| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 131202 Noa Munk-Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 173/01 178/03 351/04

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 195/07 147/07 342/14

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 120745 Henning Larsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 172/01 159/00 331/01

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/14
1 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
3 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
4 121600 Victor Sindberg Ammitsbøl Sg&i 198/11
5 128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 198/10
6 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 195/10
7 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/09

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 199/12
2 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 196/06
3 127137 Mikkel Madsen Glud Skytteforening 196/05
4 128375 Frederik Sommer Kolding-Bramdrup Skytteforening 195/05
5 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 195/04
6 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/03
7 127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening 193/07
8 110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening 193/04
9 123304 Kasper-Emil Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 192/08
10 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/03
11 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 190/09
12 128377 Lukas Lyngbye Kolding-Bramdrup Skytteforening 190/04
13 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 190/03
14 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 190/01
15 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 189/03
15 128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 189/03
17 125278 Noah Kristensen Lassen Kolding-Bramdrup Skytteforening 187/03
18 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 181/03
19 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 173/04

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
2 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/12
3 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07
3 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07
5 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 195/07
6 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 194/05
6 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05
8 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 193/06
9 131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening 193/05
10 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening 192/07
11 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 192/06
12 134524 Maya Bahr Kolding-Bramdrup Skytteforening 191/07
13 130736 Silas Lund Jelling fS 188/06
14 134518 Rose Staub Kolding-Bramdrup Skytteforening 186/03
15 134521 Frederik Bauer Kolding-Bramdrup Skytteforening 185/04
16 134364 Simon Skovgård Honum & Omegns Skytteforening 185/02
17 129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening 184/05
18 134390 Signe Jahn Klinge Honum & Omegns Skytteforening 184/04
19 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening 182/04
20 131203 Kristian Hansen Løsning-Hedensted Skytteforening 182/03
21 134516 Lukas Gerthsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 182/02
22 134520 Anna Olsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 182/01
23 134550 Caroline Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening 181/02
24 134517 Victoria Carlsen Paulsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 178/02
25 134519 Svend Staub Kolding-Bramdrup Skytteforening 178/01
26 134549 Rasmus Møller Kolding-Bramdrup Skytteforening 177/02
27 119174 Johannes Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 175/03
28 131202 Noa Munk-Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 173/01
29 129628 Niklas Pold Sejr Honum & Omegns Skytteforening 173/00
29 121939 Thor Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 173/00
31 134522 Emil Jørgensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 167/01
32 134523 Benjamin Krogh Bunk Kolding-Bramdrup Skytteforening 165/04
33 131146 Christian Toftegaard Matthiesen Ousted Tåning Skytteforening 164/00
34 134526 Sander Jørgensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 162/00
35 136313 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 154/00
36 134552 Malte Hansen Kolding-Bramdrup Skytteforening 153/01
37 134551 Mathilde Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening 109/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/15
2 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/11
3 113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening 195/12

Riffel, 50m - Klasse J2

1 123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10
2 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening 197/05
3 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 196/05
4 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/07
5 120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening 195/03
6 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/04
7 126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening 193/09
8 123858 Ester Sindberg Ammitsbøl Sg&i 193/06
9 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 192/04
10 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 191/04
11 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 189/07
12 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 189/04
13 127273 Oliver Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 189/02
14 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 188/05
15 123673 Kasper Poulsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 188/03
16 134466 Juliane Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 186/05
17 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 185/01
18 131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening 182/04
19 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 179/00

Riffel, 50m - Klasse US1

1 30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
2 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/07

Riffel, 50m - Klasse US2

1 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/12
2 112419 Carsten Højen Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/04
3 113174 Liva H. Højen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/06
4 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/05
5 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 185/07

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15
2 108644 Jeppe Frost Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
3 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 200/09
4 103936 Tobias Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 199/13
5 83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i 199/05
6 86901 Frederik Kay Jelling fS 197/08

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 108117 Martin Ingwersen Jelling fS 199/13
2 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 195/09
3 95179 Tomas Møller Jelling fS 194/04
4 91839 Jack Abrahamsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 167/00

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/10
2 34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening 194/09
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 192/05
4 35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening 189/06

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 193/07
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 191/04

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 190/04
2 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 188/03
3 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 185/02
4 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening 181/02

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 199/13
2 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11
2 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening 199/11
4 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
5 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 199/07
6 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
7 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07
8 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/04
9 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 197/10
10 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08
11 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 197/07
12 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/09
13 34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening 196/08
13 34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i 196/08
15 20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07
16 33790 Ove Laursen Jelling fS 195/10
17 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS 195/09
18 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 195/07
19 33816 Knud Andersen Jelling fS 195/06
20 33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening 194/08
21 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening 194/04
21 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 194/04
23 Vejle Skytteforening 193/07
24 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 192/05
25 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 192/04
26 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/03
27 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/05
28 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 188/02

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i 194/05
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/07
3 34579 Jørgen Kjær Honum & Omegns Skytteforening 193/05
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/06
5 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 192/03
6 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 190/05
7 83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening 189/06
8 19834 Hans Larsen Glud Skytteforening 189/03
9 34671 Bent Jessen Tørring Idrætsforening 188/05
10 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening 188/04
11 33743 Knud Bonde Jelling fS 187/05
12 21158 Jens Jørgen Jensen Glud Skytteforening 187/03
13 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening 186/04
14 21062 Leif Høy Glud Skytteforening 186/02
15 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 185/04
16 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 185/03
17 34545 Peter Ryholl Vejle Skytteforening 177/01
18 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening 174/04
19 97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening 174/02
20 101337 Arne Olsen Ullerup Skytteforening 169/00
21 120745 Henning Larsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 159/00

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 134527 Anette Gaarde Kolding-Bramdrup Skytteforening 200/15
2 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
3 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/13
4 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/10
5 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/14
5 44596 Kim Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 199/14
7 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/12
7 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
9 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
10 44603 Kasper Clausen Kolding-Bramdrup Skytteforening 198/10
10 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
12 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 198/08
13 97524 Anders Byager Jelling fS 198/03
14 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening 197/10
14 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10
16 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 197/09
17 21700 Henrik Jensen Ousted Tåning Skytteforening 197/07
18 75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/09
19 21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 194/07
20 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 185/03

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11
2 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 195/08
3 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 195/07
4 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 195/03
5 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 194/06
6 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 194/05
6 130128 Esther Meldgård Ousted Tåning Skytteforening 194/05
8 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/06
9 106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/05
10 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/03
11 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening 190/04
12 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 187/05
13 130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening 187/04
14 134491 Jakob Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 182/03
15 130689 Claus Toftegaard Matthiesen Ousted Tåning Skytteforening 176/02
16 133657 Bo Haulrich Jørgensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 174/02
17 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 170/03
18 131332 Tina Blaabjerg Nr. Snede & Omegns Skytteforening 159/01

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 195/06
2 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 186/01
3 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 181/04

Til toppen