Turnering 50 M Runde 1 2018 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening VÅ1 191.000 191.000 Hovedskydning
101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening VÅ1 193.000 193.000 Hovedskydning
61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
130023 Anker Erthmann Østerlars Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
61211 Bente K. Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen