| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/00 200/00 400/00
2 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 199/00 200/00 399/00
3 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/00 199/00 399/00
4 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/00 199/00 398/00
4 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 199/00 199/00 398/00
6 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 197/00 200/00 397/00
7 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00 199/00 397/00
8 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 198/00 198/00 396/00
9 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 199/00 197/00 396/00
10 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00 199/00 394/00
11 127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00 197/00 394/00
12 128693 Karen Armstrong Vissenbjerg Skytteforening 195/00 198/00 393/00
13 119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening 193/00 197/00 390/00
14 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 185/00 197/00 382/00

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 200/00 199/00 399/00
2 126528 Ida Anusha Bisht Jacobsen Vissenbjerg Skytteforening 197/00 199/00 396/00
3 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00 197/00 395/00
4 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/00 196/00 393/00
5 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00 195/00 393/00
6 131286 Maria West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00 194/00 393/00
7 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Horne Skytteforening 194/00 197/00 391/00
8 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00 197/00 387/00
9 128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening 192/00 195/00 387/00
10 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening 195/00 192/00 387/00
11 121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening 195/00 191/00 386/00
12 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 190/00 194/00 384/00
13 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 191/00 190/00 381/00
14 119548 Jonas Nielsen Ryslinge Skytteforening 188/00 191/00 379/00
15 127954 Angelina Sørensen Tommerup Skytteforening 176/00 183/00 359/00

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 132013 Victoria Hindse Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00 197/00 394/00
2 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 197/00 196/00 393/00
3 133202 Lasse Legind Nyborg Skytteforening 194/00 198/00 392/00
4 129381 Jonas Juodelis Tommerup Skytteforening 195/00 194/00 389/00
5 133088 Dicte Kjærsgaard Koldsø Nyborg Skytteforening 194/00 194/00 388/00
6 128606 Daniel Vels Hansen Nyborg Skytteforening 192/00 192/00 384/00
7 129279 Tobias Klimek Højby Skytteforening 188/00 193/00 381/00
8 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 187/00 190/00 377/00
9 131445 Emil Mejdal Nielsen Lunde Sg&I 184/00 190/00 374/00
10 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 186/00 187/00 373/00
11 116898 Mikkel Fribo Ryslinge Skytteforening 189/00 184/00 373/00
12 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I 181/00 189/00 370/00
13 130732 Oliver Fisher Ryslinge Skytteforening 184/00 186/00 370/00
14 130733 Ludvig Høj Ryslinge Skytteforening 188/00 182/00 370/00
15 129983 Simon Shawn Nystrup Jensen Kullerup/Refsvindinge If. 188/00 181/00 369/00
16 130457 Laurits Rindal Vissenbjerg Skytteforening 187/00 181/00 368/00
17 133200 Kristoffer Frederiksen Nyborg Skytteforening 177/00 190/00 367/00
18 129930 Jacob John Krabek Sørensen Kullerup/Refsvindinge If. 188/00 178/00 366/00
19 126924 Lasse Poffler Nyborg Skytteforening 186/00 179/00 365/00
20 133244 Tobias Vorret Nyborg Skytteforening 185/00 178/00 363/00
21 133153 Freja Rask Thomasen Nyborg Skytteforening 183/00 179/00 362/00
22 130971 Simon Kronbæk Nancke Herrested Skytteforening 186/00 176/00 362/00
23 134636 Philip Park Nielsen Nyborg Skytteforening 174/00 183/00 357/00
24 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 178/00 176/00 354/00
25 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I 180/00 174/00 354/00
26 131335 Sofie Bull Tommerup Skytteforening 166/00 177/00 343/00
27 134643 Magnus Salomonsen Lunde Sg&I 174/00 168/00 342/00
28 126243 Simon Nielsen Assens Skytteforening 163/00 173/00 336/00
29 130194 Frederik Hindse Søgård Vissenbjerg Skytteforening 182/00 148/00 330/00
30 134709 Alexander Domino Tommerup Skytteforening 162/00 161/00 323/00
31 129982 Oliver Lykke Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If. 154/00 155/00 309/00
32 134710 Tinus Heiberg Tommerup Skytteforening 158/00 137/00 295/00

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
2 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 200/00 199/00 399/00
2 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 200/00 199/00 399/00
4 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/00 198/00 397/00
5 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 198/00 198/00 396/00
6 109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening 198/00 197/00 395/00

