Divisionsskydning sommer 2. runde - pistol (Finpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 370.0 370.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 342.0 342.0 Hovedskydning
134573 Mai Jansen Svinninge Skytteforening V2H1 317.0 317.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 328.0 328.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 372.0 372.0 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 375.0 375.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 359.0 359.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 357.0 357.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 347.0 347.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 366.0 366.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H1 369.0 369.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 350.0 350.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2H1 319.0 319.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V2H1 362.0 362.0 Hovedskydning
119569 Carsten Larsen Roskilde Skytteforening S2H1 327.0 327.0 Hovedskydning
100933 Klaus Frederiksen Roskilde Skytteforening S2H1 327.0 327.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 372.0 372.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 390.0 390.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 376.0 376.0 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 377.0 377.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 373.0 373.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 395.0 395.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 375.0 375.0 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 376.0 376.0 Hovedskydning
134137 Johan Møller Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 227.0 227.0 Hovedskydning
111980 Atle Berge Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 371.0 371.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 371.0 371.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 375.0 375.0 Hovedskydning
57522 Per Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 359.0 359.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 372.0 372.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 366.0 366.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 383.0 383.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 363.0 363.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 380.0 380.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 354.0 354.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 332.0 332.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 373.0 373.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 363.0 363.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 362.0 362.0 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening V1H1 357.0 357.0 Hovedskydning
59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening S2H1 355.0 355.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 343.0 343.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H2 370.0 370.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V1H3 358.0 358.0 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H2 364.0 364.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1H2 370.0 370.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 346.0 346.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 371.0 371.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 372.0 372.0 Hovedskydning
97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening V2H1 315.0 315.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 369.0 369.0 Hovedskydning
131053 Lars G. Knudsen Ballerup Skytteforening V2H1 320.0 320.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H1 327.0 327.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 352.0 352.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 353.0 353.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H1 339.0 339.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H1 374.0 374.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H1 373.0 373.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H1 362.0 362.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 385.0 385.0 Hovedskydning
122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening BK 353.0 353.0 Hovedskydning
134414 Rune Keiniche Hansen Knabstrup Skytteforening BK 360.0 360.0 Hovedskydning
112310 Pelle Amtoft Heckmann Knabstrup Skytteforening BK 313.0 313.0 Hovedskydning
132956 Oliver Brix Knabstrup Skytteforening BK 318.0 318.0 Hovedskydning
126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening V1H2 361.0 361.0 Hovedskydning
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening V1H2 350.0 350.0 Hovedskydning
57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening V1H2 355.0 355.0 Hovedskydning
57634 Jesper Buch Hvidebæk Skytteforening V1H2 371.0 371.0 Hovedskydning

Til toppen