DGI Fyn Holdturnering Sommer 2018 Runde A+B (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds V1H2 513.0 513.0 Hovedskydning
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds V1H2 529.0 529.0 Mesterskab
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds V1H2 497.0 497.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds V1H2 485.0 485.0 Mesterskab
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds V1H3 458.0 458.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds V1H3 503.0 503.0 Mesterskab
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds V1H2 528.0 528.0 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds V1H2 529.0 529.0 Mesterskab
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 412.0 412.0 Hovedskydning
51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening V1H3 483.0 483.0 Hovedskydning
51847 Allan F. Deleuran Vissenbjerg Skytteforening V1H3 472.0 472.0 Hovedskydning
51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 422.0 422.0 Hovedskydning
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds S2H1 479.0 479.0 Hovedskydning
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds S2H1 493.0 493.0 Mesterskab
112920 Sif Gorm Hansen Bullerup Skyttekreds BK 556.0 556.0 Hovedskydning
112920 Sif Gorm Hansen Bullerup Skyttekreds BK 568.0 568.0 Mesterskab
35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds S2H1 485.0 485.0 Hovedskydning
35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds S2H1 503.0 503.0 Mesterskab
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds V1H3 473.0 473.0 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds V1H3 479.0 479.0 Mesterskab
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I S2H1 470.0 470.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I S2H1 498.0 498.0 Mesterskab
115590 Michael Hansen Lunde Sg&I V2H1 488.0 488.0 Hovedskydning
115590 Michael Hansen Lunde Sg&I V2H1 436.0 436.0 Mesterskab
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I S2H1 429.0 429.0 Hovedskydning
97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening V2H1 474.0 474.0 Hovedskydning
97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening V2H1 512.0 512.0 Mesterskab
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening V2H1 500.0 500.0 Hovedskydning
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening V2H1 484.0 484.0 Mesterskab
46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening V2H1 534.0 534.0 Hovedskydning
46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening V2H1 542.0 542.0 Mesterskab
46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening V2H1 517.0 517.0 Hovedskydning
46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening V2H1 510.0 510.0 Mesterskab
128322 Cim Ib Elmann Lunde Sg&I U2H1 525.0 525.0 Hovedskydning
110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I V2H1 476.0 476.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 525.0 525.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 499.0 499.0 Mesterskab
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I V1H2 508.0 508.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I V1H2 512.0 512.0 Mesterskab
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I V1H1 548.0 548.0 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I V1H1 545.0 545.0 Mesterskab
80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I V1H1 547.0 547.0 Hovedskydning
80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I V1H1 539.0 539.0 Mesterskab
119585 Anton Hvillum Lunde Sg&I BK 427.0 427.0 Hovedskydning
119585 Anton Hvillum Lunde Sg&I BK 467.0 467.0 Mesterskab
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I S2H1 431.0 431.0 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I S2H1 414.0 414.0 Mesterskab
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I V1H3 503.0 503.0 Hovedskydning
129354 Carsten Husman Lunde Sg&I V1H3 389.0 389.0 Hovedskydning
81626 Karina Vever Krarup/Espe Skydning V2H1 512.0 512.0 Hovedskydning
119192 Anders Nielsen Krarup/Espe Skydning V2H1 546.0 546.0 Hovedskydning
114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning V2H1 514.0 514.0 Hovedskydning
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning V1H1 537.0 537.0 Hovedskydning

Til toppen