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 199/00 200/00 399/00
2 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 198/00 199/00 397/00
3 113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00 198/00 395/00
4 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 199/00 195/00 394/00
5 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00 196/00 391/00
6 129844 Sara Borg Finnedal Middelfart Skytteforening 192/00 198/00 390/00
7 96978 Simon B Jensen Middelfart Skytteforening 193/00 196/00 389/00
8 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds 190/00 196/00 386/00
9 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00 193/00 383/00
10 117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening 187/00 194/00 381/00
11 95864 Max Autzen Middelfart Skytteforening 187/00 187/00 374/00
12 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening 176/00 193/00 369/00
13 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 183/00 185/00 368/00
14 126930 Jeppe Søgaard Tved Skyttekreds 182/00 182/00 364/00
15 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 189/00 165/00 354/00

Riffel, 50m - Mesterskab US1

1 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/00 195/00 394/00
2 46934 Rasmus M Hansen Særslev Skytteforening 195/00 198/00 393/00
3 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 196/00 196/00 392/00
4 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 197/00 194/00 391/00

Riffel, 50m - Mesterskab US2

1 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 197/00 193/00 390/00
2 46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening 192/00 191/00 383/00
3 90487 Søren Thor Munkholm Sødinge Skytteforening 184/00 192/00 376/00
4 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 188/00 185/00 373/00

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ1

1 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 199/00 200/00 399/00
2 47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening 197/00 199/00 396/00

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ2

1 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I 196/00 198/00 394/00
2 99497 Ivan Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 194/00 197/00 391/00
3 115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening 195/00 195/00 390/00
4 46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening 192/00 194/00 386/00
5 133346 Martin Fahlen Jørgensen Højby Skytteforening 184/00 188/00 372/00

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 198/00 199/00 397/00
2 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 198/00 198/00 396/00
3 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 197/00 196/00 393/00
4 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00 197/00 391/00
5 50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening 191/00 193/00 384/00
6 52619 Henning Larsen Særslev Skytteforening 192/00 192/00 384/00
7 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 188/00 191/00 379/00
8 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 194/00 184/00 378/00

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening 192/00 191/00 383/00
2 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 190/00 192/00 382/00
3 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening 192/00 190/00 382/00
4 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 192/00 188/00 380/00
5 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 191/00 186/00 377/00

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 185/00 193/00 378/00
2 107204 Sebastian Faber Vissenbjerg Skytteforening 193/00 183/00 376/00
3 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 186/00 186/00 372/00
4 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 179/00 189/00 368/00
5 46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening 180/00 178/00 358/00
6 48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening 172/00 179/00 351/00
7 48270 Charles Banke Hansen Faaborg Skytteforening 170/00 179/00 349/00
8 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 170/00 171/00 341/00
9 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 172/00 165/00 337/00
10 133716 Michael Nielsen Tommerup Skytteforening 125/00 158/00 283/00

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00 198/00 393/00
2 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 196/00 197/00 393/00
3 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 197/00 195/00 392/00
3 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 197/00 195/00 392/00
5 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00 196/00 391/00
6 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 196/00 195/00 391/00
6 49614 John Guld Særslev Skytteforening 196/00 195/00 391/00
8 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00 194/00 390/00
9 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 194/00 195/00 389/00
10 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00 196/00 388/00
11 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00 193/00 388/00
12 49569 Marie Frederiksen Særslev Skytteforening 194/00 193/00 387/00
13 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 193/00 193/00 386/00
14 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 191/00 194/00 385/00
15 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 191/00 193/00 384/00
16 50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds 192/00 190/00 382/00
17 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 191/00 189/00 380/00
18 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening 193/00 187/00 380/00
19 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 187/00 191/00 378/00

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 196/00 192/00 388/00
2 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 193/00 193/00 386/00
3 47303 Gerda Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 187/00 197/00 384/00
4 50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening 193/00 190/00 383/00
5 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds 190/00 191/00 381/00
6 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 191/00 188/00 379/00
7 111418 Preben Hansen Vissenbjerg Skytteforening 194/00 185/00 379/00
8 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I 191/00 187/00 378/00
9 45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening 187/00 190/00 377/00
10 49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening 190/00 186/00 376/00
11 45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening 187/00 187/00 374/00
12 48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening 183/00 190/00 373/00
13 49393 Børge Madsen Vissenbjerg Skytteforening 187/00 186/00 373/00
13 48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening 187/00 186/00 373/00
15 94888 Arne Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening 186/00 186/00 372/00
16 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 187/00 184/00 371/00
17 48094 Lars Østergaard Faaborg Skytteforening 183/00 187/00 370/00
18 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 186/00 184/00 370/00
19 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 181/00 188/00 369/00
20 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening 182/00 187/00 369/00
21 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 178/00 188/00 366/00
22 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening 181/00 184/00 365/00
23 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 183/00 182/00 365/00
24 50333 Svend E. Christensen Nr. Esterbølle Skytteforening 181/00 183/00 364/00
25 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds 182/00 179/00 361/00
26 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening 186/00 174/00 360/00
27 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I 176/00 180/00 356/00
28 49414 Anders Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening 176/00 179/00 355/00
29 47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening 172/00 180/00 352/00
30 46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I 176/00 176/00 352/00
31 46334 Knud Christensen Lunde Sg&I 169/00 166/00 335/00
32 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 168/00 162/00 330/00

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/00 200/00 400/00
1 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening 200/00 200/00 400/00
3 100070 Michael Pedersen Tved Skyttekreds 198/00 200/00 398/00
4 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 197/00 200/00 397/00
5 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening 198/00 199/00 397/00
6 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 199/00 198/00 397/00
7 48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening 197/00 199/00 396/00
8 105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening 198/00 198/00 396/00
8 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 198/00 198/00 396/00
8 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 198/00 198/00 396/00
11 52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening 197/00 196/00 393/00
12 96533 Carsten Madsen Assens Skytteforening 195/00 197/00 392/00
13 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 196/00 196/00 392/00
14 118544 Klaus Soelmark Sødinge Skytteforening 194/00 197/00 391/00
15 106548 Jørgen Nielsen Assens Skytteforening 196/00 194/00 390/00
15 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 196/00 194/00 390/00
17 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 194/00 194/00 388/00
18 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 192/00 195/00 387/00
19 47682 Bent Hansen Sdr. Broby Skytteforening 191/00 194/00 385/00
20 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 191/00 193/00 384/00
21 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening 195/00 189/00 384/00
22 105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening 187/00 185/00 372/00

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 197/00 197/00 394/00
2 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening 194/00 198/00 392/00
3 110492 Peter H. Christensen Særslev Skytteforening 196/00 196/00 392/00
4 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 195/00 195/00 390/00
5 46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening 193/00 194/00 387/00
6 51836 Annette Pedersen Højby Skytteforening 190/00 196/00 386/00
7 52458 Carsten Hansen Sødinge Skytteforening 192/00 194/00 386/00
8 126496 Jesper Borgquist Kullerup/Refsvindinge If. 190/00 192/00 382/00
9 47822 Peter Hansen Assens Skytteforening 190/00 191/00 381/00
10 127810 Steen Juul Højby Skytteforening 191/00 190/00 381/00
11 46987 Malene Salomonsen Lunde Sg&I 189/00 191/00 380/00
12 115307 Lars Christiansen Højby Skytteforening 187/00 192/00 379/00
13 51545 Steen Andersen Højby Skytteforening 188/00 191/00 379/00
14 80708 Gert Andersen Ryslinge Skytteforening 188/00 190/00 378/00
15 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 191/00 187/00 378/00
16 47901 Anne M. Hansen Assens Skytteforening 186/00 187/00 373/00
17 105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If. 193/00 179/00 372/00
18 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 184/00 179/00 363/00
19 104337 Pia Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 176/00 178/00 354/00

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I 188/00 187/00 375/00
2 124710 Dorte Pedersen Lunde Sg&I 180/00 182/00 362/00

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/00
1 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/00
3 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 199/00
3 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/00
3 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 199/00
3 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 199/00
7 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 198/00
7 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening 198/00
7 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
10 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 197/00
10 125578 Nikolai Dideriksen Faaborg Skytteforening 197/00
10 125145 Kasper Dideriksen Horne Skytteforening 197/00
10 127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
14 128693 Karen Armstrong Vissenbjerg Skytteforening 195/00
14 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
16 119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening 193/00
17 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 185/00

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 200/00
2 131286 Maria West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
3 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
3 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
5 126528 Ida Anusha Bisht Jacobsen Vissenbjerg Skytteforening 197/00
5 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/00
5 125577 Anders Dideriksen Horne Skytteforening 197/00
8 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening 196/00
9 121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening 195/00
9 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening 195/00
9 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 195/00
12 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Horne Skytteforening 194/00
13 128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening 192/00
14 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 191/00
15 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00
15 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 190/00
17 119548 Jonas Nielsen Ryslinge Skytteforening 188/00
18 127954 Angelina Sørensen Tommerup Skytteforening 176/00

