Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 50m - Mesterskab BK1
1
101491
Gustav Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
198/07
199/10
397/17
2
129071
Marc Ryberg
Viborg Skytteforening
199/13
194/05
393/18
3
120749
Lucas Q. Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/06
198/11
391/17
4
123230
Keven Axel Sørensen
Viborg Skytteforening
199/11
191/02
390/13
5
126481
Lau Valsgaard Sørensen
Viborg Skytteforening
193/05
196/08
389/13
6
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/09
193/04
386/13
7
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
191/08
194/06
385/14
Riffel, 50m - Mesterskab BK2
1
117858
Christian Abildgaard
Viborg Skytteforening
198/08
199/13
397/21
2
119480
Magnus Buk Henriksen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/05
196/08
391/13
3
120929
Tobias Godske Højgaard
Viborg Skytteforening
194/04
195/09
389/13
4
127135
Ina Cecilie Frederiksen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/02
192/06
387/08
5
117658
Victoria Knudsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
191/05
195/06
386/11
6
125842
Nikolaj Skriver
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
192/06
194/04
386/10
7
127276
Jesper John Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/03
190/03
385/06
Riffel, 50m - Mesterskab BK3
1
130751
Lau Alsbjerg
Hem Skytteforening
190/06
197/07
387/13
2
130416
Mie Møller
Skals Skytteforening
193/07
190/03
383/10
3
124643
Mikkel Lausen
Skals Skytteforening
194/04
189/06
383/10
4
123656
Valdemar Langkilde
Viborg Skytteforening
191/04
191/03
382/07
5
131017
Malou Brorson
Viborg Skytteforening
190/05
187/02
377/07
6
130257
Anton Abildgaard
Viborg Skytteforening
186/02
188/00
374/02
7
130748
Gustav Gregers Krogh
Hem Skytteforening
185/02
188/02
373/04
8
132410
Mathias Lægsgaard Søndergaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/03
181/01
368/04
9
130754
Jeppe Thor Laursen
Hem Skytteforening
179/02
184/04
363/06
10
134392
Nicolai Vang Høgh Olesen
Hem Skytteforening
175/01
170/01
345/02
11
129389
Nicklas Drejer
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
165/00
168/01
333/00
12
131228
Viggo Anton Laursen
Hem Skytteforening
152/00
170/04
322/00
13
134391
Axel Dahl Vad
Hem Skytteforening
120/00
148/00
268/00
Riffel, 50m - Mesterskab J1
1
101490
Christoffer Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
200/15
200/18
400/33
2
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
198/05
199/15
397/20
3
117015
Kasper Kristiansen
Viborg Skytteforening
198/05
193/10
391/15
Riffel, 50m - Mesterskab J2
1
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
197/11
198/08
395/19
2
129677
Julie Egerton Bisgaard
Viborg Skytteforening
192/02
193/05
385/07
3
113666
Thomas Broe Højriis Christensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/05
191/04
378/09
4
117386
Max Dahl
Hem Skytteforening
180/02
181/02
361/04
Riffel, 50m - Mesterskab US1
1
116728
Caroline Marie Jacobi
Viborg Skytteforening
199/12
199/08
398/20
2
28245
Louise Madsen
Boddum-Ydby Skytteforening
199/09
199/08
398/17
3
118349
Laura Riemann Dahl
Boddum-Ydby Skytteforening
194/05
193/04
387/09
4
104886
Emil Lindholt Nielsen
Aalborg Skyttekreds
198/05
189/03
387/08
Riffel, 50m - Mesterskab US2
1
82711
Louise K. R. Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
186/03
189/06
375/09
2
119041
Jakob Krogsgaard Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
185/06
183/02
368/08
3
79881
Jesper K. R. Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
178/02
172/03
350/05
Riffel, 50m - Mesterskab UÅ1
1
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
197/07
197/13
394/20
2
96549
Anders Søballe Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
194/10
191/05
385/15
Riffel, 50m - Mesterskab UÅ2
1
127751
Patrick Jepsen
Skals Skytteforening
196/09
194/04
390/13
Riffel, 50m - Mesterskab VS1
1
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
198/12
197/09
395/21
2
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
197/07
194/04
391/11
3
19126
Tage Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
