Tingsted Jubilæumsstævne (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening VS2 193.000 193.000 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 184.000 184.000 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 186.000 186.000 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 183.000 183.000 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 176.000 176.000 Mesterskab
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 184.000 184.000 Mesterskab
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 186.000 186.000 Mesterskab
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening UÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening UÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ1 189.000 189.000 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ1 191.000 191.000 Mesterskab
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening VS1 186.000 186.000 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 186.000 186.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 181.000 181.000 Mesterskab
124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 182.000 182.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 182.000 182.000 Mesterskab
53054 Per Andersen Tingsted Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
53054 Per Andersen Tingsted Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
55770 Tove Sønderstgård Næstved Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 189.000 189.000 Mesterskab
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening US2 189.000 189.000 Hovedskydning
111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening US2 193.000 193.000 Mesterskab
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
SE2 191.000 191.000 Mesterskab
124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 193.000 193.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 193.000 193.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 193.000 193.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 194.000 194.000 Mesterskab
128706 Sine H. Jensen Damsholte Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
128706 Sine H. Jensen Damsholte Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening VS3 187.000 187.000 Hovedskydning
101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening VS3 177.000 177.000 Mesterskab
55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening VÅ2 180.000 180.000 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening VÅ2 181.000 181.000 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US1 189.000 189.000 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US1 189.000 189.000 Mesterskab
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ1 193.000 193.000 Mesterskab
130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening BK3 176.000 176.000 Mesterskab
53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening VS2 175.000 175.000 Hovedskydning
53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening VS2 184.000 184.000 Mesterskab
90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 183.000 183.000 Mesterskab
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US1 194.000 194.000 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US1 196.000 196.000 Mesterskab
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS2 183.000 183.000 Mesterskab
119509 Mads Holten Mossin Nykøbing F. Skytteforening UÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
119509 Mads Holten Mossin Nykøbing F. Skytteforening UÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
104814 Kasper Pedersen Faxe Skytteforening US2 185.000 185.000 Hovedskydning
104814 Kasper Pedersen Faxe Skytteforening US2 189.000 189.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 193.000 193.000 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
121948 Silas E. Lund Nykøbing F. Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
121948 Silas E. Lund Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening US2 192.000 192.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening US2 192.000 192.000 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
112758 Rudy T. Herikstad Nykøbing F. Skytteforening UÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
112758 Rudy T. Herikstad Nykøbing F. Skytteforening UÅ2 197.000 197.000 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Mesterskab
111037 Palina Rasmussen Ravnsborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
111037 Palina Rasmussen Ravnsborg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
128604 Find Petersen Nyborg Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
132797 Lars Vestergaard Gråsten Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
132797 Lars Vestergaard Gråsten Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab

Til toppen