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 197/00
1 132203 Maria Goltermann Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
1 132013 Victoria Hindse Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
4 129381 Jonas Juodelis Tommerup Skytteforening 195/00
5 133088 Dicte Kjærsgaard Koldsø Nyborg Skytteforening 194/00
5 133202 Lasse Legind Nyborg Skytteforening 194/00
5 116812 Malou Elisabeth Bjælkerup Larsen Lunde Sg&I 194/00
8 131883 Hjalte Skov Horne Skytteforening 193/00
8 132345 Gerda Ladekjær Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
10 128606 Daniel Vels Hansen Nyborg Skytteforening 192/00
11 130353 Pernille Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening 190/00
12 130356 Thais Østergaard Nielsen Herrested Skytteforening 189/00
12 116898 Mikkel Fribo Ryslinge Skytteforening 189/00
14 129930 Jacob John Krabek Sørensen Kullerup/Refsvindinge If. 188/00
14 129983 Simon Shawn Nystrup Jensen Kullerup/Refsvindinge If. 188/00
14 130733 Ludvig Høj Ryslinge Skytteforening 188/00
14 129279 Tobias Klimek Højby Skytteforening 188/00
14 127805 Malte Hellum Petersen Højby Skytteforening 188/00
19 130457 Laurits Rindal Vissenbjerg Skytteforening 187/00
19 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 187/00
19 127807 Mads Juul Marcker Højby Skytteforening 187/00
22 126924 Lasse Poffler Nyborg Skytteforening 186/00
22 130971 Simon Kronbæk Nancke Herrested Skytteforening 186/00
22 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 186/00
25 133244 Tobias Vorret Nyborg Skytteforening 185/00
26 131445 Emil Mejdal Nielsen Lunde Sg&I 184/00
26 130732 Oliver Fisher Ryslinge Skytteforening 184/00
28 133153 Freja Rask Thomasen Nyborg Skytteforening 183/00
29 130194 Frederik Hindse Søgård Vissenbjerg Skytteforening 182/00
30 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I 181/00
31 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I 180/00
32 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 178/00
33 133200 Kristoffer Frederiksen Nyborg Skytteforening 177/00
34 134636 Philip Park Nielsen Nyborg Skytteforening 174/00
34 134643 Magnus Salomonsen Lunde Sg&I 174/00
36 131335 Sofie Bull Tommerup Skytteforening 166/00
37 126243 Simon Nielsen Assens Skytteforening 163/00
38 134709 Alexander Domino Tommerup Skytteforening 162/00
39 134710 Tinus Heiberg Tommerup Skytteforening 158/00
40 129982 Oliver Lykke Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If. 154/00
41 134642 Emil Svendsen Lunde Sg&I 142/00
42 134412 Tobias West Assens Skytteforening 119/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
1 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 200/00
1 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 200/00
4 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/00
5 109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening 198/00
5 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 198/00

Riffel, 50m - Klasse J2

1 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 199/00
1 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 199/00
3 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 198/00
4 113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
5 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
6 96978 Simon B Jensen Middelfart Skytteforening 193/00
7 129844 Sara Borg Finnedal Middelfart Skytteforening 192/00
8 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds 190/00
8 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00
10 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 189/00
11 117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening 187/00
11 95864 Max Autzen Middelfart Skytteforening 187/00
13 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 183/00
14 126930 Jeppe Søgaard Tved Skyttekreds 182/00
15 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening 176/00

Riffel, 50m - Klasse US1

1 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/00
2 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 197/00
3 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 196/00
4 46934 Rasmus M Hansen Særslev Skytteforening 195/00

Riffel, 50m - Klasse US2

1 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 197/00
2 46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening 192/00
3 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 188/00
4 90487 Søren Thor Munkholm Sødinge Skytteforening 184/00

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 199/00
2 47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening 197/00

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I 196/00
2 115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening 195/00
3 99497 Ivan Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 194/00
4 46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening 192/00
5 133346 Martin Fahlen Jørgensen Højby Skytteforening 184/00

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 198/00
1 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 198/00
3 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 197/00
4 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 194/00
4 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
6 52619 Henning Larsen Særslev Skytteforening 192/00
7 50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening 191/00
8 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 188/00

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening 192/00
1 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 192/00
1 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening 192/00
4 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 191/00
5 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 190/00