187/06
192/07
379/13
Riffel, 50m - Mesterskab VS2
1
96841
Tim Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
186/03
185/05
371/08
2
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
183/02
187/06
370/08
3
19315
Peter Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
183/01
187/02
370/03
4
27351
Mads Priess Christoffersen
Hem Skytteforening
185/06
185/06
370/12
Riffel, 50m - Mesterskab VS3
1
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
183/05
185/02
368/07
2
123793
Michael Kofoed Schou
Gjellerup Sdr. S G & I
178/03
177/08
355/11
3
27947
Jørn Jensen
Hem Skytteforening
176/03
175/02
351/05
Riffel, 50m - Mesterskab SE1
1
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
200/10
199/08
399/18
2
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
200/10
197/08
397/18
3
19511
Thomas Skræp Sørensen
Kjellerup Skytteforening
198/06
195/04
393/10
4
19750
Elsebeth Kjeldsen
Viborg Skytteforening
195/08
196/10
391/18
5
19714
Inger Sørensen
Kjellerup Skytteforening
193/05
191/07
384/12
6
81756
Allan H. Laursen
Viborg Skytteforening
188/04
191/06
379/10
7
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
185/03
190/04
375/07
Riffel, 50m - Mesterskab SE2
1
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
183/00
192/06
375/00
2
29776
Vagn Andersen
Haderup Skytteforening
184/04
189/06
373/10
3
129783
Erik Dalgas Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
184/04
188/04
372/08
4
22262
Preben Jensen
Silkeborg Skyttekreds
184/04
184/01
368/05
5
17184
Flemming B. Frederiksen
Postens Skyttelaug, Ålborg
179/01
180/02
359/03
Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1
1
116825
Søren Kaster
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
192/06
197/11
389/17
2
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
194/06
193/06
387/12
3
19466
Finn Karlsson
Skals Skytteforening
186/03
187/05
373/08
Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2
1
19779
Bjarne Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
197/09
196/06
393/15
2
96548
Rasmus Vej
Ry-Emborg Skytteforening
196/08
194/05
390/13
3
122956
Finn Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/05
191/03
384/08
4
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
186/02
190/02
376/04
5
31129
Jørn Termansen
Karup Skytteforening
183/00
191/03
374/00
6
112653
Dorde Lis Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
168/00
192/02
360/00
Riffel, 50m - Mesterskab FRI
1
196/08
195/08
391/16
2
124666
Poul Erik Christensen
188/04
190/03
378/07
3
122379
Jørgen Kofoed
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
177/01
182/02
359/03
Riffel, 50m - Klasse BK1
1
129071
Marc Ryberg
Viborg Skytteforening
199/13
2
123230
Keven Axel Sørensen
Viborg Skytteforening
199/11
3
101491
Gustav Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
198/07
4
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/09
5
120749
Lucas Q. Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/06
6
126481
Lau Valsgaard Sørensen
Viborg Skytteforening
193/05
7
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
191/08
Riffel, 50m - Klasse BK2
1
117858
Christian Abildgaard
Viborg Skytteforening
198/08
2
119480
Magnus Buk Henriksen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/05
3
127276
Jesper John Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/03
4
127135
Ina Cecilie Frederiksen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/02
5
120929
Tobias Godske Højgaard
Viborg Skytteforening
194/04
6
125842
Nikolaj Skriver
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
192/06
7
117658
Victoria Knudsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
191/05
Riffel, 50m - Klasse BK3
1
127790
Vibeke Bækgaard
Haderup Skytteforening
196/08
2
124643
Mikkel Lausen
Skals Skytteforening
194/04
3
130416
Mie Møller
Skals Skytteforening
193/07
4
123656
Valdemar Langkilde
Viborg Skytteforening
191/04
5
130751
Lau Alsbjerg
Hem Skytteforening
190/06
6
131017
Malou Brorson
Viborg Skytteforening
190/05
7
132410
Mathias Lægsgaard Søndergaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/03
