Divisionsskydning sommer 4. runde - pistol (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening V2H1 512.0 512.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H1 506.0 506.0 Hovedskydning
68104 Kaj Withøft Ballerup Skytteforening S2H1 439.0 439.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 499.0 499.0 Hovedskydning
134693 Emil Omeragic Ballerup Skytteforening JUN 424.0 424.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 530.0 530.0 Hovedskydning
131053 Lars G. Knudsen Ballerup Skytteforening V2H1 415.0 415.0 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 519.0 519.0 Hovedskydning
134573 Mai Jansen Svinninge Skytteforening V2H1 472.0 472.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 488.0 488.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 489.0 489.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 485.0 485.0 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 519.0 519.0 Hovedskydning
60744 Morten K. Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 527.0 527.0 Hovedskydning
69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 509.0 509.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 531.0 531.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1H2 524.0 524.0 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H2 523.0 523.0 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 559.0 559.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 535.0 535.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 524.0 524.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 543.0 543.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 501.0 501.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 551.0 551.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 492.0 492.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V1H3 526.0 526.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H2 512.0 512.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 488.0 488.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 510.0 510.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 537.0 537.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 531.0 531.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 489.0 489.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H3 557.0 557.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 515.0 515.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 538.0 538.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 557.0 557.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H1 549.0 549.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 557.0 557.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H1 520.0 520.0 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 537.0 537.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 552.0 552.0 Hovedskydning
57634 Jesper Buch Hvidebæk Skytteforening V1H2 537.0 537.0 Hovedskydning
57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening V1H1 516.0 516.0 Hovedskydning
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening V1H2 535.0 535.0 Hovedskydning
126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening V1H2 531.0 531.0 Hovedskydning
132956 Oliver Brix Knabstrup Skytteforening BK 504.0 504.0 Hovedskydning
134414 Rune Keiniche Hansen Knabstrup Skytteforening BK 438.0 438.0 Hovedskydning
122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening BK 516.0 516.0 Hovedskydning
112310 Pelle Amtoft Heckmann Knabstrup Skytteforening BK 436.0 436.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 482.0 482.0 Mesterskab
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 481.0 481.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H1 513.0 513.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2H1 508.0 508.0 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 549.0 549.0 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening V2H1 503.0 503.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V1H3 533.0 533.0 Hovedskydning

Til toppen