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 107204 Sebastian Faber Vissenbjerg Skytteforening 193/00
2 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 186/00
3 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 185/00
4 46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening 180/00
5 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 179/00
6 48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 178/00
7 48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening 172/00
7 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 172/00
9 48270 Charles Banke Hansen Faaborg Skytteforening 170/00
9 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 170/00
11 133716 Michael Nielsen Tommerup Skytteforening 125/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 197/00
1 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 197/00
3 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
3 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 196/00
3 49614 John Guld Særslev Skytteforening 196/00
3 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 196/00
7 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
7 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
7 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
10 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 194/00
10 49569 Marie Frederiksen Særslev Skytteforening 194/00
12 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening 193/00
12 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 193/00
12 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening 193/00
15 50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds 192/00
15 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00
17 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 191/00
17 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 191/00
17 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 191/00
20 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 187/00

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 196/00
1 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening 196/00
3 111418 Preben Hansen Vissenbjerg Skytteforening 194/00
3 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening 194/00
5 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 193/00
5 50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening 193/00
7 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I 191/00
7 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 191/00
7 45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening 191/00
7 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening 191/00
11 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds 190/00
11 49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening 190/00
11 90133 Freddy Johansen Faaborg Skytteforening 190/00
11 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening 190/00
15 49393 Børge Madsen Vissenbjerg Skytteforening 187/00
15 48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening 187/00
15 47303 Gerda Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 187/00
15 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 187/00
15 45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening 187/00
15 45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening 187/00
15 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening 187/00
22 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening 186/00
22 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 186/00
22 128604 Find Petersen Nyborg Skytteforening 186/00
22 94888 Arne Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening 186/00
26 87234 Ole Pedersen Nyborg Skytteforening 185/00
27 48094 Lars Østergaard Faaborg Skytteforening 183/00
27 48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening 183/00
27 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 183/00
30 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds 182/00
30 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening 182/00
32 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening 181/00
32 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening 181/00
32 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 181/00
32 50333 Svend E. Christensen Nr. Esterbølle Skytteforening 181/00
36 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 178/00
37 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I 176/00
37 46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I 176/00
37 49414 Anders Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening 176/00
40 47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening 172/00
41 46334 Knud Christensen Lunde Sg&I 169/00
42 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 168/00

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/00
1 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening 200/00
3 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 199/00
4 100070 Michael Pedersen Tved Skyttekreds 198/00
4 105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening 198/00
4 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 198/00
4 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 198/00
4 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening 198/00
9 48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening 197/00
9 52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening 197/00
9 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 197/00
12 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 196/00
12 106548 Jørgen Nielsen Assens Skytteforening 196/00
12 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 196/00
15 96533 Carsten Madsen Assens Skytteforening 195/00
15 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening 195/00
17 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 194/00
17 118544 Klaus Soelmark Sødinge Skytteforening 194/00
19 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 192/00
20 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 191/00
20 47682 Bent Hansen Sdr. Broby Skytteforening 191/00
22 105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening 187/00

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 197/00
2 110492 Peter H. Christensen Særslev Skytteforening 196/00
3 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 195/00
4 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening 194/00
5 105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If. 193/00
5 46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening 193/00
7 52458 Carsten Hansen Sødinge Skytteforening 192/00
8 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 191/00
8 127810 Steen Juul Højby Skytteforening 191/00
10 126496 Jesper Borgquist Kullerup/Refsvindinge If. 190/00
10 47822 Peter Hansen Assens Skytteforening 190/00
10 51836 Annette Pedersen Højby Skytteforening 190/00
13 46987 Malene Salomonsen Lunde Sg&I 189/00
14 80708 Gert Andersen Ryslinge Skytteforening 188/00
14 51545 Steen Andersen Højby Skytteforening 188/00
16 115307 Lars Christiansen Højby Skytteforening 187/00
17 47901 Anne M. Hansen Assens Skytteforening 186/00
18 104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening 185/00
19 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I 184/00
19 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 184/00
21 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening 182/00
22 113089 Helle Christoffersen Faaborg Skytteforening 178/00
23 104337 Pia Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 176/00
24 128734 Olav Baatz Herrested Skytteforening 174/00

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I 188/00
2 130248 Søren William Lynge Lunde Sg&I 185/00
3 124710 Dorte Pedersen Lunde Sg&I 180/00

Til toppen