| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 129826 Jacok Nielsen Nr. Nebel Skytteforening 185/02 185/02 370/04

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/16
2 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 198/12
3 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 198/08
4 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 191/03

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 112255 Peernille S. Thomasen Jespersen Alslev Skytteforening 194/06
2 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 194/05
3 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 193/08
4 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 192/05
5 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 187/00
6 101618 William Refsing Jensen Brørup Skyttekreds 167/00

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 130047 Christoffer Hvenegaard Esbjerg Skyttekreds 198/11
2 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 194/07
3 127463 Julius S. Jensen Ølgod Skytteforening 194/06
4 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 194/04
5 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 193/11
6 127411 Lau Jensen Brørup Skyttekreds 192/03
7 121501 Valdermar Schou Petersen Brørup Skyttekreds 191/06
8 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 191/05
9 130599 Christian Hansen Alslev Skytteforening 191/03
10 131133 Kintija Fjodorova Bramming Skytteforening 190/04
11 115939 Benjamin Hougaard Esbjerg Skyttekreds 189/04
12 134319 Noah Tøttrup Nr. Nebel Skytteforening 189/03
13 123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening 188/02
14 129826 Jacok Nielsen Nr. Nebel Skytteforening 185/02
15 130598 Mads Juel Hansen Alslev Skytteforening 182/02
15 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 182/02
17 127412 Jonas Jensen Brørup Skyttekreds 181/03
18 132700 Victor Pedersen Ribe Skyttekreds 181/02
19 127121 Jacob Pedersen Helle Skytteforening 180/01
20 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 179/01
21 126847 Marcus Jørgensen Brørup Skyttekreds 178/02
22 131084 Cecili Morgenstern Ribe Skyttekreds 178/01
23 134196 Fillip Olesen Bramming Skytteforening 177/04
24 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 177/01
25 130284 Jacob De-Jong Helle Skytteforening 176/00
26 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 174/05
27 113269 Jakob S. Jensen Skytteforeningen Vest 172/01
28 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 169/00
29 130798 Caroline Johansen Ribe Skyttekreds 166/01
30 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening 165/01
31 130674 Jonas Ebeling Skytteforeningen Vest 165/00
32 134053 Mathias Due Bang Tistrup Skytteforening 160/00
33 133988 Sebastian Naismith Bramming Skytteforening 140/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 199/09
2 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 198/13
3 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 196/09

Riffel, 50m - Klasse J2

1 122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds 200/10
2 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 195/09
3 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 195/07
4 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 195/05
5 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 194/05
6 133755 Annastasia Juel Rasmussen Helle Skytteforening 192/04
7 113053 Marcus Hartvigsen Bramming Skytteforening 189/05
8 113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening 188/03
9 128115 Lykke Nielsen Ølgod Skytteforening 182/01
10 127184 Kasper Jensen Alslev Skytteforening 176/02

Riffel, 50m - Klasse US2

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 193/06
2 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 190/10
3 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 181/05
4 41525 Morten Nederby Brørup Skyttekreds 177/07

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 200/15
1 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 200/15
3 94500 Maja Bjerregaard Helle Skytteforening 200/11
3 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 200/11
5 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 200/08
6 39806 Katrine Q Bondesen Bramming Skytteforening 199/13
7 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds 192/06

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds 197/00
2 134341 Jonas Aagaard Bramming Skytteforening 194/07
3 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds 191/03
4 102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds 170/01
5 126411 Tobias Einar Svop Ahlquist Ribe Skyttekreds 169/03

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 198/10
2 12022 Henrik noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 192/06
3 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 190/03

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 195/06

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds 187/07
2 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 185/02
3 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 172/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 197/06
2 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 196/09
3 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 196/07
4 38844 Niels Jørgen Jensen Nr. Nebel Skytteforening 194/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 197/07
2 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 196/05
3 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening 195/06
4 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 195/05
5 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 194/07
6 40604 Lis Toft Alslev Skytteforening 191/06
7 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 190/05
8 39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening 188/05
9 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 188/02
10 38897 Freddy Andersen Nr. Nebel Skytteforening 187/03
10 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening 187/03
12 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 187/02
13 39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening 186/03
14 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 186/02
15 125561 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds 185/07
16 106119 Henning Guldbrandt Alslev Skytteforening 185/05
16 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening 185/05
18 39934 Ingrid Hauge Mortensen Helle Skytteforening 185/01
19 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening 184/03
20 39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening 183/03
21 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 181/00
22 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening 177/02
23 40679 Henrik Lambertsen Alslev Skytteforening 175/01
24 38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening 174/02
25 121542 Ivar Viftrup Højgaard Tistrup Skytteforening 171/04
26 38491 Ester Tøstesen Tistrup Skytteforening 164/02
27 41268 Anna Lise Spiel Alslev Skytteforening 153/01
28 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 148/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 200/15
2 40760 Wendy Martin Ribe Skyttekreds 200/09
3 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 199/12
4 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 199/11
5 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening 199/10
6 41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds 198/11
7 39064 Ulla Bagger Mortensen Bramming Skytteforening 198/09
8 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening 198/06
9 91970 Thomas Schack Ribe Skyttekreds 197/07
10 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 197/06
11 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 197/05
12 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 194/07
13 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 194/06
14 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 193/03
15 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 191/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 109668 Lena Thyssen Vestermark Esbjerg Skyttekreds 200/11
2 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 198/12
3 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 198/05
4 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 196/09
5 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 195/06
6 41120 Michael G. Toft Alslev Skytteforening 195/02
7 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 194/03
8 134638 Paw Walther Esbjerg Skyttekreds 191/06
9 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 191/05
10 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 189/03
11 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 188/04
12 130487 David jensen Brørup Skyttekreds 185/05
13 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 181/00
14 106118 Elisabeth Guldbrandt Alslev Skytteforening 180/01
15 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening 179/01
16 131031 Birgitte Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 178/02
17 101246 Lars Lyhne Christensen Nr. Nebel Skytteforening 154/00

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 39432 Dan Nielsen Alslev Skytteforening 164/00

Til toppen