8
130257
Anton Abildgaard
Viborg Skytteforening
186/02
9
130748
Gustav Gregers Krogh
Hem Skytteforening
185/02
10
130754
Jeppe Thor Laursen
Hem Skytteforening
179/02
11
134392
Nicolai Vang Høgh Olesen
Hem Skytteforening
175/01
12
129389
Nicklas Drejer
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
165/00
13
131228
Viggo Anton Laursen
Hem Skytteforening
152/00
14
134391
Axel Dahl Vad
Hem Skytteforening
120/00
Riffel, 50m - Klasse J1
1
101490
Christoffer Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
200/15
2
117015
Kasper Kristiansen
Viborg Skytteforening
198/05
2
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
198/05
Riffel, 50m - Klasse J2
1
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
197/11
2
129677
Julie Egerton Bisgaard
Viborg Skytteforening
192/02
3
113666
Thomas Broe Højriis Christensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/05
4
117386
Max Dahl
Hem Skytteforening
180/02
Riffel, 50m - Klasse US1
1
116728
Caroline Marie Jacobi
Viborg Skytteforening
199/12
2
28245
Louise Madsen
Boddum-Ydby Skytteforening
199/09
3
104886
Emil Lindholt Nielsen
Aalborg Skyttekreds
198/05
4
118349
Laura Riemann Dahl
Boddum-Ydby Skytteforening
194/05
Riffel, 50m - Klasse US2
1
82711
Louise K. R. Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
186/03
2
119041
Jakob Krogsgaard Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
185/06
3
79881
Jesper K. R. Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
178/02
Riffel, 50m - Klasse UÅ1
1
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
197/07
2
96549
Anders Søballe Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
194/10
Riffel, 50m - Klasse UÅ2
1
127751
Patrick Jepsen
Skals Skytteforening
196/09
Riffel, 50m - Klasse VS1
1
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
198/12
2
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
197/07
3
19126
Tage Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
187/06
Riffel, 50m - Klasse VS2
1
96841
Tim Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
186/03
2
27351
Mads Priess Christoffersen
Hem Skytteforening
185/06
3
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
183/02
4
19315
Peter Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
183/01
Riffel, 50m - Klasse VS3
1
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
183/05
2
123793
Michael Kofoed Schou
Gjellerup Sdr. S G & I
178/03
3
27947
Jørn Jensen
Hem Skytteforening
176/03
Riffel, 50m - Klasse SE1
1
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
200/10
1
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
200/10
3
19511
Thomas Skræp Sørensen
Kjellerup Skytteforening
198/06
4
19750
Elsebeth Kjeldsen
Viborg Skytteforening
195/08
5
19714
Inger Sørensen
Kjellerup Skytteforening
193/05
6
81756
Allan H. Laursen
Viborg Skytteforening
188/04
7
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
185/03
Riffel, 50m - Klasse SE2
1
129783
Erik Dalgas Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
184/04
1
29776
Vagn Andersen
Haderup Skytteforening
184/04
1
22262
Preben Jensen
Silkeborg Skyttekreds
184/04
4
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
183/00
5
17184
Flemming B. Frederiksen
Postens Skyttelaug, Ålborg
179/01
Riffel, 50m - Klasse VÅ1
1
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
194/06
2
116825
Søren Kaster
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
192/06
3
19466
Finn Karlsson
Skals Skytteforening
186/03
Riffel, 50m - Klasse VÅ2
1
19779
Bjarne Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
197/09
2
96548
Rasmus Vej
Ry-Emborg Skytteforening
196/08
3
122956
Finn Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/05
4
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
186/02
5
31129
Jørn Termansen
Karup Skytteforening
183/00
6
112653
Dorde Lis Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
168/00
Riffel, 50m - Klasse FRI
1
196/08
2
124666
Poul Erik Christensen
188/04
3
122379
Jørgen Kofoed
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
177/01
Til toppen