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 521.000 521.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 537.000 537.000 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 502.000 502.000 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H2 529.000 529.000 Hovedskydning
68104 Kaj Withøft Ballerup Skytteforening S2H1 471.000 471.000 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H1 536.000 536.000 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 530.000 530.000 Hovedskydning
131143 Mathias Brix Knabstrup Skytteforening BK 411.000 411.000 Hovedskydning
122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening BK 512.000 512.000 Hovedskydning
112310 Pelle Amtoft Heckmann Knabstrup Skytteforening BK 481.000 481.000 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V2H1 487.000 487.000 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H1 526.000 526.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V1H3 532.000 532.000 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 496.000 496.000 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 518.000 518.000 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 348.000 348.000 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 511.000 511.000 Hovedskydning
69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 502.000 502.000 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 475.000 475.000 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 528.000 528.000 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 526.000 526.000 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 547.000 547.000 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 539.000 539.000 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 527.000 527.000 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 547.000 547.000 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 539.000 539.000 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 512.000 512.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 571.000 571.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 513.000 513.000 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 549.000 549.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H1 477.000 477.000 Hovedskydning

Til toppen