Divisionsskydning sommer 4. runde - pistol (Finpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds U2H1 311.0 311.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2H1 348.0 348.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 341.0 341.0 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 314.0 314.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V2H1 364.0 364.0 Hovedskydning
100933 Klaus Frederiksen Roskilde Skytteforening S2H1 325.0 325.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 365.0 365.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 388.0 388.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 377.0 377.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 377.0 377.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 354.0 354.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 355.0 355.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 378.0 378.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 367.0 367.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 359.0 359.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 341.0 341.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H2 360.0 360.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V1H3 350.0 350.0 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H2 367.0 367.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1H2 359.0 359.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 364.0 364.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 376.0 376.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 365.0 365.0 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening V1H1 363.0 363.0 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 381.0 381.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 369.0 369.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 370.0 370.0 Hovedskydning
111980 Atle Berge Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 379.0 379.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 365.0 365.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 361.0 361.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 372.0 372.0 Hovedskydning
134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 365.0 365.0 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening V2H1 379.0 379.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H1 374.0 374.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening V2H1 352.0 352.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 340.0 340.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H1 385.0 385.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H1 369.0 369.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H1 359.0 359.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 377.0 377.0 Hovedskydning
122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening BK 355.0 355.0 Hovedskydning
134414 Rune Keiniche Hansen Knabstrup Skytteforening BK 336.0 336.0 Hovedskydning
112310 Pelle Amtoft Heckmann Knabstrup Skytteforening BK 315.0 315.0 Hovedskydning
132956 Oliver Brix Knabstrup Skytteforening BK 335.0 335.0 Hovedskydning
126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening V1H2 358.0 358.0 Hovedskydning
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening V1H2 364.0 364.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 347.0 347.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 357.0 357.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H1 340.0 340.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 360.0 360.0 Hovedskydning
131053 Lars G. Knudsen Ballerup Skytteforening V2H1 305.0 305.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 333.0 333.0 Hovedskydning
134693 Emil Omeragic Ballerup Skytteforening JUN 317.0 317.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H1 342.0 342.0 Hovedskydning
57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening V1H2 356.0 356.0 Hovedskydning
57634 Jesper Buch Hvidebæk Skytteforening V1H2 364.0 364.0 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 370.0 370.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 377.0 377.0 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 383.0 383.0 Hovedskydning
134573 Mai Jansen Svinninge Skytteforening V2H1 323.0 323.0 Hovedskydning

Til toppen