Divisionsskydning sommer 3. runde - pistol (Finpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening V2H1 375.0 375.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 367.0 367.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 351.0 351.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 370.0 370.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 362.0 362.0 Mesterskab
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V2H1 363.0 363.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 374.0 374.0 Hovedskydning
119569 Carsten Larsen Roskilde Skytteforening S2H1 320.0 320.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 345.0 345.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2H1 348.0 348.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds U2H1 329.0 329.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 353.0 353.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 377.0 377.0 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 370.0 370.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 350.0 350.0 Hovedskydning
111980 Atle Berge Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 354.0 354.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 367.0 367.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 364.0 364.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 380.0 380.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 372.0 372.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 359.0 359.0 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 373.0 373.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 381.0 381.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 379.0 379.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 377.0 377.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 369.0 369.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H2 361.0 361.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V1H3 355.0 355.0 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H2 364.0 364.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1H2 369.0 369.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 380.0 380.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 361.0 361.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 359.0 359.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 358.0 358.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 381.0 381.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 368.0 368.0 Hovedskydning
97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening V2H1 351.0 351.0 Hovedskydning
59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening S2H1 362.0 362.0 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening V2H1 329.0 329.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 352.0 352.0 Hovedskydning
125498 Camilla Petersen Korsør Skytteforening U2H1 336.0 336.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H1 372.0 372.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H1 379.0 379.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H1 363.0 363.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 384.0 384.0 Hovedskydning
122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening BK 352.0 352.0 Hovedskydning
134414 Rune Keiniche Hansen Knabstrup Skytteforening BK 323.0 323.0 Hovedskydning
112310 Pelle Amtoft Heckmann Knabstrup Skytteforening BK 346.0 346.0 Hovedskydning
132956 Oliver Brix Knabstrup Skytteforening BK 305.0 305.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 345.0 345.0 Hovedskydning
131053 Lars G. Knudsen Ballerup Skytteforening V2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H1 338.0 338.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 360.0 360.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 358.0 358.0 Hovedskydning
134693 Emil Omeragic Ballerup Skytteforening JUN 297.0 297.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H1 358.0 358.0 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 329.0 329.0 Hovedskydning
134573 Mai Jansen Svinninge Skytteforening V2H1 328.0 328.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 310.0 310.0 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 380.0 380.0 Hovedskydning
126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening V1H2 375.0 375.0 Hovedskydning
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening V1H2 376.0 376.0 Hovedskydning
57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening V1H2 379.0 379.0 Hovedskydning
57634 Jesper Buch Hvidebæk Skytteforening V1H2 368.0 368.0 Hovedskydning

Til toppen