| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - 15+5 JUN (F)

1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4

Riffel, 200m - 20 skud (F)

1 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
1 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 146 51,5 197,5
Finale: 51,5
1 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
1 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
1 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
1 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 289 51,1 340,1
Finale: 51,1
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 146 51,5 197,5
Finale: 51,5
2 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 144 51,9 195,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 287 51,9 338,9
Finale: 51,9
2 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
2 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
2 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
3 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 132 39,9 171,9
Finale: 39,9
3 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 123 47,7 170,7
Finale: 47,7
3 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 287 51,5 338,5
Finale: 51,5
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 144 51,9 195,9
Finale: 51,9
4 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 266 45,6 311,6
Finale: 45,6
4 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
5 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 268 39,9 307,9
Finale: 39,9
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
6 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148 53,4 201,4
Finale: 53,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
7 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146 51,4 197,4
Finale: 51,4
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
8 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147 49,7 196,7
Finale: 49,7
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
9 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
9 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
9 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
9 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
9 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140 51,4 191,4
Finale: 51,4
10 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
10 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
10 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
10 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 132 45,6 177,6
Finale: 45,6
10 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140 50,2 190,2
Finale: 50,2
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
10 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
11 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
11 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
11 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
11 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
11 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142 47,7 189,7
Finale: 47,7
12 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
12 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
12 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
12 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 132 39,9 171,9
Finale: 39,9
12 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142 47,5 189,5
Finale: 47,5
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
12 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
13 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
13 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
13 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
13 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
13 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143 46,1 189,1
Finale: 46,1
14 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
14 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
14 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
14 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
14 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136 51,9 187,9
Finale: 1,0 | 51,9
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
15 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
15 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
15 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
15 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132 50,1 182,1
Finale: 50,1
16 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
16 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
16 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
16 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128 47,7 175,7
Finale: 47,7
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
17 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
17 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
17 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
17 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120 50,6 170,6
Finale: 50,6
18 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
18 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
18 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7
18 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120 47,7 167,7
Finale: 47,7

Riffel, 200m - Mesterskab US

1 86426 Frederikke Frederiksen Østmøn Sg&i 143/04 144/04 287/08
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 144/04 143/03 287/07
3 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 146/04 141/01 287/05
4 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 132/01 136/03 268/04
5 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening 111/00 116/01 227/00

Riffel, 200m - Mesterskab UÅ

1 109282 Simone Lindhardt Carlsen Tingsted Skytteforening 148/07 144/02 292/09
2 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 145/03 144/02 289/05
3 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 132/01 134/02 266/03

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 140/05

Riffel, 200m - Klasse US

1 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 146/04
2 86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 144/04
3 86426 Frederikke Frederiksen Østmøn Sg&i 143/04
4 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 132/01
5 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening 111/00

Riffel, 200m - Klasse UÅ

1 109282 Simone Lindhardt Carlsen Tingsted Skytteforening 148/07
2 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening 145/03
3 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 135/00
4 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 132/01

Riffel, 200m - Klasse VS3

1 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 132/02
2 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 128/00
3 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 120/03
4 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 120/01

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 147/05
2 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 146/05
3 53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening 142/04
4 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 142/03

Riffel, 200m - Klasse SE2

1 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 143/03

Riffel, 200m - Klasse VÅ1

1 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening 148/03

Riffel, 200m - Klasse VÅ2

1 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 140/00
2 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 136/03

Til toppen