2. omgang Pulje riffel og 1. omgang Pulje pistol (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
131332 Tina Blaabjerg Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 159.0 159.0 Hovedskydning
123673 Kasper Poulsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
120745 Henning Larsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening SE2 159.0 159.0 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening UÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
91839 Jack Abrahamsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening UÅ2 167.0 167.0 Hovedskydning
134491 Jakob Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 182.0 182.0 Hovedskydning
133657 Bo Haulrich Jørgensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 174.0 174.0 Hovedskydning
19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 173.0 173.0 Hovedskydning
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
34545 Peter Ryholl Vejle Skytteforening SE2 177.0 177.0 Hovedskydning
127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
134466 Juliane Brill Billund-Vorbasse Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening J2 179.0 179.0 Hovedskydning
107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening UÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
127273 Oliver Brill Billund-Vorbasse Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening VÅ1 185.0 185.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 186.0 186.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
86901 Frederik Kay Jelling fS UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
108117 Martin Ingwersen Jelling fS UÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J2 196.0 196.0 Hovedskydning
95179 Tomas Møller Jelling fS UÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
130736 Silas Lund Jelling fS BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
136313 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 154.0 154.0 Hovedskydning
129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
134524 Maya Bahr Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
121939 Thor Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
134550 Caroline Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
134551 Mathilde Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 109.0 109.0 Hovedskydning
134518 Rose Staub Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
134516 Lukas Gerthsen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
134519 Svend Staub Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
128375 Frederik Sommer Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
134552 Malte Hansen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 153.0 153.0 Hovedskydning
134526 Sander Jørgensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 162.0 162.0 Hovedskydning
134521 Frederik Bauer Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
134549 Rasmus Møller Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening J2 182.0 182.0 Hovedskydning
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
131202 Noa Munk-Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
131202 Noa Munk-Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 178.0 178.0 Mesterskab
134523 Benjamin Krogh Bunk Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
134522 Emil Jørgensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 167.0 167.0 Hovedskydning
134520 Anna Olsen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
123304 Kasper-Emil Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
128377 Lukas Lyngbye Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
125278 Noah Kristensen Lassen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
134517 Victoria Carlsen Paulsen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i J2 188.0 188.0 Hovedskydning
99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i J2 191.0 191.0 Hovedskydning
123858 Ester Sindberg Ammitsbøl Sg&i J2 193.0 193.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i J1 200.0 200.0 Hovedskydning
134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
121600 Victor Sindberg Ammitsbøl Sg&i BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 188.0 188.0 Hovedskydning
131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening VÅ2 170.0 170.0 Hovedskydning
131203 Kristian Hansen Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
134527 Anette Gaarde Kolding-Bramdrup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
44596 Kim Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 189.0 189.0 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
34671 Bent Jessen Tørring Idrætsforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
34644 John Jensen Tørring Idrætsforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
44603 Kasper Clausen Kolding-Bramdrup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 195.0 195.0 Hovedskydning
112419 Carsten Højen Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 195.0 195.0 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 190.0 190.0 Hovedskydning
113174 Liva H. Højen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 190.0 190.0 Hovedskydning
21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
108644 Jeppe Frost Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening VS1 189.0 189.0 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening VS3 190.0 190.0 Hovedskydning
33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening SE2 174.0 174.0 Hovedskydning
101337 Arne Olsen Ullerup Skytteforening SE2 169.0 169.0 Hovedskydning
97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening SE2 174.0 174.0 Hovedskydning
39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
103936 Tobias Kurth Jensen Ullerup Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
119174 Johannes Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
34579 Jørgen Kjær Honum & Omegns Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening US2 185.0 185.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening VS3 188.0 188.0 Hovedskydning
134390 Signe Jahn Klinge Honum & Omegns Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
129628 Niklas Pold Sejr Honum & Omegns Skytteforening BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
134364 Simon Skovgård Honum & Omegns Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
131146 Christian Toftegaard Matthiesen Ousted Tåning Skytteforening BK3 164.0 164.0 Hovedskydning
128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
130128 Esther Meldgård Ousted Tåning Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
130689 Claus Toftegaard Matthiesen Ousted Tåning Skytteforening VÅ2 176.0 176.0 Hovedskydning
21700 Henrik Jensen Ousted Tåning Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US1 197.0 197.0 Hovedskydning
19834 Hans Larsen Glud Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening FRI 181.0 181.0 Hovedskydning
117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
127137 Mikkel Madsen Glud Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening BK2 181.0 181.0 Hovedskydning
21062 Leif Høy Glud Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
21158 Jens Jørgen Jensen Glud Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning

Til toppen