Divisionsskydning sommer 3. runde - pistol (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 548.0 548.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 526.0 526.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 548.0 548.0 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 515.0 515.0 Hovedskydning
132198 Hans Henrik Bendtsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 417.0 417.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 515.0 515.0 Hovedskydning
68104 Kaj Withøft Ballerup Skytteforening S2H1 471.0 471.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 519.0 519.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H1 505.0 505.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 516.0 516.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 530.0 530.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H1 556.0 556.0 Hovedskydning
132956 Oliver Brix Knabstrup Skytteforening BK 397.0 397.0 Hovedskydning
131143 Mathias Brix Knabstrup Skytteforening BK 413.0 413.0 Hovedskydning
122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening BK 487.0 487.0 Hovedskydning
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening V1H2 478.0 478.0 Hovedskydning
57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening V1H1 518.0 518.0 Hovedskydning
57634 Jesper Buch Hvidebæk Skytteforening V1H3 525.0 525.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 475.0 475.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 516.0 516.0 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 541.0 541.0 Hovedskydning
112310 Pelle Amtoft Heckmann Knabstrup Skytteforening BK 487.0 487.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V1H3 519.0 519.0 Hovedskydning
134414 Rune Keiniche Hansen Knabstrup Skytteforening BK 411.0 411.0 Hovedskydning
60744 Morten K. Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 488.0 488.0 Hovedskydning
69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 479.0 479.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 509.0 509.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 530.0 530.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2H1 472.0 472.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 535.0 535.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 564.0 564.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 484.0 484.0 Hovedskydning
134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 506.0 506.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 517.0 517.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 485.0 485.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 461.0 461.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 514.0 514.0 Mesterskab
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H1 471.0 471.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V2H1 510.0 510.0 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 524.0 524.0 Hovedskydning
134573 Mai Jansen Svinninge Skytteforening V2H1 474.0 474.0 Hovedskydning
131053 Lars G. Knudsen Ballerup Skytteforening V2H1 427.0 427.0 Hovedskydning
126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening V1H2 536.0 536.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H1 539.0 539.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 568.0 568.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 534.0 534.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 523.0 523.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening V2H1 494.0 494.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H1 532.0 532.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 485.0 485.0 Hovedskydning
111980 Atle Berge Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 539.0 539.0 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 546.0 546.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 518.0 518.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 551.0 551.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H3 500.0 500.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H2 529.0 529.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V1H3 510.0 510.0 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H3 523.0 523.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1H2 510.0 510.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 475.0 475.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 533.0 533.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 530.0 530.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 510.0 510.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 517.0 517.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 534.0 534.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 462.0 462.0 Hovedskydning
97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening V2H1 500.0 500.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 488.0 488.0 Hovedskydning
134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H1 382.0 382.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 539.0 539.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 551.0 551.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H1 519.0 519.0 Hovedskydning
129904 Jørgen Kløker Olsen Mullerup Skytteforening V2H1 495.0 495.0 Hovedskydning
134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H1 493.0 493.0 Hovedskydning

Til toppen